Author Topic: Patch #6  (Read 34187 times)

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #15 on: 07 October 2011, 20:48:29 »
Mam nadzieję że ten błąd krytyczny poprawią bardzo szybko. Reszta łatki naprawdę polepszyła rozgrywkę na moim gruchocie.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Patch #6
« Reply #16 on: 07 October 2011, 21:19:41 »
Mam nadzieję że ten błąd krytyczny poprawią bardzo szybko. Reszta łatki naprawdę polepszyła rozgrywkę na moim gruchocie.

A u mnie chociaz wcześniej wszystko chodziło na full to klatki spadły i tnie . Próbowałem znowu powalczyć ale czarny ekran wybił mi to z głowy. Kończę na dzisiaj granie i pisanie, pozdrawiam wszystkich kamratów i przyjaciół z wehrmachtu


y0d3r

  • Guest
Odp: Patch #6.5
« Reply #17 on: 07 October 2011, 21:22:44 »
http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=69008

Wydano kolejną miniłatkę. Tłumaczenie moje.
Quote from: Yoshiro
Naprawiono problem, gdzie nowe instalacje (jak i inne) nie widziały listy serwerów, gdyż gra uważała, że pochodzą z innej wersji.

Jeśli wciąż masz z tym problem, usunięcie pliku roengine.ini i ponowne uruchomienie gry powinno załatwić sprawę.

ZabojcaStalina

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #18 on: 07 October 2011, 21:29:47 »
szału nie ma...
dla mnie ta gierka dalej jest NIEGRYWALNA

y0d3r

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #19 on: 07 October 2011, 21:33:57 »
W tym wątku jeden z developerów próbuje pomóc rozwiązać problem czarnego obrazu. Pierwsze zalecenia niewypałem.

komoter

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #20 on: 07 October 2011, 21:50:22 »
tyle ze ja teraz  jestem tak w pieniony ze mnie nie interesuje   to zeby  cos robic w plikach  itp.  nie dalem  w uja kasy na gre zeby siedziec czytac fora i kombinowac gra ma dzialac i tyle.  teraz powinni mi oddac za to kase  bo tu nic nie dziala . za kazdym razem jak cos naprawią  to bardziej z*****  ( sorki ale  mam cisnienie juz ponad 200 ) .
« Last Edit: 07 October 2011, 23:38:33 by Shock »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Patch #6
« Reply #21 on: 07 October 2011, 22:12:27 »
Miałem juz nie pisać, ale też mi cisnienie wzrosło.Jak koles ma czelność dawać rady. To wygląda tak jakbym kupił samochód i okazałoby się że nie jeździ ,a producent radzi żebym rozebrał silnik i powyjmował parę części może pomoże. Żenada na maksa, ale i tak mam ochotę dalej grać . Następną produkcję tej firmy po prostu kupię po roku żeby nadawała sie do użytku. Pozdro


Koller

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #22 on: 07 October 2011, 22:34:13 »
w sumie grzebać w plikach, żeby gra chodziła to faktycznie skandal - dobry przykład z samochodem...
ja odpuszczam grę z tym bugiem, bo jest zbyt uciążliwy, żeby normalnie postrzelać...
powinni ich tam połowę pozwalniać dla zasady...
teraz wyczytałem , że podobno działa zmiana języka na angielski - ale WTF? co ma język gry do problemu z grafiką? zresztą nie będę ciągnął znowu parę giga - niech kombinują Ci co kasę wzięli:)

aK-47

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #23 on: 07 October 2011, 23:51:29 »
Na początku myslałem ze jakimś cudem gra mi sie skasowała i pobiera mi sie od nowa. Po tym patchu cóż crashe nadal występują ale już mniej

y0d3r

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #24 on: 08 October 2011, 01:01:11 »
To prawda: w angielskiej wersji brak jest błędów z czarnymi teksturami.

cimon

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #25 on: 08 October 2011, 01:16:55 »
Dzieki za info o PL wersji. Wsciekaja sie moi chlopacy jak cholipcia. Oczywiscie u mnie wszytko bylo git - EN.

poOzdrawiam

YankeSmgn

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #26 on: 08 October 2011, 02:12:10 »
Nie wiem skąd u Was te problemy, u mnie wszystko ładnie cyka bez najmniejszych problemów.

Skucha

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #27 on: 08 October 2011, 04:23:22 »
Ja tez nie wiem skad te problemy... Odkad gram w ta gre nie mialem ani jednego crasha, zero problemow, wszystko smiga jak w zegarku. Gralem na 2och komputerach (starym 3 letnim- gdzie fpsy nie spadaly ponizej 35, no i oczywiscie nowym - gdzie fpsy stoja jak kamien na ustawieniach high). Pewnie wiekszosc uzna, ze gadam bzdury, ale czesty maintanance systemu, lekki tune up, niezasmiecanie systemu niewiadomo jakim bullshitem oraz "odkurzanie" bebechow pozowli Wam na spokojne uzytkowanie oraz granie ;] (posiadalem intela i amd, radeona oraz geforca i bangla i bangla i bedzie banglac ;) )

Shock

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #28 on: 08 October 2011, 11:46:05 »
Pewnie wiekszosc uzna, ze gadam bzdury, ale czesty maintanance systemu, lekki tune up, niezasmiecanie systemu niewiadomo jakim bullshitem oraz "odkurzanie" bebechow pozowli Wam na spokojne uzytkowanie oraz granie ;]

U mnie też gra chodzi bez zarzutów ale musisz zrozumieć, że dużym problemem jest niestabilność RO2 na różnych komputerach o różnych konfiguracjach. My mamy szczęscie, a większość tego szczęścia nie ma. Poczytaj forum TWI. To nie jest wina użytkownika.

A jak wcześniej już ktoś napisał a ja tylko rozwinę - większość graczy nie jest informatykami. Kupili grę i chcą się nią cieszyć zamiast bawić się plikami config.

Gra zaliczyła falstart, jest masę błędów które miejmy nadzieję do końca roku znikną.

Także więcej zrozumienia poproszę.

Duqq

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #29 on: 08 October 2011, 12:19:14 »
Jedną rzecz naprawią, dwie zepsują. Tak wygląda ta gra póki co. A szkoda, bo bardzo mi się podoba, a nie mam nawet jak komu jej polecić, bo każdy się w czoło puka.