Linia frontu > Serwery Red Orchestra

Ustawienia serwera

(1/2) > >>

Bohun:
Czy jest możliwe ustawienie tak serwera, aby było trochę  czasu na wgranie mapki?  Gram często na pewnym polskim serwerze i tam zanim mi się wgra mapka przeciwnik już zajmuje pierwszy cel, a przecież chyba nie chodzi o to kto ma szybszy komputer.  Jest to nie fair. Jeżeli to o co pytam jest możliwie, to mam prośbę do wszystkich tych którzy ustawiają serwery, aby wzieli to pod uwagę.

Zdzira:
da się... ale jest limit nie mozna przekroczyc chyba wartosci 60..... jest takze system ready który pozwala rozpoczac runde dopiero gdy wszyscy ludzie na serwerze wybiora "profesie" i po jednej ze stron ktos napisze w czacie ready.

trawiator:
Ten czas "na wgranie mapki" jest ustawiony standardowo na 30 sekund. Wydaje mi się że to wystarczająco długo.

_KaszpiR_:
na niekotrych serwerach jest nawet wiecej, bo z jednej strony serwer musi ja zaladowac a takze gracze
Poczytaj tez dokladnie system/RedOrchestra.ini albo ~/.redorchestra/system/RedOrchestra.ini

Bohun:
To jeszcze raz ja. Sprawa, o której pisałem wczesniej jest już wyjaśniona z właścicielami owego serwera (a i skorzystałem z rad zamieszczonych gdzieś tutaj na forum jak przyśpieszyć wczytywanie). Przyjrzałem się jednak ustawieniom różnym serwerom i zbulwersował mnie fakt, że większość ustawia FFartyscale i FFexplosionscale na bardzo niskim współczynniku. Jak sądze jest to zagranie pod publiczkę (festung breslau chce osiągnąć jak najlepszy wynik w game monitoringu ). Jest to dla mnie zagranie zupełnie nie zrozumiałe zważywszy, że gra stawia na maksymalny realizm i przyciąga graczy żądnych takich wrażeń. Zresztą Ro:ladder nie przewiduje zmian takich ustawień, więc po co przyzwyczajać graczy do złych nawyków?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version