Author Topic: Brak serwerów  (Read 4256 times)

marcys13

  • Guest
Brak serwerów
« on: 22 September 2011, 18:25:28 »
Witam Kamratów mam problem własnie zainstalowałem gre, działa single player, lecz w multi playerze nie wyszukuje serwerów nic sie nie dzieje. Nawet jesli mam serwer i wpisze go w konsoli nie laczy. Co z tym zrobic>?

Wrona

  • Guest
Odp: Brak serwerów
« Reply #1 on: 22 September 2011, 19:34:05 »
Może masz firewalla, który nie dopuszcza gry do sieci? Daj po próbie połączenia Alt+Tab i zobacz czy coś nie wyskakuje.

marcys13

  • Guest
Odp: Brak serwerów
« Reply #2 on: 22 September 2011, 20:09:09 »
jak recznie wpidze serwer mam wiadomosc '' Steam decided you are not autorhized to connect this serwer''
co z tym zrobic?

Heniu

  • Guest
Odp: Brak serwerów
« Reply #3 on: 22 September 2011, 20:21:52 »
Zeby wyklarowac- masz gre normalnie na Steamie zainstalowana ?

Apos

  • Guest
Odp: Brak serwerów
« Reply #4 on: 22 September 2011, 20:22:30 »
jak recznie wpidze serwer mam wiadomosc '' Steam decided you are not autorhized to connect this serwer''
co z tym zrobic?

Server z któym próbujesz się połączyć mógł zostać nie zupdatowany do ostatniej wersji. Spróbuj inny.

marcys13

  • Guest
Odp: Brak serwerów
« Reply #5 on: 22 September 2011, 22:00:31 »
Dobra znalazlem patcha gdzies na necie 200 cos mega wazy zainstalowalem nic nie pomoglo. Nadal nie szuka serwerow a teraz jak wklejam serwer to w kazdym komunikat mi taki wyskakuje. Jesli chodzi o wersje gry to mam z torentow.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Brak serwerów
« Reply #6 on: 22 September 2011, 22:08:23 »
Czyli masz grę z torrentow. Dziekujemy bardzo. Nie pograsz. MY NIE WSPIERAMY PIRACTWA.

marcys13

  • Guest
Odp: Brak serwerów
« Reply #7 on: 22 September 2011, 22:18:22 »
Dobra ty gosciu chcialem zobaczyc czy to fajne jest co bede kupowal gre i wydawal hajs jak nie wiem czy mi sie spodoba. Moze ty nie sciagasz roznych rzeczy z internetu? Muzyke i filmy kupujesz w empiku ?

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Brak serwerów
« Reply #8 on: 22 September 2011, 22:26:11 »
Tak kupuję. Mam kasę to kupuję,nie ma 13 lat i 5 zł kieszonkowego to kupuje.

Shock

  • Guest
Odp: Brak serwerów
« Reply #9 on: 22 September 2011, 22:26:29 »
Dobra, yo gościu my se kupujem tylko olinalne gly ale nie tyłko w łempiku.

Łogarnij se ziom i se kup łorginał.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Brak serwerów
« Reply #10 on: 23 September 2011, 13:18:03 »
@marcys13
Pomijając fakt, że RO2 jest grą od lat 18-stu a nie wydaje mi się że tyle masz to weź pod uwagę to że jesteśmy tutaj OFICJALNĄ stroną tej gry więc wszelkie przejawy piractwa i zachęcania do niego są piętnowane. Dodatkowo - taka rada na przyszłość - wchodząc na dowolne Forum zapoznaj się z jego Regulaminem, bo najwyraźniej nie czytałeś naszego. Jak widzisz otrzymałeś już ostrzeżenie i teraz musisz uważać aby nie brnąć dalej w stronę banu. Nie zamknęliśmy Ci drogi użytkownika tego Forum tylko dlatego, że kiedy jednak zakupisz oryginalną grę będziesz mógł brać udział w życiu Społeczności a inaczej pożegnałbyś się z RO.PL na zawsze (patrz Regulamin i punkt o zakładaniu drugich kont).
To tyle moralizatorstwa z mojej strony, mam nadzieję że nie pisałem na próżno.