Author Topic: Patch #6  (Read 32893 times)

y0d3r

  • Guest
Patch #6
« on: 07 October 2011, 13:21:37 »
http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?p=931511#post931511

Quote
The stats reset will take place sometime tomorrow morning/afternoon time.

Tłumaczenie moje:
Quote from: TripWire Interactive President Ramm-Jaeger
Statystyki
-Naprawiono nabijanie statystyk i zdobywanie osiągnięć, kiedy nie powinno mieć to miejsca, a także niezapisywanie ich niekiedy podczas gry na serwerach rankigowych.
Wymaga to globalnego resetu statystyk i osiągnięć, który nastąpi wkrótce.
-Naprawiono problemy z wyświetlaniem liczb w menu profilu oraz po raporcie z akcji
-Punkty za Honor, Klasy, i doświadczenie broni zdobywane są obecnie podwójnie, by ułatwić w nadrabianiu w statystykach po resecie
-Dodane zostało nowe osiągnięcie, które można zdobyć grając w RO2 w czasie gdy zdobywanie punktów zostało podwojone

Podczas gry
-Przeładowanie broni zostaje przerwane podczas walki wręcz lub poprzez zmianę broni
-Naprawiono rzucenie szybkiego granatu nie powoduje powrotu do uprzednio używanej broni
-Naprawiono ranienie gracza z drużyny liczone jako zabójstwo
-Naprawiono niepokazywanie się asyst za zabójstwo
-Naprawiono Odliczanie Czasu do Pobicia pokazujący zawsze 0
-Naprawiono liczniki wskazujące zły czas w kampanii dla jednego gracza
-Naprawiono czołg sterowany przez komputer widzi przez dym
-Naprawiono dym z wystrzału działa czołgu nie przeszkadza w wizji botów

Stabilność i wydajność
-Większa optymalizacja na wszystkich mapach powinna zwiększyć wydajność we wszystkich dziedzinach
-Ograniczono wykrzaczanie się gry podczas przełączania ALT+TAB
-Naprawiono ustawienie przetwarzania końcowego (post-processing) w menu konfiguracji obrazu resetujące się mimowolnie
-Naprawiono jarzenie się/tęczowe kolory wokół ekranu na niektórych sprzętach
-Naprawiono problem powodujący odłączenie dźwięku po zmianie mapy
-Graficzne udoskonalenia otoczenia, broni i wnętrz pojazdów - otoczenie lub broń/pojazdy nie skierowane bezpośrednio w stronę źródła światła ukazują teraz jego refleksy na powierzchni, co usprawni widoczność normalnych map, a tekstury będą wyglądały mniej "płasko"
-Wypusczenie i optymalizacja cienia powstałego w wyniku całkowitego zaćmienia źródła światła (ang. Umbra)
-Ogólne optymalizacje zużycia procesora

Serwer
-Poprawka dla ustawień linii komend - wartości polecenia webadmin nie zapisują się po wielu zmianach map
Źródło: http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?p=931511#post93151
« Last Edit: 07 October 2011, 15:23:02 by y0d3r »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Patch #6
« Reply #1 on: 07 October 2011, 14:36:54 »
Wszystko fajnie tylko, ten czarny ekran to trochę przesada . Na spartanowce jak jest ostrzał z arty, to co chwile ciemno. Mam nadzieje że to błąd a nie zabieg poprawiający realnośc, zreszta jesli to specjalny zabieg to słabo wykonany. Przeszkadza tylko w grze. Odechciewa mi się grać z takim bugiem
« Last Edit: 07 October 2011, 16:10:32 by ryszka »


Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Patch #6
« Reply #2 on: 07 October 2011, 15:32:12 »
Wszystko fajnie tylko ten czarny ekran to trochę przesada już. na spartanowce jak jest ostrzał z ary to co chwile ciemno mam nadzieje że to błąd a nie zabieg poprawiający realnośc, zreszta jesli to specjalny zabieg to słabo wykonany. Przeszkadza tylko w grze. Odechciewa mi się grać z takim bugiem

Jest to jakiś powszechny błąd? Czy może masz zła konfigurację komputera przykładowo; sterowniki.

VonKlausevitz

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #3 on: 07 October 2011, 15:43:21 »
Raczej wątpie że to specyfika.

Grałem sobie swobodnie przed tym patchem na serwerach 56 i 64 (lubie duzo jatki) i nie narzekałem na ostrzał, robiło sie siwo, bloomowo i traciłem orientacje (ale sprzet na ustawieniach ultra bez AA dawał rade bez wiekszego FPS-dropu). Po sciągnieciu patcha wlazłem na serw na którym grało 10 wojaków (czyli komp mniej obciążony) i nagle jak spadły salwy artylerii w pobliżu to ciemno sie robiło.

