Author Topic: Niedziałające staty  (Read 2296 times)

Hugo_Stiglitz

  • Guest
Niedziałające staty
« on: 22 September 2011, 15:49:02 »
moje staty to 2576/1329 a ilość zniszczonych czołgów to 108,a mój level to 71 :o Tak na poważnie ciekawy jestem kiedy panowie z TW naprawią niedziałające statystyki...Aha, po ostatnim patchu#4 gra nadal wywala i dźwięk potrafi zanikać po zmianie map w MP...




[załącznik usunięty przez administratora]
« Last Edit: 22 September 2011, 20:05:19 by Shock »

Molnar

  • Guest
Odp: niedziałające staty
« Reply #1 on: 22 September 2011, 16:38:17 »
po ostatnim patchu#4 gra nadal wywala
klik
Pisanie tutaj za wiele nie pomoże w sprawie poprawy/optymalizacji gry.




Apos

  • Guest
Odp: niedziałające staty
« Reply #2 on: 22 September 2011, 18:00:45 »
moje staty to 2576/1329 a ilość zniszczonych czołgów to 108,a mój level to 71 :o Tak na poważnie ciekawy jestem kiedy panowie z TW naprawią niedziałające statystyki...Aha, po ostatnim patchu#4 gra nadal wywala i dźwięk potrafi zanikać po zmianie map w MP...

TWI wycofało FIX'a na niedziałający dźwięk ponieważ powodował on spadki fps na niektórych konfiguracjach sprzetowych.
Statystyki - będzie fix w jednym z nadchodzących patchy.
Crashe - sprawdź system, zaktualizuj sterowniki oraz wyślij crashdumby do TWI

Wawer

  • Guest
Odp: niedziałające staty
« Reply #3 on: 22 September 2011, 18:55:39 »
Mam nadzieję, że patch wyzeruje mi statystyki bo mam totalnie randomowe i chciałbym je nabić sam

Ozir

  • Guest
Odp: niedziałające staty
« Reply #4 on: 22 September 2011, 19:58:14 »
No właśnie przez te statystyki troche gra odpycha, czuję się jak bym grał w otwartą betę. Powinni to jak najszybcie załatwić! Nie macie czasem uczucia że levelowanie postaci wzrasta w zastraszającym tempie, i nie mówię tu o błedach w statystykach, a i tak przy okazji jaki jest najwyższy lvl?