Author Topic: Turniej Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu  (Read 3136 times)

echoes

  • Guest
Turniej Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
« on: 05 October 2011, 10:50:17 »
Zapraszamy wszystkich fanów gier wojennych do udziału w  turnieju Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu!

Podstawowe informacje:

Zapisy: do 13 października
Tryb rozgrywki: zespoły 6-osobowe
Link do strony turnieju: http://www.esl.eu/pl/red_orchestra2/
Link do zapisów: http://www.esl.eu/pl/red_orchestra2/teams/countdown_cup/signup/
Nagrody: vouchery do sklepu muve.pl o wartości 3 600 PLN

Miejsce 1: 1 800 PLN na zakupy w muve.pl
Miejsce 2: 1 200 PLN na zakupy w muve.pl
Miejsce 3: 600 PLN na zakupy w muve.pl



Zbierajcie zespół i do dzieła!

Heniu

  • Guest
Odp: Turniej Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
« Reply #1 on: 05 October 2011, 14:50:42 »
Okej, kilka pytan i jednoczesnie sugestii, zeby sie nie okazalo ze wyjdzie jedna kaszana i bedzie potrzebny wielki facepalm:

1. Kto zawiaduje tym turniejem i jakie ma pojecie o RO2 (ew. UE3) ?
2. Czy jest zdefiniowana i przetestowana na serwerach z PB lista cvarow, dozwolone zakresy itd?
3. Czy przetestowany jest antycheat ?
4. Czy jest dostepna jakas aplikacja do robienia screenshotow u graczy (pelen ekran, nie tylko to co PB robi, <a w przypadku RO2 z tego co widzialem- jeszcze to w PB nie dziala- przynajmniej nie dalem rady na naszym serwerze tego wlaczyc>)
5. Jak rozwiazana jest sprawa obecnego braku mozliwosci skutecznego nagrywania i odtwarzania dem ?


Powyzsze kwestie sa o tyle kluczowe, ze na chwile obecna RO2:
1. Jest wysoce exploitowalne przez cvary (daruje sobie wyliczanie obecnych cudow, zakladam ze ludzie w ESL wiedza o tym)
2. Jest wystawione na cala game cheatow, ktorych na UE3 przez ostatnie lata powstal zylion. Prywatne strony z indywidualnmi hackami.
3. Nie posiada mozliwosci nagrywania/odtwarzania dem

Z racji powyzszych punktow: Nie ma w tym momencie mozliwosci skutecznego zapobiezenia oszustwom. Z tego powodu m.in. nie zaczal sie turniej inauguracyjny RoLaddera, a te ligi ktore teraz ruszyly sa tylko testowe- jak wspomniane feature'y sie pojawia bedzie nowy start ligi.

W sytuacji protestu do meczu- nie ma mozliwosci jego rozwiazania, bo najzwyczajniej nie istnieja do tego narzedzia.
Jedyna dostepna obecnie mozliwosc nagrywania meczu u klienta to zewnetrzna aplikacja- fraps itp.
Chyba nie zamierzacie wymagac nagrywania meczy frapsem ?
« Last Edit: 05 October 2011, 15:05:58 by Heniu »

Apos

  • Guest
Odp: Turniej Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
« Reply #2 on: 05 October 2011, 14:54:12 »
Heniu ja chłopakom z ESL tłumaczyłem aby najlepiej sobie odpuścili turniej teraz z powodów napisanych przez Ciebie ale Cenega i ESL wiedzą lepiej.

trawiator

  • Guest
Odp: Turniej Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
« Reply #3 on: 05 October 2011, 15:20:30 »
To samo tłumaczyłem ziomsky'emu z ESL.

Koller

  • Guest
Odp: Turniej Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
« Reply #4 on: 05 October 2011, 15:40:08 »
Turniej w zbugowany póki co produkt bez możliwości kontrolowania cziterów to bardzo zły pomysł.  Śmierdzi mi to amatorką i jakimś skandalem:)
W sumie w RO nie grałem w ESLu i nie wiem jakie tam zasady panowały, ale czy 6 na 6 to nie jest zbyt okrojona opcja?