Author Topic: Rising Storm w planie wydawniczym Cenegi - czyżby był jednak płatny?  (Read 55882 times)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Co ty chrzanisz?

Na pewno miotaczy ognia będzie 1-2 na drużynę, więc w czym problem? Gra ma być fajna, dostarczać rozgrywki. W końcu grę tworzą twórcy DH, a TWI zapewne wspiera ich duchowo.

Bardzie martwię się o balans w uzbrojeniu, ponieważ amerykanie mają lepsze uzbrojenie niż japońce.
Miotacz będzie jak snajper i napewno nie na każdej mapie

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Co ty chrzanisz?

Na pewno miotaczy ognia będzie 1-2 na drużynę, więc w czym problem? G

Wystarczy jeden taki "Sharik", jego "moje fragi" i w pizdu po rozgrywce. Nie rozumiem tez o co chodzi Ci z uzbrojeniem, albo tak mało wiesz na ten temat, albo nie wiem. Amerykanie maja mieć Springfieldy 1903, Japończycy Arisaki, odpowiednio dalej, type 5- M1 Garand/ M1 carabine , typ 100- thompson/m3 , Km wz.92- Browning M1919, wzór 99 - BAR 1918. Ja tu żadnych dysproporcji nie widzę...

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Miotacze ognia są w Battlefield BC2 Vietnam i rzekomo tam to działa. Czyli wyjdzie w praniu

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Wystarczy jeden taki "Sharik", jego "moje fragi" i w pizdu po rozgrywce. Nie rozumiem tez o co chodzi Ci z uzbrojeniem, albo tak mało wiesz na ten temat, albo nie wiem. Amerykanie maja mieć Springfieldy 1903, Japończycy Arisaki, odpowiednio dalej, type 5- M1 Garand/ M1 carabine , typ 100- thompson/m3 , Km wz.92- Browning M1919, wzór 99 - BAR 1918. Ja tu żadnych dysproporcji nie widzę...

Springfieldy od połowy wojny to tylko snajperzy pewnie używali, bo amerykanie przesiedli się na garandy i itp. Poza tym mieli więcej automatów i semiaczy. A japończycy mieli dużo mniej pm-ów i semi. Więc na bliski kontakt żółtki mają mniejsze szanse.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
To zobacz Shariczku czym Hamerykanie walczyli np na Guadalcanal, gdzie powszechne byly wlasnie Springfieldy i kmy chlodzone woda. Polecam obejrzec serial "Pacyfik",gdzie widac,ze poczatkowo Amerykance nosi zamiast kultowych helmow,te wygladajace jak talerz do zupy podobne do typow brytyjskich.

Wybaczcie za ortografie,ale z telefonu pisze.  ;)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Co ty chrzanisz?

Na pewno miotaczy ognia będzie 1-2 na drużynę, więc w czym problem? Gra ma być fajna, dostarczać rozgrywki. W końcu grę tworzą twórcy DH, a TWI zapewne wspiera ich duchowo.


Jedna-dwie to będą role, a broń jak zapewne wiesz można podnosić po trupach i wspomnisz jeszcze moje słowa jak zobaczysz pół serwera latającego z miotaczami, hajcując wszystko co się rusza i nie :)

Twórcy DH robią grę FESTUNG EUROPA pod własną marką Jackboot Games, przy RS pracuje zespół w którym m.in. są ludzie pracujący niegdyś przy DH ale nie jest core-team moda.

Z pierwszej ręki wiem tylko, żeby się za dużo po RS nie spodziewać i tego się na razie trzymam. Mam nadzieję, że się zaskoczymy ale na plus, chciałbym w to wierzyć, choć po tym co się dzieje, a raczej nie dzieje z RO2, nie liczę już na nic...

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
To zobacz Shariczku czym Hamerykanie walczyli np na Guadalcanal, gdzie powszechne byly wlasnie Springfieldy i kmy chlodzone woda. Polecam obejrzec serial "Pacyfik",gdzie widac,ze poczatkowo Amerykance nosi zamiast kultowych helmow,te wygladajace jak talerz do zupy podobne do typow brytyjskich.

No dobrze, ale później ten sprzęt coraz rzadziej występował.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
W najnowszym trailerze widziałem chyba w tle katanę  ;D

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
W środę (czyli jutro) 23:00 naszego czasu będzie nadawany streaming całej sesji multiplayer w aktualny build RS pod tym linkiem:
http://pl.twitch.tv/evolvehq
Zobaczymy jak to wygląda w praniu :)

gustavo

  • Guest
W najnowszym trailerze widziałem chyba w tle katanę  ;D

Jeśli się nie mylę to katana pojawia się w 0:55 i 1:00 , ale chyba na jednym z wcześniejszych filmików mówili że będzie tylko dostępna przy szarży  ??? ale ciekawsze wydaje mi się cudo widoczne w 1:17 czyżby moździerze  :o

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Paczuszka screenów: http://uk.gamespot.com/rising-storm/images/
--------------------------------------------------------------
Z 40 minutowym opóźnieniem, freezami co 2 sekundy i crashem na koniec: http://www.twitch.tv/evolvehq/b/383165979
oraz to:
[ Invalid YouTube link ]
« Last Edit: 28 March 2013, 07:50:34 by morticore »

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Miotacz ognia rządzi :D

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Nie wiem czy jednak nie jest ciutkę przegięty...
[ Invalid YouTube link ]
---------------------
Wyciek okładki
« Last Edit: 01 May 2013, 12:04:05 by morticore »

hubtus

  • Guest
Coś mi się wydaje, że miotacz nieźle zepsuje rozgrywkę.  :-\ Wbije taki "Rambo" na jakiś punkt do przejęcia niezauważony i usmaży pół teamu  przeciwnika zanim ktokolwiek z nich zdąży zareagować... Riflami go oczywiście nikt nie ustrzeli(chyba, że z większej odległości), bo wystarczy, że taki delikwent lekko ruszy myszką i jego miotacz zapali każdego w jego zasięgu. Jak dla mnie ta broń będzie porażką...

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Wiem,że to tylko moje pobożne życzenie, ale wyobraźcie sobie jakby to wyglądało,gdyby trafić naszego Pana z Płomieniem prosto w butlę. "Ręka ,noga, mózg na ścianie"  ::)