Author Topic: Patch #6  (Read 34185 times)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #30 on: 08 October 2011, 14:31:00 »
Myślę, ze po prostu trzeb ściągnąć całego patcha. Mi w chwilę ściągnęło coś tam i można grać, skasowane wyniki, wygląda, ze wszystko ok. To czarne coś wkurzało. Zgodnie z zaleceniem zaznaczyłem język angielski i dopiero teraz zaczęło ściągać całość, za godzinę się zobaczy co będzie. 3,3 gb patch musi trochę czasu zająć.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Patch #6
« Reply #31 on: 08 October 2011, 14:48:18 »
Po ściągnięciu wersji angielskiej problem z czarnym obrazem rzeczywiście ustąpił. Statystyki wyzerowane mam od wczoraj, trochę pograłem a staty ciągle na zerze nic się nie zmienia. I nawet jak awansowałem na 11 level, to ciągle w statach mam 10. Ma koś tak samo?


Apos

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #32 on: 08 October 2011, 14:52:46 »
Po ściągnięciu wersji angielskiej problem z czarnym obrazem rzeczywiście ustąpił. Statystyki wyzerowane mam od wczoraj, trochę pograłem a staty ciągle na zerze nic się nie zmienia. I nawet jak awansowałem na 11 level, to ciągle w statach mam 10. Ma koś tak samo?

Musisz być na serwerze do końca rundy/zmiany mapy aby staty zostały zapisane. Wyjście w połowie rundy powoduje, że statystyki nie zostaną zaktualizowane.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #33 on: 08 October 2011, 18:41:19 »
Myślę, ze po prostu trzeb ściągnąć całego patcha. Mi w chwilę ściągnęło coś tam i można grać, skasowane wyniki, wygląda, ze wszystko ok. To czarne coś wkurzało. Zgodnie z zaleceniem zaznaczyłem język angielski i dopiero teraz zaczęło ściągać całość, za godzinę się zobaczy co będzie. 3,3 gb patch musi trochę czasu zająć.

Po ściągnięciu angielskiej wersji językowej (wszystko zaczęło świetnie śmigać)  pomyślałem, że pewnie czegoś brakowało i ponownie wrzuciłem język polski. Błąd w postaci czarnego ekranu powrócił, znaczy coś tu rzeczywiście jest zepsute. Chyba zostanę przy wersji angielskiej, nie jest taka zła.

Koller

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #34 on: 08 October 2011, 20:52:28 »
Odpalam Steama przed momentem niemal pewny, że zrobili już fixa do buga z czarnym ekranem i postrzelam...a tu gówno...brak mi słów, zastanawia mnie, że w takiej firmie podczas takiej produkcji wydają poprawki nie sprawdzając ich!
A potem 80,90% posiadaczy klnie i kurwuje, jak ktoś napisał jedno naprawią a drugie spartolą...powinni oddać kasę tym co chcą i czują się niejako oszukani, ale wiadomo, że przez Steama nie mogą tego uczynić...
Ja się pytam gdzie te obietnice z okładki:
" toczona na 10 mapach kampania wieloosobowa"
" statystyki i awanse - zostań bohaterem bla bla bla"
" wersje językowe do wyboru" (czy tak wiele wymagam chcąc żeby Niemiec mówił po uwaga niemiecku?) 
Nie dość, że tego zabrakło do dostajemy GRATIS bonusiki w postaci  czarnego ekranu UNIEMOŻLIWIAJĄCEGO rozgrywkę", crashy, utraty dźwięku, banów z dupy, zdupczonego VOIPa i wielu, wielu innych o których teraz nie pamiętam. Gra robiona miesiącami, latami i tylko na naszą platformę. Wchodzę na forum oficjalne RO2 - kolesie żebrają o prostego fixa od dwóch dni, żeby pograć a tam złote rady zmień wersje językową.
Przykro mi bardzo, ale musiałem się wyżalić:)

ZabojcaStalina

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #35 on: 08 October 2011, 22:15:32 »
twórcy dali ciała - i to na całej linii, więc warto by pokazać, co o tym wszystkim myślimy i
można by zorganizować jakiś strajk - np piątek, 14 październik - dniem bez Red Orchestry 2

Shock

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #36 on: 08 October 2011, 23:03:23 »
Po patchu:

1. Pierwszy raz miałem crasha
2. Czarny ekran podczas przygwozdzenia
3. Acziwy z kampanii nie działają (mowa o tych za misje treningowe)

PS. Czy mi się wydaje czy staty się nie nabijają ?

