Author Topic: Rising Storm w planie wydawniczym Cenegi - czyżby był jednak płatny?  (Read 56177 times)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Ja nie miałbym nic przeciwko zakupowi RS za 50 - 60 zł, ale tak z 2 miesiące po premierze ze względów wiadomych :D

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Rising Storm za 50-60zł a użycie miotacz ognia na oddział Japończyków siedzących w bunkrze - bezcenne. :)

Duqq

  • Guest
Nie interesuja mnie krwawe walki na pacyfiku i tym podobne potworki....
Oh no popatrz, a mnie interesują, egoisto ;-)

Zresztą o czym ty mówisz, jakie potworki? Wojna na Pacyfiku była bardzo ciekawym teatrem wojny dla mnie o wiele ciekawszym niż np. walki na froncie zachodnim, w Afryce czy we Włoszech. Japończycy swoim fanatyzmem przewyższali Niemców o lata świetlne, z każdą kolejną wyspą zmieniali swoją strategię obrony, a Amerykanie dzięki tym wszystkim desantom zdobyli doświadczenie potrzebne m.in. do lądowania w Normandii. Szkoda, że to taki zapomniany u nas w Europie, zresztą w USA także drugoplanowy epizod tej wojny.

Dlatego ja się cieszę z tego dodatku i już nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł skopać tyłki żółtkom ;) Bo ostatnio to było MoH:PA i Battlestations.

@Duqq - zgadzam się z Tobą. Sam chętnie polatam po dżungli, tym bardziej, że do tej pory w ogóle nie interesowałem się tym teatrem działań. Moja biblioteczka to niemal 100% front wschodni i trochę Europy. Może taki RS wzbudzi nie tylko u mnie zainteresowanie tematem wojny na Pacyfiku.

Pacyfik to nie tylko dżungla, na Peleliu i Iwo Jimie miejsca walk wyglądały najczęsciej tak:

http://www.ww2gyrene.org/assets/peleliu_litterteam.jpg

http://realwarphotos.com/yahoo_site_admin/assets/images/B23416A.360155503.jpg

http://www.pacificworlds.com/palau/memories/images/marines.jpg

http://www.iwojima.com/raising/lflagd.gif

http://www.enolagay509th.com/img043.jpg

http://www.ww2gyrene.org/assets/Iwo_demolition.jpg

Twarda wulkaniczna skała, a jeśli gdzieś był wcześniej większy drzewostan to nie należy zapominać, że przed każdym lądowaniem i w trakcie walk, każda wyspa była pod nieustannym ostrzałem wielkich okrętowych dział floty desantowej. Dodatkowo z powietrza lecialy bomby z napalmem i nie tylko. Tam naprawdę z drzew to najczęściej były tylko kikuty.

Oczywiście na Nowej Gwinei, czy Okinawie było inaczej, jak mówiłem tereny walk wbrew pozorom były naprawdę calkiem różnorodne i mam nadzieje, że autorom uda się to oddać.

Apos

  • Guest
to troszkę nie ładnie, kupując RO2 byłem niemal pewny darmowych modów - a tu pazerstwo mamy:)...
TWI z tego też będzie brać niezły procent...a nawet jak takie były zamierzenia od początku, to w ramach przeprosin za sp... premierę z milionami bugów mogli by to wydać za darmo...

Rising Storm jest addonem tworzonym przez osobną firmę - czyli nie ma żadnego łobuzerstwa ponieważ mody jak mody darmowe będą, a TWI płaciło ekipie od RS aby stworzyli dodatek.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Jest wywiad z twórcami http://uk.pc.gamespy.com/pc/red-orchestra-heroes-of-stalingrad/1210017p1.html tam wszystko jest mniej więcej wyjaśnione.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
NA fejsbuku RS zacytowano posta z forum TWI :

"...We've also heard the murmuring in the community with speculation about how Rising Storm will be priced. While we aren't yet ready to release the exact pricing, we will clarify something right now. We will not be throwing the current RO2 community under the bus!!! Our current plan is to allow existing RO2 owners to upgrade to Rising Storm at a significant discount compared to someone that just buys Rising Storm outright. Additionally, we will not be splinter
ing the community by keeping players separated. Servers will be able to run RO2 and Rising Storm maps back to back on the same server. Finally, while we're not quite ready to release the details of exactly how it will work, RO2 players that don't own Rising Storm won't just get booted off the server when a Rising Storm map comes up. Rather RO2 owners will be able to play Rising Storm even if they haven't purchased the add-on, likely with some limitations on weapon/class selection. So to summarize, RO2 owners will get a discount on Rising Storm, and everybody will be able to play together on the same servers!"

dla tych co nic nie rozumieją najważniejsza wiadomość - RS nie będzie najpewniej osobną grą a integralną częścią HoS tzn na jednym serverze będą na przemian mapy RS i HoS. Ci którzy nie zapłacą za RS-a kiedy przyjdzie czas w rotacji na mapę RS będą mieli ograniczony dostęp do np broni itp...

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
... będą mieli ograniczony dostęp do np broni itp...

Zapewne coś w tym stylu

Link
« Last Edit: 18 September 2012, 13:49:04 by csMKJP »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
ano, albo pięściami walczyć będą :)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
ano, albo pięściami walczyć będą :)
albo bronią biologiczną spodnie w dół i trutututut

Shock

  • Guest
albo bronią biologiczną spodnie w dół i trutututut



 ;)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Uważam, że premiera moda odbędzie się w lutym w rocznicy inwazji na Iwo Jimę lub w kwietniu na Okinawę.

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Uważam, że premiera moda odbędzie się w lutym w rocznicy inwazji na Iwo Jimę lub w kwietniu na Okinawę.
Bardzo możliwe w końcu amerykańce go robią i to będzie dla nich patriotyczne

MJ

  • Guest
Ja nie miałbym nic przeciwko zakupowi RS za 50 - 60 zł, ale tak z 2 miesiące po premierze ze względów wiadomych :D

Tylko i wyłącznie tak.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Nie będę na to zakładał nowego tematu bo nie warto. Ci którzy napalali się na czołgi w RS muszą sobie niestety dać na wstrzymanie. Na forum TWI oficjalnie podano że :

There will be no vehicles in the initial release.

tzn nie będzie czołgów w RS w momencie jej wydania. A ponieważ mod ma się ukazać w przyszłym roku, wiedząc, że czołgi do niego "się robią", można przyjąć, że pojawią się one ... kiedyś.

Na pocieszenie, podczas wczorajszego fajtnajta miałem okazję podpytać Szedera i jego ekipę o aktualne projekty i plany. Na pewno w tej chwili pracują przy czołgach dla RS , moda wietnamskiego i robią czołg dla RO HoS - pzkfw 38 T :).

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt

Na pocieszenie, podczas wczorajszego fajtnajta miałem okazję podpytać Szedera i jego ekipę o aktualne projekty i plany. Na pewno w tej chwili pracują przy czołgach dla RS , moda wietnamskiego i robią czołg dla RO HoS - pzkfw 38 T :).

38 potwierdzona? Zawsze mi się ten czołg podobał, tylko ze z PTRS to mi go zgwałcą w grze...