Author Topic: [PAD]1st Polish Armoured Division  (Read 24766 times)

komoter

  • Guest
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #30 on: 26 November 2011, 13:04:59 »
tak czytam i czytam i stwierdzilem ze  z was wielcy ojcowie , mlodego prawa chcecie uczyc a on jeszcze o maturce nie mysli :) , napiszcie mu cos  na temat dziewczyn to go napewno zainteresuje  - przykład .

" Kobieta – określenie osobnika płci żeńskiej z rodzaju Homo. Kobieta różni się od mężczyzny budową morfologiczną i anatomiczną. Owulacja u kobiety pojawia się co około 28 dni (w cyklu miesiączkowym), niezależnie od pory roku, co wyróżnia ją spośród większości samic ssaków." :P

moze cos z przyrody ,

"Pawica atlas nie posiada przewodu pokarmowego, korzysta jedynie z zapasów zgromadzonych w ciele w czasie stadium larwalnego, a jedynym celem życia jest znalezienie partnera do rozmnożenia. Samice wysyłają tak silne feromony płciowe, że samce przy pomocy swoich pierzastych czułków potrafią znaleźć partnerkę seksualną z odległości nawet do 5km! Po kopulacji i złożeniu jaj motyle umierają. "

no i na koniec cos co jest naibardzie odpowiednie choc nie wskazane dla wszystkich:)

Przepis na  "Lenia w sosie niedzielnym"


Szczerze polecam takie danie, bardzo odprężające, pozwalające odetchnąć po całym tygodniu nieustannego myślenia, ale często bardzo potrzebne. Osobom niepełnoletnim nie polecam stosowania tegoż przepisu.

Przygotowania:
Najczęściej siedzimy w sobotę do późnych godzin nocnych, więc z tym nie ma problemu. Ewentualnie, na pewno część z Was baluje w tym czasie, więc także prawidłowo. W niedzielę potrzebujemy wygodne łóżko, telewizor, pilot (lub zamienniki - o tym później), komputer z podłączeniem do internetu (no i oczywiście klawiatura ), trochę słodyczy (polecam draże - bardzo wciągają) - normlane jedzenie nie jest wymagane, aczkolwiek nie jest zabronione (dla imprezowiczów dodatkowo jeszcze kefir).

Gotujemy:
Proponję spać do południa lub jeszcze dłużej, w celu przegapienia wszystkich programów dla dzieci, które w tym czasie są emitowane (Teleranki itd.). Pierwszą, obowiązkową czynnością, którą wykonujemy po otworzeniu  zaspanych oczu jest ... pewnie myślicie: przecieramy, myjemy itd. BŁĄD, nie Włączamy telewizor za pomocą pilota lub jeżeli ktoś nie posiada innymi zamienikami (np. wcześniej przygotowanym kijkiem, ubijaczką do jajek z przedłużeniem). Następnie leżymy i leżymy, bardzo wolno pochłaniając draże, chłonąc wszystkie reklamy jogurtów i proszków do prania. Zapewne około 3-4 godziny każdy zacznie przechodzić kryzys związany z pobolewającym kręgosłupem, pieczeniem stawów itd., W tej sytuacji nie sięgamy po APAP, ale wstajemy, podchodzimy do komputera, siadamy tak by cały czas kątem oka widzieć co się dzieje w TV. Kolejny krok to wklepanie w pasku adresu swojej przeglądarki ciągu znaków:http://red.orchestra.pl, jeszcze tylko logowanie i już jesteśmy.... Teraz jest idealna pozycja: surfujemy - czytając, przeglądając, oceniając, wpisując; oglądamy TV i to wszystko razem perfekcyjnie współgra.



ceza16

  • Guest
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #31 on: 27 November 2011, 07:04:06 »
hahaha  :D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #32 on: 27 November 2011, 15:29:32 »
hahaha  :D

Bosss jest zadowolony. Spłynie na nas jego łaska <3

ceza16

  • Guest
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #33 on: 27 November 2011, 15:59:23 »
:P

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #34 on: 27 November 2011, 16:23:18 »
Oj dajcie chłopakowi spokój. Nie wiem jak wyglądają animacje śmierci w Ostftoncie, ale może nie są aż takie drastyczne jak w 2. Niech sobie gra, ja od podstawówki grałem w różniaste gry (GTA łał) i na powiedzmy normalnego człowieka wyrosłem ;)

ceza16

  • Guest
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #35 on: 28 November 2011, 07:22:46 »
heh :P

Shock

  • Guest
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #36 on: 28 November 2011, 08:47:50 »
... ja od podstawówki grałem w różniaste gry (GTA łał) i na powiedzmy normalnego człowieka wyrosłem ;)

Ty tak twierdzisz  ;D Jak możesz wiedzieć że jesteś normalny  ;D W psychologi mówi się, że większość chorych ludzi nie zdaje sobię z tego sprawy  ;D

Ja normalny nie jestem ale z innych powodów niż gry. Chociaż mój psychiatra mówi co innego  ;D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #37 on: 28 November 2011, 08:57:49 »
Kto chce do MONu ten nie może być normalny ;D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Shock

  • Guest
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #38 on: 28 November 2011, 09:37:01 »
Kto chce do MONu ten nie może być normalny ;D

True, true.  ;D

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #39 on: 28 November 2011, 13:54:50 »
Kto chce do MONu ten nie może być normalny ;D
Mnie nie pobijesz :) Kogo rajcuje udział w sekcji zwłok cielęcia, łapy w górę  ;)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #40 on: 28 November 2011, 15:56:12 »
Ty tak twierdzisz  ;D Jak możesz wiedzieć że jesteś normalny  ;D W psychologi mówi się, że większość chorych ludzi nie zdaje sobię z tego sprawy  ;D

Ja normalny nie jestem ale z innych powodów niż gry. Chociaż mój psychiatra mówi co innego  ;D

Jak to mówią nie ma ludzi zdrowych,są tylko nieprzebadani ;)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #41 on: 28 November 2011, 16:07:56 »
Swoje zwierzęce fantazje nie na to forum :P
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

ceza16

  • Guest
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #42 on: 01 December 2011, 17:24:51 »
heh

ceza16

  • Guest
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #43 on: 11 December 2011, 18:06:16 »
Panuję zmiany w moim klanie...

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: [PAD]1st Polish Armoured Division
« Reply #44 on: 12 December 2011, 08:50:43 »
uu.. brzmi niepokojąco ! czyżbyś zwijał sztandar bossie?