Author Topic: Rising Storm w planie wydawniczym Cenegi - czyżby był jednak płatny?  (Read 56286 times)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Taniocha  ;D

Franz_Maurer

  • Guest
Panowie właśnie pobiera mi sie na steam'ie Rising Storm... i takie moje pytanie czy po tej aktualizacji czy będe mógł nadal zagrać sobie w oryginalne RO2?? bez Rising Storm'a?

Daazzz

  • Guest
1.Jeśli  kupiłeś RO2 a nie zakupiłeś RS to będziesz mógł grać tylko w RO2.
2.Jeśli zakupiłeś RS a nie masz RO2 to będziesz mógł grać w samo RS.*
3.Jeśli zakupiłeś RO2+RS to będziesz mógł grać w obydwie gry.

*Jedynym mankamentem jest to czy RS jest ( tak jak pierwotnie zakładano) dodatkiem wymagającym podstawowej RO2, czy już samodzielną grą.
Steam twierdzi że to produkcja samodzielna ale TWI nieraz mówiło że obie gry (RO2 i RS) będą połączone. Jak będzie ostatecznie - nie mam pojęcia.

Marder

  • Guest
A wiadomo coś kiedy premiera ? Rozumiem, że wymagania techniczne są takie same jak w RO2 ?

PS. Też mi teraz coś sporo ściąga. Zapewne RS. Polityka podobna do DICE. Nie ważne czy kupisz czy nie i tak masz pobrane wszystkie możliwe dodatki, a później tylko wystarczy kluczyk zeby odblokować ukrytą zawartość  :D
« Last Edit: 23 May 2013, 14:56:18 by Marder »

se.bool

  • Guest
Wiem, że głupie pytanie ale czy opłaca się dopłacać do wersji Deluxe ? RO2 mam wersję zwykłą.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
A wiadomo coś kiedy premiera ? Rozumiem, że wymagania techniczne są takie same jak w RO2 ?

PS. Też mi teraz coś sporo ściąga. Zapewne RS. Polityka podobna do DICE. Nie ważne czy kupisz czy nie i tak masz pobrane wszystkie możliwe dodatki, a później tylko wystarczy kluczyk zeby odblokować ukrytą zawartość  :D
Mapy z RS są ponoć cięższe, bo tam jest od groma roślinności i innych gratów.Trwa łączenie kodu gry z podstawki i RS, to pewnie to

Wiem, że głupie pytanie ale czy opłaca się dopłacać do wersji Deluxe ? RO2 mam wersję zwykłą.

Raczej nie, bez MkB można żyć (MP 40 <3), AVT szajs, G 41 ma słabszą optykę niż podstawowy Kar98, nad snajperskim SVT można się ewentualnie zastanowić. Kiedyś je sobie odblokujesz grając
« Last Edit: 23 May 2013, 16:14:53 by morticore »

se.bool

  • Guest
Trochę źle się wyraziłem :D
Deluxe Rising Storma :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Jeśli masz już RO2 to dostaniesz wszystkie unlocki z Deluxe za free. Jeśli nie to nie mam zdania, w betę RS nie grałem. Ja nie płaciłbym za coś takiego

marcinz

  • Guest
Drobne sprostowanie tego powyżej: jeśli kupiłeś RO2 przed/zaraz po premierze i tym samym masz odblokowany achievement "Zaprawiony w Boju" dostajesz unlocki z RS na starcie.

Co do wymagań to są one ~takie jak w heroes of stalingrad

Marder

  • Guest
Co do wymagań to są one ~takie jak w heroes of stalingrad

To cieszy ;)

se.bool

  • Guest
Dobra. Wezmę zwykłą wersje :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Drobne sprostowanie tego powyżej: jeśli kupiłeś RO2 przed/zaraz po premierze i tym samym masz odblokowany achievement "Zaprawiony w Boju" dostajesz unlocki z RS na starcie.

Co do wymagań to są one ~takie jak w heroes of stalingrad
Fakt, drobna pomyłka z mojej strony

marcinz

  • Guest
Dostałem właśnie przez steam zaproszenia do bety, zostało jeszcze jedno. Chce ktoś?  8)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Panowie raz jeszcze powtórzcie o co chodzi z tym odblokowywaniem. Mam RO 2, co w takim razie dostane w RS?

BRAT_MIH

  • Guest
Dostałem właśnie przez steam zaproszenia do bety, zostało jeszcze jedno. Chce ktoś?  8)

Jak aktualne to ja bym poprosił :)