Author Topic: Problem ze wstrzymywaniem oddechu przy celowaniu  (Read 3932 times)

marek2901

  • Guest
Problem ze wstrzymywaniem oddechu przy celowaniu
« on: 13 October 2011, 19:35:41 »
Witam.
Proszę o pomoc!!!.Mam problem już na etapie treningu.Podczas treningu nie mogę wstrzymać oddechu podczas celowania przez celownik mechaniczny.Wciskam przycisk domyślny (lewy shift) celuję do tarczy,strzelam i ....zero reakcji!Próbowałem zmienić przypisanie klawisza na inne ale jest to samo.Cały czas wyświetla się napis z informacją abym wstrzymał oddech.
Bardzo proszę pomóżcie bo mam tą grę kupioną w dniu premiery i nie mogę zagrać.

anonim.pl

  • Guest
Odp: Problem ze wstrzymywaniem oddechu przy celowaniu
« Reply #1 on: 13 October 2011, 20:05:12 »
Nie jestem pewny, ale czy napewno chodzi o oddech? Przypominają ci byś pomógł sobie oddechem ale w zadaniu chodzi chyba byś wcelował w sam środek tarczy. Jak nie trafiasz to ci mówią gdzie jest pocisk Lewy górny albo dolny prawy, coś w tym stylu.

marek2901

  • Guest
Odp: Problem ze wstrzymywaniem oddechu przy celowaniu
« Reply #2 on: 13 October 2011, 20:14:33 »
Wielokrotnie celowalem w środek tarczy i nic,tymbardziej że bez wstrzymywania oddechu tylko z celowaniem przez przyrządy trafiałem.Dopiero w momencie gdy jest komenda żeby spróbować ze wstrzymaniem oddechu nie mogę trafić (cały czas chodzi o próbę z mp40)

marek2901

  • Guest
Odp: Problem ze wstrzymywaniem oddechu przy celowaniu
« Reply #3 on: 13 October 2011, 20:17:00 »
Chciałem przypomnieć że ten sam klawisz wstrzymania oddechu odpowiada również za sprint który u mnie normalnie działa.Mysz i klawiaturę mam ok. bo cał.y czas gram w inne gry FPS

pawelqs

  • Guest
Odp: Problem ze wstrzymywaniem oddechu przy celowaniu
« Reply #4 on: 13 October 2011, 20:37:30 »
Witam, musisz usunac plik c:dokumenty/my games/RedOrchestra2 . Plik ten utwozy sie na nowo przy nastepnym uruchomieniu gry.

marek2901

  • Guest
Odp: Problem ze wstrzymywaniem oddechu przy celowaniu
« Reply #5 on: 13 October 2011, 21:58:09 »
Dzięki.Podziałało!!!