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #37 on: 08 October 2011, 23:23:44 »
Ludzie jak już chcecie się wyżalać to przynajmniej nie piszcie głupot. Koller, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale mamy Weekend, ludzie nie pracują.
Quote
Ja się pytam gdzie te obietnice z okładki:
" toczona na 10 mapach kampania wieloosobowa"
A na czym ubijasz innych graczy? Chyba właśnie na tych mapach wieloosobowych których nie ma według ciebie.
Quote
" statystyki i awanse - zostań bohaterem bla bla bla"
To też jest w grze, po poprawkach już chyba dobrze działa.
Quote
" wersje językowe do wyboru" (czy tak wiele wymagam chcąc żeby Niemiec mówił po uwaga niemiecku?)
Masz różne wersje do wyboru angielską , polską, na steamie jest niemiecka i pewnie jeszcze jakieś. Nikt ci nie obiecywał że będzie tak jak w RO1.
Quote
Wchodzę na forum oficjalne RO2 - kolesie żebrają o prostego fixa od dwóch dni, żeby pograć a tam złote rady zmień wersje językową.
Jak mogą żebrać od dwóch dni skoro łatka wyszła wczoraj.
Quote
można by zorganizować jakiś strajk - np piątek, 14 październik - dniem bez Red Orchestry 2
Jestem za. Jeden dzień bez RO może strajkującym pomoże, wyjdą na dworek i ochłoną.

Koller

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #38 on: 09 October 2011, 08:30:49 »
Ale jakich głupot?? Z***** robotę w tygodniach, niech robią nadgodziny w weekend - proste. Zapłaciłem także za MOŻLIWOŚĆ gry w weekend. Pomijam, pomijałem małe bugi, ale czarny ekran UNIEMOŻLIWIA grę, rozumiesz?
A na czym ubijasz innych graczy? Chyba właśnie na tych mapach wieloosobowych których nie ma według ciebie.
Pozwolę sobie rozwinąć cytat "3 różne tryby wieloosobowe plus toczona na 10 mapach kampania wieloosobowa" - jakby nie patrzeć miało być coś na kształt coopa. Pokaż mi taką opcję w grze, bo ja nie widzę?
To też jest w grze, po poprawkach już chyba dobrze działa.
Czyżby? Może Tobie, ale na pewno nie każdemu.
Masz różne wersje do wyboru angielską , polską, na steamie jest niemiecka i pewnie jeszcze jakieś. Nikt ci nie obiecywał że będzie tak jak w RO1.
Chodzi mi choćby o możliwość wyboru jak w BC2. Skoro w jedynce było dobrze, po kiego kombinowali? 13 latkom się pewnie to podoba, nam nie. Ciekaw też jestem jak Niemiec gra ruskim to czy jest to tłumaczone?

Niech Ci będzie, półtora dnia Pitagorasie (chociaż już teraz dwa:)) Co nie zmienia faktu, że tutaj są popychane patche nietestowane "a nuż się uda". Nic nie da strajk 20,30 osobowy. To nie oto chodzi. Zresztą nie zdziwię się jeśli przy takim podejściu 14 października będzie grała połowa tego co gra dziś. Pozdrawiam

Hamujcie słownictwo - S.
« Last Edit: 09 October 2011, 14:17:30 by Shock »

