Author Topic: Ustawienia serwera  (Read 4899 times)

Bohun

  • Guest
Ustawienia serwera
« on: 12 September 2006, 22:48:53 »
Czy jest możliwe ustawienie tak serwera, aby było trochę  czasu na wgranie mapki?  Gram często na pewnym polskim serwerze i tam zanim mi się wgra mapka przeciwnik już zajmuje pierwszy cel, a przecież chyba nie chodzi o to kto ma szybszy komputer.  Jest to nie fair. Jeżeli to o co pytam jest możliwie, to mam prośbę do wszystkich tych którzy ustawiają serwery, aby wzieli to pod uwagę.

Zdzira

  • Guest
Ustawienia serwera
« Reply #1 on: 13 September 2006, 00:34:11 »
da się... ale jest limit nie mozna przekroczyc chyba wartosci 60..... jest takze system ready który pozwala rozpoczac runde dopiero gdy wszyscy ludzie na serwerze wybiora "profesie" i po jednej ze stron ktos napisze w czacie ready.

trawiator

  • Guest
Ustawienia serwera
« Reply #2 on: 13 September 2006, 00:42:39 »
Ten czas "na wgranie mapki" jest ustawiony standardowo na 30 sekund. Wydaje mi się że to wystarczająco długo.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ustawienia serwera
« Reply #3 on: 13 September 2006, 00:52:37 »
na niekotrych serwerach jest nawet wiecej, bo z jednej strony serwer musi ja zaladowac a takze gracze
Poczytaj tez dokladnie system/RedOrchestra.ini albo ~/.redorchestra/system/RedOrchestra.ini

Bohun

  • Guest
Ustawienia serwera
« Reply #4 on: 15 September 2006, 14:50:41 »
To jeszcze raz ja. Sprawa, o której pisałem wczesniej jest już wyjaśniona z właścicielami owego serwera (a i skorzystałem z rad zamieszczonych gdzieś tutaj na forum jak przyśpieszyć wczytywanie). Przyjrzałem się jednak ustawieniom różnym serwerom i zbulwersował mnie fakt, że większość ustawia FFartyscale i FFexplosionscale na bardzo niskim współczynniku. Jak sądze jest to zagranie pod publiczkę (festung breslau chce osiągnąć jak najlepszy wynik w game monitoringu ). Jest to dla mnie zagranie zupełnie nie zrozumiałe zważywszy, że gra stawia na maksymalny realizm i przyciąga graczy żądnych takich wrażeń. Zresztą Ro:ladder nie przewiduje zmian takich ustawień, więc po co przyzwyczajać graczy do złych nawyków?

Goral

  • Guest
Ustawienia serwera
« Reply #5 on: 15 September 2006, 16:06:57 »
Tak się skłąda, że serwer F-B.pl jest pod "publikę". I to właśnie ta publika zdecydowała o obniżeniu wartości tych zmiennych do ogólnie używanych na innych serwerach.

trawiator

  • Guest
Ustawienia serwera
« Reply #6 on: 15 September 2006, 16:12:20 »
Quote
stalker :
zbulwersował mnie fakt, że większość ustawia FFartyscale i FFexplosionscale na bardzo niskim współczynniku. Jak sądze jest to zagranie pod publiczkę (festung breslau chce osiągnąć jak najlepszy wynik w game monitoringu ). Jest to dla mnie zagranie zupełnie nie zrozumiałe zważywszy, że gra stawia na maksymalny realizm i przyciąga graczy żądnych takich wrażeń. Zresztą Ro:ladder nie przewiduje zmian takich ustawień, więc po co przyzwyczajać graczy do złych nawyków?

Taaa źli i wredni admini FB.pl robią wszystko dla statystyk.
Człowieku jebnij się patelnią w główkę. Później poczytaj dokładnie forum dlaczego jest tak ustawione.

Bohun

  • Guest
Ustawienia serwera
« Reply #7 on: 15 September 2006, 16:30:34 »
Trawiator, w główkę to tobie proponuję jebnąć się jak już użwyasz takiego słowictwa.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ustawienia serwera
« Reply #8 on: 17 September 2006, 02:20:52 »
on ma teraz okres wiec wiesz ;D