Author Topic: Odp: Battlefield 3  (Read 12538 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« on: 07 December 2011, 09:47:25 »
taką listę to chciałbym zobaczyć w paczu dla ro2 :(

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #1 on: 07 December 2011, 10:44:58 »
czy są jakieś zmiany w orgin? mona zrobić sobie kopie zapasową gry?

anonim.pl

  • Guest
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #2 on: 07 December 2011, 10:52:26 »
Quote
taką listę to chciałbym zobaczyć w paczu dla ro2
A ja nie, taka długa lista świadczy o niedoskonałości gry.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #3 on: 07 December 2011, 13:04:32 »
A ja nie, taka długa lista świadczy o niedoskonałości gry.

no właśnie, de facto to red bugestra 2 heroes of stalinlag lista powinna być jeszcze dłuższa, niestety...

anonim.pl

  • Guest
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #4 on: 07 December 2011, 18:36:17 »
Jest takie powiedzenie: na każdego człowieka znajdzie się hak wystarczy go tylko poszukać. Ja nie szukam w grze błędów, bo i po co, dlatego moja wersja RO2 nie jest tak bardzo zbugowana jak twoja. Skoro tak usilnie szukałeś błędów nie dziw się że je znalazłeś.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #5 on: 07 December 2011, 18:38:05 »
[...] moja wersja RO2 nie jest tak bardzo zbugowana jak twoja. [...]
Jakiś link na torrenty? ;)

Shock

  • Guest
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #6 on: 07 December 2011, 18:41:47 »
taką listę to chciałbym zobaczyć w paczu dla ro2 :(

Jest o wiele dłuższa. Może ktoś się pokusi o wypisanie wszystkich poprawek zawartych w dotychczasowych paczach ?   ;)

Koller

  • Guest
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #7 on: 07 December 2011, 19:34:38 »
Jest o wiele dłuższa. Może ktoś się pokusi o wypisanie wszystkich poprawek zawartych w dotychczasowych paczach ?   ;)
mówisz i masz
http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=69895

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #8 on: 07 December 2011, 22:50:08 »
Czy mi się wydaje,czy znowu odchodzimy od tematu wątku?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Odp: Battlefield 3
« Reply #9 on: 07 December 2011, 23:00:06 »
Czy mi się wydaje,czy znowu odchodzimy od tematu wątku?
To przecież norma dla tego Forum  :P
Wątek podzielony i przesunięty  :)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #10 on: 08 December 2011, 08:06:01 »
przepiękna lista, rzeczywiście robi wrażenie - drugie tyle zostało do zrobienia :)

@anonim.pl - ja nie szukam bugów, ja tylko gram. nie wiem jak Ty grasz, skoro nie widzisz np tego, że :

- gra się wypieprza jeśli w czasie gry zmienisz stronę,
- gra się wypieprza bez powodu,
- avt nie zbiera statystyk prawidłowo,
- spadasz pod mapę na respie,
- nie da się zabić leżącego bagnetem i kolbą,
- can not prone here - na połowie mapy - każdej - z niewiadomych powodów nie możesz się położyć na płaskim terenie,
- nie da się wymienić drugiego magazynka w double cliped mp40
- pełno kamp z których można strzelać będąc schowanym za ścianą w 100% - niewidocznym na zewnątrz
- pełno błędów w teksturach - można patrzeć "pod mapę" - wzrok supermana :)
- samolot rozpoznawczy nie zawsze przylatuje choć zegar wezwania się zresetował i batalion go potwierdził


i wiele wiele innych... czy Ty grasz w tą samą grę co wszyscy ? :) a może to ta wersja de luxe jest bez bugów :)

Gra jest super, bardzo mi się podoba, choć grając ponad 200 h w pięć map na krzyż zaczyna być już nudna.
Nie szukam dziury w całym, po prostu gram i ta beta z niej wychodzi...

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #11 on: 08 December 2011, 10:54:42 »
Mi też się chyba podoba - sam nie wiem - ale to nie BF3. Wplecenie w RO2 statystyk i innych zabiegów skutecznie popsuło klimat tej gry. Rozumiem chęć twórców dotarcia do szerszego grona ale czy naprawdę to się opłaciło ?

Na razie nie mam ochoty w RO2 grać tak jak w RO1 kiedyś.

