Author Topic: Problemy z grą  (Read 3644 times)

zimnyplacek

  • Guest
Problemy z grą
« on: 16 October 2011, 19:31:24 »
Witam mam taki mały problem a mianowicie kupiłem wczoraj sobie red orchestrę 2 i zacząłem od singla po paru zadaniach przeszłem na multi i problem tkwi w tym że gdy wchodzę na serwer wyskakuje mi błąd Rogame.exe czasami nawet pogram z 10 min i dopiero wyskakuje proszę pomóżcie to jest moja ulubiona gra nie wiem co robić z góry dzięki.
próbowałem na nowo przeinstalować nowego pacza nie próbowałem nie wiem jak to zrobić próbowałem też usuwać jakieś pliki z folderów tez nie pomogło aaa wymagania sprzętowe wszystko opowiada grze .. ;p
a konfiguracja sprzętowa już podaję :
procesor: Intel® core™2 quad CPU Q6600 @2.40GHz 2.40GHz
Zainstalowana pamięć ram:4,00 GB (dostępne:3,50 GB)
Typ systemu: 32-bitowy system operacyjny
Karta graficzna:nividia GeForce GTX 460se
Ludzie proszę pomóżcie bo to naprawde świetna gra  :-[

Apos

  • Guest
Odp: Problemy z grą
« Reply #1 on: 16 October 2011, 20:03:46 »
Jaka wersja driverów?
Jakie ustawienia gragiczne gry?
Czy weryfikowałeś pliki?

ps. w przyszłości polecam przesiadkę na 64bitową wersję systemu.

zimnyplacek

  • Guest
Odp: Problemy z grą
« Reply #2 on: 16 October 2011, 20:43:02 »
Ustawienia mam na najwyższe nie wiem jaka wersja i tak weryfikowałem pliki z gry ;p

pprzemo66

  • Guest
Odp: Problemy z grą
« Reply #3 on: 16 October 2011, 21:12:31 »
Zaraz przyjda tacy co lubia sie chwalic swoim sprzetem i ci napisza ze masz syf sprzet itp ..i oczywiscie napisza jaki to oni maja;) i ze masz za wysokie ustawienia i cienka karte...hehe

sciagnij nowe drivery i napisz na jakim monitorze grasz/w jakiej rozdzialce.Powylaczaj zbedne syfy dzialajace w tle...mi pomoglo.

zimnyplacek

  • Guest
Odp: Problemy z grą
« Reply #4 on: 16 October 2011, 21:22:42 »
Okej a co to są te drivery wiesz nie jestem typem osoby co się zna na kompach ja raczej siedze tylko na necie ale jak jest jakać fajna gierka to gram ale dzięki za propozycję spróbuje tylko co to są te drivery ? ;p
 

Apos

  • Guest
Odp: Problemy z grą
« Reply #5 on: 16 October 2011, 23:48:23 »
Okej a co to są te drivery wiesz nie jestem typem osoby co się zna na kompach ja raczej siedze tylko na necie ale jak jest jakać fajna gierka to gram ale dzięki za propozycję spróbuje tylko co to są te drivery ? ;p

Sterowniki graficzne, catalyst dla AMD lub Geforce dla NVIDIA. Możliwe, że masz przestarzałe i dlatego gra siada. Zalecane są 28X.XX dla NVIDIA oraz 11.XX dla AMD.

Ustaw cienie na High zamiast Ultra i zobacz czy to pomoże. do ULTRA bez GTX560Ti+ i 4GB lepiej nie podchodzić.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Problemy z grą
« Reply #6 on: 17 October 2011, 00:04:34 »
Sprawdź FPS pewnie masz na czerwono, z takim sprzętem pewnie więcej jak na średnich nie ujedziesz. Miałem podobnie.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Problemy z grą
« Reply #7 on: 17 October 2011, 00:37:28 »
Sterowniki dla twojej karty graficznej to sa drivery.
Pytalem o rozdzialke w ktorej grasz i monitor bo to ma istotne znaczenie dla wydajnosci.
Ale generalnie przy monitorze 17-19 cali i twoim sprzecie na High dasz rade grac,warunek nowe sterowniki+wylaczenie zednych syfow gg itp.

zimnyplacek

  • Guest
Odp: Problemy z grą
« Reply #8 on: 17 October 2011, 06:26:56 »
okej dzięki chłopaki wrócę ze szkoły i to zrobie te sterowniki dzięki wielkie :)