Nie sądze że to wina kompów tylko albo to zabieg TW albo bug w patchu.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Patch #6
« Reply #4 on: 07 October 2011, 15:51:07 »
Potwierdzam powyższe zdanie to raczej bug. Ja mam wszystko na ultra i na kazdym serwerze było ok. Teraz jest do dupy bo nie tylko ostrzał artylerii ale takze zwykła kulka zaciemnia obraz. Tyle czekałem na piątek żeby sobie pograc a tu gówno, bo gra sie nieprzyjemnie.
« Last Edit: 07 October 2011, 16:08:58 by ryszka »


y0d3r

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #5 on: 07 October 2011, 15:56:31 »
Quote
-Wypusczenie i optymalizacja cienia powstałego w wyniku całkowitego zaćmienia źródła światła (ang. Umbra)

Być może to to.

EDIT: Nie, to jednak bug. Gdy kule powinny świstać bądź trafiać, po prostu robi się czarny ekran.
« Last Edit: 07 October 2011, 18:43:12 by y0d3r »

komoter

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #6 on: 07 October 2011, 18:25:26 »
ale mi k...wa podnieta , zje...... i tyle 
jak dla mnie teraz idzie gorzej  niż przedtem , a te zacmienia nawet jak stoje kolo swojego on strzela to mam czarny obraz  żywcem nie da sie grać , fps zamiast podniesc to  spadło, totalna porażka  ,

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Patch #6
« Reply #7 on: 07 October 2011, 18:49:59 »
Ja tego nie mam... Może jednak sterowniki Panowie? Mnie beta BF3 wręcz zmusiła żebym swojego Radeona zaopatrzył w najnowszy soft i tutaj dzisiaj już przeżyłem ostrzał maszynowy i bliską artę efekt rozmazania jak ta lala bez blackoutów  ;D

Koller

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #8 on: 07 October 2011, 19:00:31 »
a ja k... mam, wolny piątek i ochotę popykać w RO2 a tu ni chuchu...
to nie efekt zamierzony tylko kolejny już bug panów TW i powiem więcej -  o ile zawsze broniłem RO2 i swojej decyzji zakupu przed kumplami, tak teraz pierwszy raz żałuje, że przyszło mi płacić więcej za niedopracowany produkt ładnie to ujmując - było poczekać 3 miechy i kupić taniej nie wkurwiając się zarazem...
z tego co zaobserwowałem to takie kwiatki tylko na kartach GeForce?...gwoli formalności moje sterowniki to 275.33

Edit: Konia z rzędem kto znajdzie sposób na czarny ekran

Apos

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #9 on: 07 October 2011, 19:15:11 »
285.27 tutaj i bez problemów

ps. resetują statystyki

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Patch #6
« Reply #10 on: 07 October 2011, 19:30:42 »
BartBear jakie masz sterowniki, bo ja 11-9_vista64_win7_64_dd_ccc_ocl po zainstalowaniu jest mała różnica, bo przy ostrzale arty jest ok. Ale jak jestem ranny to czarna mamba, nie mogę się bronic a pare razy strzelanie w stanie agonalnym uratowało mi życie, albo przynajmniej dało fraga. I jak możesz napisz jakie masz ustawienia gry. I nie tylko Gforce tak maja bo ja mam radeona.

Pewnie mam najnowsze bo jak dzisiaj grałem w bete BFf-a to nie miałem tekstur, a po zainstalowaniu sterów jest ok.
Tylko czemu na RO nie działa? to jest pytanie
« Last Edit: 07 October 2011, 20:02:03 by ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Patch #6
« Reply #11 on: 07 October 2011, 20:00:12 »


Uploaded with ImageShack.us

Wymusiło na mnie pobranie AMD Catalyst 11.9

...no to może DX przeinstalować trzeba!?

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #12 on: 07 October 2011, 20:09:17 »
Gdyby od początku były te czarne ekrany to była by wina sterowników. Ciemność pojawiła się dopiero w tej łatce to znaczy że Tripwire coś popsuło i to oni powinni to poprawić a nie sterowniki.

trawiator

  • Guest
Odp: Patch #6
« Reply #13 on: 07 October 2011, 20:12:02 »
285.38 czyli najnowsza beta (do BF3) i też widzę ciemność jak ktoś obok mnie strzela. Wcześniej było OK.

« Last Edit: 07 October 2011, 20:15:25 by trawiator »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Patch #6
« Reply #14 on: 07 October 2011, 20:31:30 »
Próbowałem wszystkiego i dupa. Nie narzekałem wcześniej na gierkę choc była zabugowana. Ale teraz to już troche przesada i kompromitacja, bo widać że chcieli zrobić coś wielkiego, ale nie u wszystkich sie udało. Na ten czas gra jest dla mnie niegrywalna, bo po prostu ekran ciemnieje gdy przychodzi mi bronić się w sytuacjach ekstremalnych. Stastystki wyzerowane super, tylko że ja teraz dostaje ciągle w dupe, i nie ze  swojej winy zgonów mam więcej niż fragów. Tak więc wolę nie grać. Poczekam  moze bedzie jakieś rozwiązanie