Author Topic: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela  (Read 6886 times)

Kaktuz

  • Guest
Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« on: 07 October 2011, 16:31:29 »
Witam.

Gram już długo i zawze było ok. Po dzisiejszym patch'u coś się chyba skopało. Jak ktoś do mnie strzela robi mi się czarny ekran, na 2-3 sekundy.

Gram na ustawieniach bardzo wysokich i zmiana ich na najniższe nic nie pomogła.

Proszę o radę co z tym zrobić

Mój sprzęt:
Procesor: Intel Core i7-2630 2.00 GHz
Ram: 16GB
Grafika: Nvidia Geforce GTX 560M- 4 GB

Duqq

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #1 on: 07 October 2011, 16:32:47 »
Powtórze to co napisałem w poprzednim temacie: Sporo ludzi tak ma (wszyscy?), można o tym wyczytać na forum RO2 na Steamie. Wygląda na to, że panowie z TWI przesadzili z efektami w nowym patchu i takie są efekty. Wydaje mi się, że do czasu nowej łatki, która to poprawi nic nie da rady poradzić.

marcinz

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #2 on: 07 October 2011, 17:03:12 »
U mnie to samo :( Pozostaje chyba odłożyć grę do kolejnego patcha bo po dzisiejszym stała się niegrywalna.

MJ

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #3 on: 07 October 2011, 20:14:49 »
I tak od kolejnego patcha i tak dalej i dalej. Ludzie co mnie to obchodzi dałem za tę grę wcale niemało kasy i co chwilę coś jest nie tak. A to wywala, a to nie odpala się długo a to czarny ekran, a to głos nie działa a to nadzieja, że może tym razem chociaż nie będzie wywalać a tu po 5 minutach na mapie Baraki wywala dalej. Odechciewa mi się w to grać. A znów za mną kolejne 2,5 godzinne ściąganko. Ja chcę pograć a nie bawić się w informatyka , czy programistę. Mam już naprawdę dość tego gniota i żal mi kasy, nerwów i czasu jaki na to poświęciłem. Jak można wydać coś takiego. Po prostu wstyd i naciąganie ludzi na kasę. Żałuję, że to kupiłem bo nie mogę w to pograć po prostu nie da się no chyba tylko w 2 mapy i to też po 5 zdrowaśkach w intencji nie wysypania się gry. Zaraz znajdą się obrońcy tej gry na czele z obrońcami jej dalszej sprzedaży to jest pośrednio dobrego wizerunku ale mnie takie głosy już prawie nie obchodzą bo w to po miesiącu nie idzie dalej pograć i to jest fakt.

Heniu

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #4 on: 08 October 2011, 01:07:37 »
Problem dotyczy tylko wersji lokalizowanych.
Tymczasowy fix to zmiana jezyka gry na angielski.
Lub zaczekac na patcha do wersji jezykowej.

I Standardowa podpowiedź po kazdym patchu:
Skasować Roengine.ini i dac grze jeszcze raz utworzyc.
Moze pomoze moze nie, ale dobrze wyrobic sobie nawyk. Ponowne przesuniecie suwakow z ustawieniami zajmuje 20 sekund.
« Last Edit: 08 October 2011, 01:17:24 by Heniu »

Wrona

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #5 on: 08 October 2011, 09:09:20 »
Coś mi się wydaje, że włączenie motion blur może załatwić sprawę. A jeśli nie, to czekamy, bo produkt w tym stanie nie zasługuje na aż tyle zabiegów i grzebania pod maską, szkoda czasu, życie spi****la.
A błąd jest mega denerwujący. Fanostwo swoja drogą, wierność marce też, a kiedy wreszcie będę miał poczucie, że wydałem 160 złotych i jestem zadowolony z nabytego towaru.

Kaktuz

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #6 on: 08 October 2011, 18:10:50 »
Problem dotyczy tylko wersji lokalizowanych.
Tymczasowy fix to zmiana jezyka gry na angielski.
Lub zaczekac na patcha do wersji jezykowej.

I Standardowa podpowiedź po kazdym patchu:
Skasować Roengine.ini i dac grze jeszcze raz utworzyc.
Moze pomoze moze nie, ale dobrze wyrobic sobie nawyk. Ponowne przesuniecie suwakow z ustawieniami zajmuje 20 sekund.