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #39 on: 09 October 2011, 14:15:47 »
Płaci się za granie w płatnych MMO tu zapłaciłeś za grę, a grać za darmo będziesz mógł do końca życia bo nikt ci jej nie odbierze. Przez to że w ten weekend nie będziesz mógł grać to świat się nie zawali. Błędy krytyczne są naprawiane błyskawicznie w dni robocze, zapewne łatkę dostaniesz w poniedziałek lub we wtorek. Dam ci radę jak przeżyć Niedzielę, by ograniczyć czarny ekran nie graj jako szturmowiec tylko żołnierz wspierający szturmowców swoim ogniem z daleka, znacznie rzadziej będziesz widział czarny ekran lub zmień język na angielski.
Quote
Pozwolę sobie rozwinąć cytat "3 różne tryby wieloosobowe plus toczona na 10 mapach kampania wieloosobowa" - jakby nie patrzeć miało być coś na kształt coopa. Pokaż mi taką opcję w grze, bo ja nie widzę?
Żeby grać w coopa niepotrzebny jest magiczny guziczek tylko chęci graczy. Znajdź klan lub grupę znajomych i będziesz miał pełną współpracę.
Quote
Chodzi mi choćby o możliwość wyboru jak w BC2. Skoro w jedynce było dobrze, po kiego kombinowali? 13 latkom się pewnie to podoba, nam nie. Ciekaw też jestem jak Niemiec gra ruskim to czy jest to tłumaczone?
Sam sobie odpowiedziałeś, nie wszystkim musiało się podobać tak jak było w RO1 stąd w dwójce jest inaczej.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #40 on: 09 October 2011, 15:07:34 »
Zmiana jezyka rozwiazuje tylko 1 problem a inne pozostaly nadal [wystarczy poczytac forum producenta]
np:crashe nadal sa przy zmianach mapy/serwera a wszelkie kombinacje sa pomocne na krotka mete..

Odwolywanie sie do platnych MMO jest smieszne.Placenie nie czyni nikogo wlascicielem konta/przedmiotow tam bedacych.
A tu zaplacilismy za niby gotowy produkt +obietnice jaki to swietny produkt i co oferuje i po 6 łatkach stwierdzam ze zostalismy oszukani a bronienie producenta jest conajmniej dziwne chyba ze co niektorzy juz przyzwyczaili sie do kupowania kota w worku i to zapchlonego.

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #41 on: 09 October 2011, 17:21:11 »
Czytaj ze zrozumieniem. W abonamentowych MMO płacisz za miesiąc grania. Jeśli w ciągu trzydziestu dni opłaconych, z jakiegoś powodu serwery przez dwa dni będą nieczynne to logiczne że będziesz chciał te dwa dni odzyskać w końcu za nie zapłaciłeś. W RO nie płacisz abonamentu, kupiłeś gotowy produkt i możesz grać do woli za darmo, łatka zostanie szybko wprowadzona i nawet jeśli nie mogłeś grać przez dwa dni to świat się nie zawali bo zapłaciłeś za grę a nie za dni grania które masz za darmo i robienie z tego afery jest po prostu śmieszne. Ja w tej chwili mam tylko błąd ze statystykami które mnie nie obchodzą i czarny ekran który da się przeżyć i zapewne szybko pojawi się do niego łatka.
Kupowanie każdej gry to kupowanie kota w worku bo nigdy nie wiesz jakie błędy dostaniesz, niektóre pojawiają się tylko na twoim komputerze. Mój kocurek nie jest zapchlony, początkowo trochę mizerny po czwartej łatce hasa aż miło a szósta zrobiła z niego koksa z lekką ślepotą ale lekarz na pewno się tym szybko zajmie.

Heniu

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #42 on: 09 October 2011, 17:28:35 »
Polecam jeszcze raz przeczytac EULA, ktore kazdy musial kliknac przed instalacja, a ktore wyjasnia pojawiajace sie powyzej niedomowienia.

http://store.steampowered.com/eula/eula_104320

Nikt piszacych powyzej nie kupil zadnego "gotowego produktu", nawet nie kupiliscie gry jako takiej.
Jak chodzi o "gwarancje" i "zapewnienia" oraz wszelkie kwestie z tym jak sie komu gra podoba- polecam pkt. EULA: "9. Disclaimer of Warranty".

Koller

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #43 on: 09 October 2011, 18:00:37 »
Anonim peace:) - podziwiam Cię za to, że potrafisz zagrać z black screenem.
Niektórzy są strasznie uczuleni an wszelką krytykę RO2 i ich twórców, ale niestety od tego także jest forum. Nie będę głaskał kocurka, który gryzie:)
RO2 niewątpliwe ma potencjał, spędzę pewnie naście godzin przy niej, ale wyszła o miesiąc, dwa za szybko. Potem wychodzi brak profesjonalizmu przy pośpiechu z patchami i jest jak jest.
Ale będzie dobrze...:)

AdRain

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #44 on: 09 October 2011, 19:21:29 »
Anonim, szczerze jestem w szoku że możesz grać z tym black screenem.
Ogólnie patch wniósł sporo poprawek, i przynajmniej mi osobiście ładnie podniósł Fpsy.