Oby mody nie miały statystyk i innego g****

anonim.pl

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #12 on: 08 December 2011, 13:42:12 »
Quote
@anonim.pl - ja nie szukam bugów, ja tylko gram. nie wiem jak Ty grasz, skoro nie widzisz np tego, że :

- gra się wypieprza jeśli w czasie gry zmienisz stronę,                             Nie mam
- gra się wypieprza bez powodu,                                                              Nie mam
- avt nie zbiera statystyk prawidłowo,                                                      Nie wnikam dokładnie w to jak powinien zbierać statystyki, dla mnie jest w porządku.
- spadasz pod mapę na respie,                                                                 Nie mam
- nie da się zabić leżącego bagnetem i kolbą,                                           Nie sprawdzałem
- can not prone here - na połowie mapy - każdej - z niewiadomych powodów nie możesz się położyć na płaskim terenie,      System działa dobrze, a nawet za dobrze. Na czystym terenie zawsze mogę się położyć a tam gdzie nie mogę teren wcale nie jest tak idealny. Poprostu system sprawdza czy w miejscu gdzie się kładziesz nie ma jakiejś nierówności. Jeśli padasz na czystym terenie ale stopy wypadają np. na murku to masz to zawiadomienie. Ze swojej perspektywy nie sprawdzisz czy faktycznie stopy wypadają na murku dlatego wydaje ci się że widzisz błąd, a wcale nie musi tak być. System nie działa idealnie, ale poprawnie i nie zaliczam tego do błędu co najwyżej do udoskonalenia.
- nie da się wymienić drugiego magazynka w double cliped mp40            Nie sprawdzałem
- pełno kamp z których można strzelać będąc schowanym za ścianą w 100% - niewidocznym na zewnątrz    To nie jest błąd, Strzelec może być cały zasłonięty a mimo to widzieć ciebie przez np. okno czy jakąś szparę. Walczymy w mieście więc takich kryjówek jest sporo.
- pełno błędów w teksturach - można patrzeć "pod mapę" - wzrok supermana             Zdarzają się czasami
- samolot rozpoznawczy nie zawsze przylatuje choć zegar wezwania się zresetował i batalion go potwierdził  nie sprawdzałem


i wiele wiele innych... czy Ty grasz w tą samą grę co wszyscy ?  a może to ta wersja de luxe jest bez bugów

Ja po prostu uznaję tylko te błędy które sam doświadczyłem, nie będę pisał że RO2 wywala się do pulpitu skoro nigdy mi tego nie robiła i może to po prostu wynikać że sprzętu albo że jest problem z pistoletem maszynowym na 50 poziomie skoro moja umiejętność na nim jest zero.

Quote
Mi też się chyba podoba - sam nie wiem - ale to nie BF3. Wplecenie w RO2 statystyk i innych zabiegów skutecznie popsuło klimat tej gry. Rozumiem chęć twórców dotarcia do szerszego grona ale czy naprawdę to się opłaciło ?
Statystyki to fajna rzecz jeśli nie mają jakiegoś gigantycznego wpływu na grę i są w pełni uzasadnione. Żołnierz z doświadczeniem frontowym będzie lepszy od żółtodzioba który dopiero co idzie na front po szkoleniu. Dodatkowo jest jakiś cel w przechodzeniu mapki po raz dwusetny. Gdyby Ro1 miała tylko kilka map to zapewne w nią szybko bym skończył grać bo nic by mnie przy niej nie trzymało, dzięki statystykom nawet na kilku mapach można grać po kilkadziesiąt razy po to tylko by uzyskać najwyższy poziom w broni i profesji.

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #13 on: 08 December 2011, 14:50:46 »
Tylko taki sam efekt można było uzyskać innymi nagrodami a nie statystykami broni. Jakoś nie przypominam sobie żeby częstsze używanie przezemnie broni podnosiło jej statystyki - strzelam sobie na strzelnicy a tu ups - mam bagnet  ;D

Get the point ?

Można było wprowadzić doświadczenie żołnierza czyli XP a przez to stopnie i medale obowiązujące w tamtych czasach. To by miało sens. 

W RO1 gram już ile, hmm... od premiery kupiłem w Empiku w 2006 roku. Jakoś mi się nie znudziła, bo była i jest inna. I ma klimat. Czego w RO2 brakuje.


Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #14 on: 08 December 2011, 15:08:49 »
- nie da się zabić leżącego bagnetem i kolbą,

Będąc w pozycji wyprostowanej trudno zadać cios bagnetem czy kolbą porostu nie ma zasięgu. :D