Author Topic: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?  (Read 9968 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #15 on: 04 November 2011, 19:20:11 »
usunąć się nie da, ale zmień sobie na narodowe, to na pewno będzie ci się przyjemniej grało. nie wiem co w wersji polskiej mówią ale na pewno jest to żałosne - jak większość spolszczonych gier - także ci się nie dziwię :)

Duqq

  • Guest
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #16 on: 05 November 2011, 00:22:15 »
usunąć się nie da, ale zmień sobie na narodowe, to na pewno będzie ci się przyjemniej grało. nie wiem co w wersji polskiej mówią ale na pewno jest to żałosne - jak większość spolszczonych gier - także ci się nie dziwię :)

"Zastrzel się sam, żebym nie musiał marnować na ciebie amunicji", "Dałbym się zabić za łyk wody", "Marzy się wam żelazny krzyż? Krzyży mamy dla was pod dostatkiem, naziści!" hehe ;-) Niektóre są naprawdę zabawne.

Koller

  • Guest
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #17 on: 05 November 2011, 07:11:53 »
to jeszcze nic z "Twoja mama ssała cycek hitlera":), jest kilka perełek to fakt

anonim.pl

  • Guest
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #18 on: 05 November 2011, 11:23:51 »
Mi tam polskie głosy w grach nie przeszkadzają. Zdecydowanie w RO2 Niemcy i Rosianie lepiej gadają po polsku niż Polacy w Mare Nostrum (mod do RO1).

marcinz

  • Guest
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #19 on: 05 November 2011, 15:32:21 »
Ja od bety gram z głosami podmienionymi na natywne - brzmi klimatyczniej a istontne dla rozgrywki teksty chyba każdy zrozumie (granate! scharfschütze! etc.)  ;)

Ark

  • Guest
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #20 on: 02 February 2012, 06:31:17 »
Witam - podmieniłem głosy na natywne (Rusek po rusku i Niemiec po niemiecku) - gra od razu zyskała klimat, użyłem do tego "RO2_Language_Fixer.exe".

Z tydzień temu- musiałem jednak usunąć STEAM z dysku C i zainstalować na dysku E.
Przywróciłem grę z wcześniejszej kopii wykonanej w STEAM i o dziwo - Niemcy i Rosjanie znów mówią po Polsku  >:( .
Znów użyłem "RO2_Language_Fixer.exe" z tym że programik ten nie pytał mi się o ścieżkę docelową do STEAM , wkleiłem go więc ręcznie do folderu Steam i opdpaliłem, pomimo komunikatu że zmiany zostały wprowadzone- nadal mam "Polskich Rosjan i Niemców".

Proszę o pomoc - moja irytacja związana z "Polską narracją" sięga zenitu  :-\

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #21 on: 04 February 2012, 08:22:26 »
Może spróbuj tego http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=75141 jest to nowy mod dźwiękowy wprowadzający głosy z RO1. Na filmiku jest próbka.


Shock

  • Guest
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #22 on: 04 February 2012, 22:46:27 »
NICE !  ;D Thx Ryszka za info  ;D

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Odgłosy postaci - da się wyciszyć ?
« Reply #23 on: 04 February 2012, 22:57:16 »
Ale jeszcze nie jest do końca dopracowany z tego co czytałem. Niedługo sam pewnie spróbuję, bo wygląda  ;) a raczej brzmi ciekawie.
« Last Edit: 04 February 2012, 23:06:24 by ryszka »