Author Topic: Rising Storm w planie wydawniczym Cenegi - czyżby był jednak płatny?  (Read 56288 times)

gustavo

  • Guest
Być może nie mam racji, ale wydaje mi się, że właśnie taka rola miotacza ognia ::)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Cena nie poraża.

A levele z RO2 przechodzą do Rising Storma czy zaczynamy od zera?

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
LVL nie przechodzi tylko chyba zaczyna sie grać z 10-11 honoru.
W statystykach klas, broni i osiągnięć można sobie przełączać czy ma pozywac w danej chwili z RO2 czy z Rising Storm-a.

marcinz

  • Guest
Ma ktoś wolny klucz do bety? Chętnie dam w zamian ARMA 3 lite

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Arma 3 Lite... Człowieku to sie nikomu nie opłaca, przecie to wersja bez Multi :p
A poza tym Z TWI szybko kody znikają, bo klany biorą coraz więcej wiec marna szansa ze eis załapiesz :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Kluczy dla klanów już nie ma. Szczęścia trzeba próbować na Facebooku, gdzie od czasu do czasu TWI rzuci klucze :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Ja nawet nie szukam klucza bo nie mam czasu w to grać :)


Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
No to do zobaczenia na placu boju :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Cena dodatku: 19.99 USD/ 17.99 EUR/ 14.99 GBP/ 399 RUB.

Ruskie baryły mają taniej!!!! Wg dzisiejszego kursu wychodzi 42 zł.

A fajny ten dodatek?

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
opinia mojego znajomego :
" HOS z w innym środowisku"

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Rising Storm is going to be available for pre-purchase very soon, via the Steam store page, with the Base version of the game at these prices: 19.99 USD/ 17.99 EUR/ 14.99 GBP/ 399 RUB.

You can also buy the Rising Storm Steam Digital Deluxe Edition, which adds the following extras:
Day 1 Unlock of the US M12 Trench Shotgun, Japanese Type 99 LMG, Japanese Type 99 Sniper Rifle with 4X scope (level 2) and the US M1 Garand with bayonet (Level 2).
2 Rising Storm soldier playable characters for Killing Floor - Ricky Vegas and Hayako Tanaka.
The Rising Storm and Red Orchestra 2 soundtracks.
AND all the upgrades for the RO2 Digital Deluxe Edition (4 day 1 unlock weapons, 2 playable RO2 characters in KF, and 2 RO2 hats in TF2)
The Steam DDE is priced at 29.99 USD/ 24.99 EUR/ 19.99 GBP/ 499 RUB.

Discounts and specials:
Pre-purchasing Rising Storm (Base or DDE) will grant immediate access to the Rising Storm Beta (note that experience earned in the Beta will NOT carry over to the released version).
There will be a 15% discount off the pricing during the pre-purchase period
All existing RO2 owners get an additional 25% discount off Rising Storm (Base or DDE; does NOT apply to a later upgrade from Base RS to DDE)
And last, but by no means least, all those early purchasers of RO2 who earned the "In B4 Reset" Achievement will get all the Day 1 unlocks for Rising Storm (4 weapons) PLUS a 2X multiplier on experience points earned during the first 2 weeks after release.

See you on the battlefield!

Więc pobawmy się w matematykę :) Cenega ustaliła powiedzmy akceptowalną cenę - 60 zł, gdy HoS kosztował 80-100zł. Na Steam można będzie wyrwać grę za (1-0,15-0,25)*18*4,18=45,14 zł Moim zdaniem jest to dobry układ. To jest pełnowartościowy dodatek a nie 4 mapy do Call of Duty, z których 3 to remake. Jeśli ktoś RS nie kupi, to też nie zostanie z na lodzie,będzie mógł śmiało przetestować grę: http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?p=1214704#post1214704

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:

marcinz

  • Guest
Kupiłem właśnie za 8,39 ojro (zniżka 40%) IMO cena bardzo ok