Author Topic: Rising Storm w planie wydawniczym Cenegi - czyżby był jednak płatny?  (Read 56260 times)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
No to d*pa.. choć od biedy można by Stuarta przeportować do RO w ramach lend-lease

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Dowiedziałem się, że pojazdy anulowano bo podczas testowania ciągle się na czymś blokowały. Na mapach generalnie jest pełno "śmieci" - ozdobników różnego rodzaju, które jak się okazało są w większości przypadków zbudowane i stanowią barierę nie do przejechania :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Co to za czołgi, co przez płotki nie mogą przejeżdżać.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
jest odpowiedź na pytanie tego posta :

http://www.keye.pl/games/product/id/4372/Red-Orchestra-2-Nadci%C4%85gaj%C4%85ca-Burza

jest płatny i to bardzo płatny. Pozostaje liczyć na to co obiecało TWI tj duże zniżki dla posiadaczy RO HoS. Ja tam TWI od dawna nie wierzę, więc pewnie "duża zniżka" to będzie 10%...

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
119 zł, no czyli już wiem,ze nie kupię, wystarczy,ze na RO 2 w swej głupocie tuz po premierze dałem prawie 100. Nie wierze,ze to mówię,ale prędzej kupie premkę do BF 3...  :-\

Mati

  • Guest
Podchodzę zarówno do tej ceny jak i do tego sklepu sceptycznie, ale jeśli ta cena miałaby się okazać prawdą to delikatnie mówiąc przesadzili z lekka.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
W cenie 120zł jest gra RO2 + dodatek RS

Mati

  • Guest
No właśnie. Za dużo. Dodatek jak na razie nie powala na kolana. A fakt, że zabraknie pojazdów odejmuje punkty. Kto nie zna RO2 to może kupi, ale kto w tym siedzi to będzie czekał na ew. promocję. Nooo... Chyba, że zniżki dla posiadaczy RO2 będą faktycznie spore.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Chyba nie jest to komplet (bo nabywcy RS mieli nie dostać kompletnego Heroes of Stalingrad a jedynie tryb sieciowy :P ). Podejrzewam, że to jest cena bezpośrednio przeliczona z euro czy innych dolarów. Zobaczymy co powie Cenega (optymistycznie 60 zł...) i Steam dla posiadaczy podstawki.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odnośnie RS, rozmawiałem z jednym z chłopaków pracujących nad nim i jak to delikatnie ujął, "nie powinniśmy się spodziewać zbyt wiele po tym modzie".
Zaś nie delikatnie mówiąc, spodziewać się należy szajsu na miarę HoS. To przykre bo po cichu liczyłem na to, że RS będzie przynajmniej nie gorszy od HoS (co wydawało się nie trudne)...

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odnośnie RS, rozmawiałem z jednym z chłopaków pracujących nad nim i jak to delikatnie ujął, "nie powinniśmy się spodziewać zbyt wiele po tym modzie".
Zaś nie delikatnie mówiąc, spodziewać się należy szajsu na miarę HoS. To przykre bo po cichu liczyłem na to, że RS będzie przynajmniej nie gorszy od HoS (co wydawało się nie trudne)...
zawsze na wyprzy STEAM-owej można kupić za 20 zł. Jakos parcie na RED ORCHESTRE mi sie zmniejszyło po tym jak dymają klientów kasę nabrali a gówno robią

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Czy to prawda iż maja zamiar wydać go dopiero na wrzesień ???? Bo na gry online znalazłem iż premiera dopiero ma być w tym miesiącu
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15013

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
już widzę jak wszystkie dzieci CoDa, DoDa i innych srodów będą latać z miotaczami i palić wszystko co się da, łącznie z kamratami z drużyny :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Co ty chrzanisz?

Na pewno miotaczy ognia będzie 1-2 na drużynę, więc w czym problem? Gra ma być fajna, dostarczać rozgrywki. W końcu grę tworzą twórcy DH, a TWI zapewne wspiera ich duchowo.

Bardzie martwię się o balans w uzbrojeniu, ponieważ amerykanie mają lepsze uzbrojenie niż japońce.