Author Topic: Odp: Xbox 360 i dziewczyna  (Read 3257 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Xbox 360 i dziewczyna
« on: 28 December 2011, 10:41:31 »
Szarik naucz się zakładać tego rodzaju wątki w "Hyde-Park" bo tam ich miejsce, off-topic zarezerwowany jest dla dyskusji która zeszła z głównego tematu. Ostatni raz za Ciebie sprzątam (przenoszę), następnym razem lecimy według Regulaminu  >:(

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Odp: Xbox 360 i dziewczyna
« Reply #1 on: 28 December 2011, 13:32:16 »
Ja nic nie wiedziałem. Offtopic to offtopic.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Odp: Xbox 360 i dziewczyna
« Reply #2 on: 28 December 2011, 13:35:21 »
Ja nic nie wiedziałem. Offtopic to offtopic.
Dokładnie, więc nie "nie wiedziałem" a "nie rozumiem" bardziej tu pasuje :P
Off-topic - zejście z tematu (jak zakładasz wątek to z jakiego tematu schodzisz???)
Hyde-Park - a jeden pies co tu jest (o ile nie łamie Regulaminu rzecz jasna)  ;D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Odp: Xbox 360 i dziewczyna
« Reply #3 on: 28 December 2011, 16:57:20 »
Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania!
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Yab_PL

  • Guest
Odp: Odp: Xbox 360 i dziewczyna
« Reply #4 on: 28 December 2011, 18:56:19 »
Dokładnie, więc nie "nie wiedziałem" a "nie rozumiem" bardziej tu pasuje :P
Off-topic - zejście z tematu (jak zakładasz wątek to z jakiego tematu schodzisz???)
Hyde-Park - a jeden pies co tu jest (o ile nie łamie Regulaminu rzecz jasna)  ;D
tak troche bez sensu taki podzial. 2 oddzielne subfora, ktore traktuja o tym samym. Rozumiem, ze w Twoim zalozeniu "off-topic" ma sluzyc temu, ze jesli dyskusja zbacza z toru to tam grzecznie uzyszkodnicy zakladaja nowy temat, ktory bedzie traktowal o tym samym o czym dyskusja w pierwotnym temacie... Ale to tak nie dziala. Nie lepiej zostawic jedno subforum z prawdziwego zdarzenia, gdzie wszystkie tematy bylyby poruszane? Opis hyde-parku jest tez z (_!_) wyjety - maja sie tam niby znalezc tematy traktujace o froncie wschodnim albo o RO. Tyle ze do frontu wschodniego jest juz subforum "Historia - front wschodni" a do tematow zwiazanych z Red Orchestra sa subfora w dziale "Red Orchestra"

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Odp: Xbox 360 i dziewczyna
« Reply #5 on: 28 December 2011, 20:47:14 »
tak troche bez sensu taki podzial. 2 oddzielne subfora, ktore traktuja o tym samym. Rozumiem, ze w Twoim zalozeniu "off-topic" ma sluzyc temu, ze jesli dyskusja zbacza z toru to tam grzecznie uzyszkodnicy zakladaja nowy temat, ktory bedzie traktowal o tym samym o czym dyskusja w pierwotnym temacie... Ale to tak nie dziala. Nie lepiej zostawic jedno subforum z prawdziwego zdarzenia, gdzie wszystkie tematy bylyby poruszane? Opis hyde-parku jest tez z (_!_) wyjety - maja sie tam niby znalezc tematy traktujace o froncie wschodnim albo o RO. Tyle ze do frontu wschodniego jest juz subforum "Historia - front wschodni" a do tematow zwiazanych z Red Orchestra sa subfora w dziale "Red Orchestra"
Proszę bardzo opisy skorygowane tak żeby nikt już się doczepić nie mógł, poza tym według schematu teraz jesteśmy w OT, bo już nie rozmawiamy na temat  ;D