Author Topic: Rising Storm w planie wydawniczym Cenegi - czyżby był jednak płatny?  (Read 55883 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Mam dobrą wiadomość odnośnie czołgów. Udało mi się porozmawiać z Grenhoornem, człowiekiem który pracował przy RoT, a obecnie wiem, że współpracuje przy RS. Przez przypadek wygadał się, że zrobienie Ha Go zajęło mu 4 miesiące :) A skoro jest przynajmniej jeden czołg japoński to musi być i przynajmniej jeden amerykański. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego w momencie publikacji RSa czołgów w grze nie będzie (za kilka miesięcy).. brak mapy? nie dokończone kodowanie ?

Ha Go:


Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Mam dobrą wiadomość odnośnie czołgów. Udało mi się porozmawiać z Grenhoornem, człowiekiem który pracował przy RoT, a obecnie wiem, że współpracuje przy RS. Przez przypadek wygadał się, że zrobienie Ha Go zajęło mu 4 miesiące :) A skoro jest przynajmniej jeden czołg japoński to musi być i przynajmniej jeden amerykański. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego w momencie publikacji RSa czołgów w grze nie będzie (za kilka miesięcy).. brak mapy? nie dokończone kodowanie ?

Ha Go:


4 € za czołg :)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
tyle im płacą ? no wiem, że to Węgrzy i tam bieda aż piszczy ale 4 E za 4 miesiące roboty ? :)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
tyle im płacą ? no wiem, że to Węgrzy i tam bieda aż piszczy ale 4 E za 4 miesiące roboty ? :)
W sensie chcesz czołg płatne DLC 1 cena 4 €

MJ

  • Guest
Żeby lepiej się rozwalało Japońców:


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Jeden z komentarzy trafnie podsumowujący ten makabryczny film :

ktoś ma jeczsze wątpliwości czy Hiroszima była potrzebna?

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Jeden z komentarzy trafnie podsumowujący ten makabryczny film :

ktoś ma jeczsze wątpliwości czy Hiroszima była potrzebna?
Według mnie nie... Bo USA należał się pożądany wpierdol i nadal im się należy

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Powiem szczerze,że obejrzałem cały,niemal zmusiłem się. Scena ze zrywaniem skór z zamarzniętych rąk tak mnie poruszyła,że mało pawia nie puściłem. Przerażające co jeden człowiek mógł robić drugiemu...

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Rozumiem, że będę musiał jutro obejrzeć  8)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Powiem szczerze,że obejrzałem cały,niemal zmusiłem się. Scena ze zrywaniem skór z zamarzniętych rąk tak mnie poruszyła,że mało pawia nie puściłem. Przerażające co jeden człowiek mógł robić drugiemu...
Bo to było zrywane z prawdziwych ludzkich obciętych rąk. Ten film jest chory.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Nie sądziłem, że po lekturze książki Snajper na froncie wschodnim coś zrobi na mnie takie wrażenie. Zdecydowanie nie świąteczne klimaty....

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Informacja z pierwszej ręki dla tych którzy liczyli na to, że RS będzie lepszy od HoSa... :

RS nie będzie miał ŻADNYCH pojazdów, mimo tego że kilka przygotowano, ponieważ decydenci moda stwierdzili że " pojazdy nie pasują do gameplay-a". Nie tylko w dniupremiery - co już wiadomo od jakiegoś czasu - ale W OGÓLE...

żal

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Informacja z pierwszej ręki dla tych którzy liczyli na to, że RS będzie lepszy od HoSa... :

RS nie będzie miał ŻADNYCH pojazdów, mimo tego że kilka przygotowano, ponieważ decydenci moda stwierdzili że " pojazdy nie pasują do gameplay-a". Nie tylko w dniupremiery - co już wiadomo od jakiegoś czasu - ale W OGÓLE...

żal
to po c... je robili

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
No to stwierdzam,że przyjdzie mi tylko czekać aż do Frogotten Hope 2 dorobią Japończyków,bo jak na razie to gra mi sprawie więcej frajdy niż RO2 i pochodne.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
to po c... je robili
to samo pytanie zadają osoby które w zamian za darmową kopię RSa zrobiły owe pojazdy...