Author Topic: Battlefield 3  (Read 92523 times)

Apos

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #15 on: 30 September 2011, 21:18:27 »


flarowe lunetki, najlepszy sposób w/g DICE aby zbalansować nieograniczoną ilość snajperów na mapie  ::)

i to

Quote
You agree that EA may collect, use, store and transmit technical and related information that identifies your computer (including the Internet Protocol Address), operating system, Application usage (including but not limited to successful installation and/or removal), software, software usage and peripheral hardware, that may be gathered periodically to facilitate the provision of software updates, dynamically served content, product support and other services to you, including online services. EA may also use this information combined with personal information for marketing purposes and to improve our products and services. We may also share that data with our third party service providers in a form that does not personally identify you. IF YOU DO NOT WANT EA TO COLLECT, USE, STORE, TRANSMIT OR DISPLAY THE DATA DESCRIBED IN THIS SECTION, PLEASE DO NOT INSTALL OR USE THE APPLICATION.
« Last Edit: 30 September 2011, 21:33:25 by Apos »

trawiator

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #16 on: 30 September 2011, 23:11:37 »
Tak generalnie to: Prone for Win

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Battlefield 3
« Reply #17 on: 01 October 2011, 09:19:53 »
grałem w betę dzis rano , nie załapałem się na caspian border niestety ,więc trudno coś powiedzieć. Ta mapa metro taka sobie i choc mój komp udzwignie na wysokich detalach grafike to takie wszystko troche plastikowe jest. Bardzo przypomina Bad Company 2, ale mówię nie grałem na większej mapie, tam pewnie widać wiekszą rozpierduchę i klimat battlefielda.
« Last Edit: 01 October 2011, 09:44:30 by ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #18 on: 01 October 2011, 10:56:50 »
Tak generalnie to: Prone for Win
Tak generalnie: postrzelić wroga poczekać aż przyleci do niego medyk ze wsparciem i rzucić granat (w wąskiej klatce schodowej), przypomina to coś? >:(

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #19 on: 01 October 2011, 11:24:03 »
grałem w betę dzis rano , nie załapałem się na caspian border niestety ,więc trudno coś powiedzieć. Ta mapa metro taka sobie i choc mój komp udzwignie na wysokich detalach grafike to takie wszystko troche plastikowe jest. Bardzo przypomina Bad Company 2, ale mówię nie grałem na większej mapie, tam pewnie widać wiekszą rozpierduchę i klimat battlefielda.

Podzielam zdanie. Najlepiej jak by dali Karkand. Z nożem jest coś nie tak ubiłem pod rząd 6 chłopa, skrypt ataku czyni chyba nieśmiertelnym.

trawiator

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #20 on: 01 October 2011, 13:20:36 »
Tak generalnie: postrzelić wroga poczekać aż przyleci do niego medyk ze wsparciem i rzucić granat (w wąskiej klatce schodowej), przypomina to coś? >:(
Przecież nie leżałem :D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Battlefield 3
« Reply #21 on: 01 October 2011, 15:35:00 »
Może ktoś mi tu pomoże,bo na mumblu wczoraj nie udało mi się znaleźć pomocnej dłoni.
3 raz betę sciągam i mimo,ze pasek pokazuje po 6 godzinach ściągania 100 %,to gra ciągnie się dalej.
Miał ktoś takie coś?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #22 on: 02 October 2011, 17:17:09 »
Poborowi się samo rozwiązało (o czym zapomniał tu zaraportować) w związku z tym krótkie pranie po bani  :P


Heniu

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #23 on: 03 October 2011, 01:23:50 »


128 graczy z rpg...
Friday Friday FUN FUN FUN FUN FUN

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #24 on: 03 October 2011, 13:00:52 »
Ruskie potrafią spieprzyć wszystko  :-\ i zapewne już jest gdzieś serwer do RO2 z Mosinami w trybie rapid fire i czołgami strzelającymi seriami  ;D

Żeby gra miała faktyczny "smaczek" to powinna wyglądać podobnie do tego:



Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #25 on: 09 October 2011, 11:08:15 »
Nowa mapa Granica Kaspijska(?) mocno jedzie po sprzęcie, przynajmniej w becie (może zrobia optymalizację), no ale wygląda fajnie








« Last Edit: 10 October 2011, 19:19:30 by BartBear_[PL] »

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #26 on: 11 October 2011, 01:02:38 »
Nowa mapa Granica Kaspijska(?)

Może chodzi o Morze Kaspijskie. Tam granice mają ruscy, azerowie i kazachowie.

Btw. Myśliwce w BF3 hmm... fajnie się lata ale żeby na początku mieć tylko działko pokładowe. Bez rekiet PP czy PZ ;) Walka sprowadza się do tego że myśliwce biją się ze sobą, przynajmniej na początku. Czasami posieje się działkiem po ziemi ale bez większego efektu.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Battlefield 3
« Reply #27 on: 11 October 2011, 14:21:07 »
Mapa się nazywa Caspian Border ;)

A co do mysliwców trochę szkoda ze na razie dali tylko działko,ale jesteś w błędzie jak mowisz Shock ze tylko strzelja do ziemi bez wiekszego efektu. Sam parę razy jadac buggy zostałem zniszczony przez polującego na pojazdy F18. Wszystko zależy od pilota ;)

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #28 on: 11 October 2011, 16:36:46 »
No tak, tylko na niewielkiej mapie lecąc samolotem - który leci dość szybko - trafienie działkiem w cokolwiek jest kwestią w dużej mierze szczęścia. Co z tego, że ostrzeliwuje czołg jak wpakuje w niego kilkadziesiąt kulek z działka 20 mm a on dalej jedzie (Sic!).

Inną rzeczą jest to, że za każde zestrzelenie samolotu/helikoptera czy ubicie piechura dostajemy taką sama ilość punktów jak ubicie kogoś z indywidualnej broni strzeleckiej.

Ale pisze o becie. Może się to później rozwinie, a nawet na pewno. Zobaczymy zresztą jak będą wyglądały bitwy w trybie 64 lub 128. Bo o ile latanie jest fajne to starcia 2vs2 są po prostu nudne.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #29 on: 11 October 2011, 18:14:42 »
Może chodzi o Morze Kaspijskie. Tam granice mają ruscy, azerowie i kazachowie.

Tak chodzi o to morze, cytując Wiki Battlefielda

Quote
It pits the United States Marine Corps against the Russian Ground Forces, likely on their border with Azerbaijan near the Caspian Sea, per its namesake.