Author Topic: Vinci >> ktoś jeszcze rekrutuje??  (Read 2670 times)

vinci

  • Guest
Vinci >> ktoś jeszcze rekrutuje??
« on: 17 September 2006, 22:24:24 »
Więc jak w temacie…wiem, że to trochę późno na szukanie klanu no, ale warto spróbować…
Spróbować. W RO gram od wydania ver pudełkowej w Polsce. Chwile grałem w [3C] ale chłopaki podchodzą do tego czysto 4 fun i mało grają a ja jeśli już jestem w klanie to oczekuje sporej ilości meczyków. Poprzednio sporo grałem w BF2 ( głównie w  Ff|team) ale jak to zwykle bywa gierka (przynajmniej dla mnie się wypaliła). Czas na grę mam w umie codziennie, od 18:00 ale najlepszymi dla mnie dniami do gry są: piątek, sobota, niedziela. Nie wiem, co by napisać więc kończę…

Jeśli jakiś klan jeszcze rekrutuje to bardzo proszę o kontakt GG: 1722213.

Robson

  • Guest
Vinci >> ktoś jeszcze rekrutuje??
« Reply #1 on: 18 September 2006, 13:43:50 »
Może napisał byś coś wiecej o sobie :P
imię itp :P
Jak chcesz to możesz spróbować u miśków, ale my też raczej 4FUN gramy, bo squadu ni ma :(

ciocia|Ola

  • Guest
Vinci >> ktoś jeszcze rekrutuje??
« Reply #2 on: 18 September 2006, 16:16:19 »
Heeh, Robson a Wy od imienia uzależniacie przyjęcie do klanu?! <JOKE>
Jestem pod wrażeniem &#8216;profesjonalnego&#8217; podejścia do tematyki bycia w klanie tak trzymaj, jak ja bym rekrutowała, to rozmowę wstępna masz za sobą - zostały by czyny na froncie.  
Hm, ale tak swoją droga najlepszy zawodnik najlepszego klanu zazwyczaj mówi ze gra 4fun :D
Czy z tego wynika, ze wszyscy graja dla zabawy tak jak ja? A szukający klanów podchodzą do tematu &#8216;very seriously&#8217;. Nie odpowiadajcie, bo to offtop się zrobi a ja już czuje pętle na szyi od administratorów za prowokowanie offtopów :)
vinci trzymaj się - życzę powodzenia w znalenienu klanu - to chyba teraz tutaj jest jak z szukaniem dobrej pracy :)

vinci

  • Guest
Vinci >> ktoś jeszcze rekrutuje??
« Reply #3 on: 18 September 2006, 16:58:36 »
Temat już nie aktualny&#8230; vooDoo przyjęło mnie pod swoje skrzydełka. THX. Wszystkim zainteresowanym.

PS. Nie podchodzę do tego bardzo poważnie, ale jeśli już chce być w klanie to oczekuje meczyków sparingów itp. &#8230; pozdro :)