Potwierdzam zmieniłem język w steam na angielski i po sprawie, wszystko działa ok. Dzięki za pomoc.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #7 on: 08 October 2011, 18:40:31 »
Po ściągnięciu angielskiej wersji językowej (wszystko zaczęło świetnie śmigać)  pomyślałem, że pewnie czegoś brakowało i ponownie wrzuciłem język polski. Błąd w postaci czarnego ekranu powrócił, znaczy coś tu rzeczywiście jest zepsute. Chyba zostanę przy wersji angielskiej, nie jest taka zła.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #8 on: 08 October 2011, 20:03:34 »
Chyba nie po to wydalem 99zeta zeby zmieniac wersje jezykowa.Zaczynam rozumiec dlaczego wola piraty od orginalow.

anonim.pl

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #9 on: 08 October 2011, 20:14:51 »
HA, HA, HA to ściągnij sobie pirata. Przekonamy się czy taki nie załatany będzie lepiej chodził.

Heniu

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #10 on: 08 October 2011, 20:28:21 »
Mozesz sobie tlumaczyc po co wydales te 99 zl, ale jezeli w dzisiejszych czasach potrzebna ci jest polska wersja jezykowa to zdecydowanie zle wydales.
Trzeba bylo kurs multimedialny angielskiego kupic a nie tracic czas na gry...

pprzemo66

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #11 on: 08 October 2011, 20:33:31 »
Nie bedzie ale przynajmniej bym wiedzial jaki bubel w dniu premiery kupuje i jako fan tej gry bym poczekal spokojnie na poprawienie baboli a i moze bym i taniej ja kupil .

Wlasnie sie przekonalem jak zabawa i kombinacje w poprawianie baboli tworcow sie konczy.
Po zmianie jezyka na angielski mam komunikat: Failed to find deflaud engine.ini file to retrive -MY DOCUMENTS SUBDIRECTORY TO USE. FORCE QUITTING

Heniu nie jest mi potrzebna i  jezyk zmienilem i kupa...Tak czytajac ciebie odnosze wrazenie ze producenci takim jak ty wcisna kazde g....o.Niestety ja znam wartosc pieniadza i nie lubie wyrzucac kasy na niedorobki.
To nie pirat zeby trzeba bylo kombinowac.
« Last Edit: 08 October 2011, 20:54:54 by pprzemo66 »

Heniu

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #12 on: 08 October 2011, 23:47:10 »
Ja nie narzekam, bo od poczatku gry jedyne problemy jakie sie pojawily potrafilem rozwiazac przez poczytanie forum TWI.
Zdecydowanie lepiej ci wyjdzie zrobienie tego samego niz wylewanie zali na polskim forum.

Poza tym zadnych wiekszych problemow tak czy inaczej nie mialem.

Pomoze tez zapoznanie sie z podstawowymi funkcjami steama jak np. "verify integrity of game cache" (nie wiem jak sie to w polskim steamie nazywa).

pprzemo66

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #13 on: 09 October 2011, 01:02:47 »
Spokojnie problemy swoje sam rozwiazuje ale czy po to kupuje sie orginalna gre zeby sie z nia meczyc  przy kazdorazowym update.? no wybacz ale mnie juz zlosc bierze.

"sprawdz spojnosc plikow gry" o to ci chodzi.... niestety po zmianie jezyka musialem przeinstalowac gre.Blad z czarnym ekranem zniknal ale co 3-4 mapy crash.

Shock

  • Guest
Odp: Czarny ekran gdy ktoś do mnie strzela
« Reply #14 on: 09 October 2011, 01:11:31 »
Mozesz sobie tlumaczyc po co wydales te 99 zl, ale jezeli w dzisiejszych czasach potrzebna ci jest polska wersja jezykowa to zdecydowanie zle wydales.
Trzeba bylo kurs multimedialny angielskiego kupic a nie tracic czas na gry...

NIe każdy musi znać obcy/e języki więc proszę darować sobie takie komentarze. To jest wolny kraj i jeżeli ktoś nie chce sie czegoś uczyć to nie musi i nie znaczy, że jest gorszy. Jeżeli kolega żyje w naszym kraju i chce mieć polską wersję gry oraz ma taką możliwość to nie należy go za to krytykować.

I co znaczy "dzisiejsze czasy" Bo rozumiem, że jak nie umiesz rozłożyć Kbk Beryl w 10 sekund i nie znasz paszto to idź się uczyć a nie grać. Czy tak ?


Ja nie narzekam, bo od poczatku gry jedyne problemy jakie sie pojawily potrafilem rozwiazac przez poczytanie forum TWI.

I chwała dla Ciebie. Skoro rozwiązałeś niektóre problemy z grą to się nimi podziel poproszę.

Zdecydowanie lepiej ci wyjdzie zrobienie tego samego niz wylewanie zali na polskim forum.

Forum jest od tego, żeby na nim pisać. Nawet jeżeli to są żale - całkiem uzasadnione.

Poza tym zadnych wiekszych problemow tak czy inaczej nie mialem.

Gratulujemy!