Author Topic: Patch #4  (Read 15301 times)

Apos

  • Guest
Patch #4
« on: 21 September 2011, 21:30:10 »

TWI pracuje w pocie czoła aby doszlifować swój produkt i pozbyć się uciążliwych bugów, kolejny patch już do ściągnięcia na platformie Steam!


Changelog:



  • Naprawiono zanikający dźwięk podczas zmiany mapy

  • Naprawiono różne crash’e serwera oraz klienta gry

  • Poprawiono optymalizację

  • SP: naprawiono błąd gdy muzyka była grana podwójnie podczas wczytywania z ostatniego punktu

  • Dodano możliwość włączenia webadminki z poziomu linii komend. Aby włączyć ją należy dopisać EnableWebAdmin=True. Port możemy ustawić komendą WebAdminPort=


W kolejce do naprawy stoją:



  • VOIP

  • Statystyki

  • Crash’e

  • Optymalizacja



aK-47

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #1 on: 21 September 2011, 22:09:16 »
No i dobrze, niech w końcu naprawia crashe do pulpitu bo się grać nie da :(

Qbon

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #2 on: 21 September 2011, 22:42:41 »
Patch zamiast coś naprawić to zepsuł. Grałem trochę teraz i gra chodzi gorzej niż przed tym patchem. Mam 20 kl/s mniej. Wiele osób odczuwało podobny spadek w trakcie gry.

Apos

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #3 on: 21 September 2011, 23:33:07 »
Patch zamiast coś naprawić to zepsuł. Grałem trochę teraz i gra chodzi gorzej niż przed tym patchem. Mam 20 kl/s mniej. Wiele osób odczuwało podobny spadek w trakcie gry.

wyszedł już hotfix.

aK-47

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #4 on: 22 September 2011, 00:29:27 »
Ale przynajmniej wydają patche w ekspresowym tempie

cimon

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #5 on: 22 September 2011, 01:10:54 »
To samo. Dzwiek git - klatki w dol. :(

poOzdrawiam

Wawer

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #6 on: 22 September 2011, 01:57:02 »
Mam pytanie na jakich ustawieniach i konfiguracjach sprzętów grają te osoby, które skarżą się na wydajność?
Ja nie mam najnowszego sprzętu, ustawienia mam takie, że gra wygląda ładnie a wydajność jest całkiem przyzwoita po ostatnim patchu i hotfixie.

cimon

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #7 on: 22 September 2011, 02:10:33 »
Mam pytanie na jakich ustawieniach i konfiguracjach sprzętów grają te osoby, które skarżą się na wydajność?
Ja nie mam najnowszego sprzętu, ustawienia mam takie, że gra wygląda ładnie a wydajność jest całkiem przyzwoita po ostatnim patchu i hotfixie.

Q6600 2.4GHz
4GB RAM
GF 450 GT

No niestety po ostatnim patch'u plynnosc gry spadla.

poOzdrawiam

Wawer

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #8 on: 22 September 2011, 04:28:46 »
Hmm, szkoda, że nie napisałeś ustawień gry jakie masz ale dobra, niech pomyślę.
Kartę masz  słabszą niż ja, proc też ale bez przesady
Spróbuj ustawić cienie na medium ( low to już według mnie przesada - gra źle wygląda) Wiem jednak, że im więcej cieni tym mniej FPS.
Zmniejszyć AA, detale itp. Jeśli masz sporo RAMu daj tekstury na high (ja mam ultra, żeby ładnie wyglądało)
Oświetlenie na medium+ coby gra ładniej wyglądała
powyłączaj bloomy itp.
Potem możesz zrobić to co ja zrobiłem:
Ja gram na włączonym wygładzaniu klatek,
Mam także włączoną ostatnią opcję ( tę poniżej wygładzania) nie wiem czy to coś daje ale tak gram.
Mam też włączone użycie fizyki sprzętowej
Spróbuj, może coś poprawi, jeśli nie trzeba będzie popróbować czegoś innego.
Koniecznie napisz też na jakich ustawieniach grałeś do tej pory.

Btw przydałoby się podkręcenie procka, nie wiem czy to coś da ale Twój proc kręci się przynajmniej do 3 Ghz.
Z tego co gdzieś tam usłyszałem płynność gry zależy jednak od karty.

Ważne: nie sprawdzać FPS zewnętrznymi nakładkami z jakiś progamów typu Fraps bo niektórym może to zmniejszać ilość klatek
Komenda na FPS w grze: tylda : stat fps

Pozdrawiam i idę spać 8)

« Last Edit: 22 September 2011, 04:47:06 by Wawer »

trawiator

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #9 on: 22 September 2011, 07:38:47 »
Można się pokusić o wyłączenie nakładki steama. Ona też potrafi kilka(naście) fps zeżreć.

cimon

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #10 on: 22 September 2011, 10:04:10 »
@wawer
Dzieki za rady. Napewno sprawdze jak tylko będę na stanowisku dowodzenia. Mam ustawione średnie domyslne detale, bez zmian w zaawansowanych.

@trawiator
Myslisz o powiadomieniach Steam'a podczas gry? Jesli może to pomoc to sprawdze.

poOzdrawiam

ps: Macie odemnie +1 bruda/honoru w kredycie. Dodam jak tylko znajdę jak to zrobić. Może przeglądarka w telefonie nie wyświetla mi kompletnej grafiki na stronie?

kokon303

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #11 on: 22 September 2011, 11:01:43 »
czekamy na kolejny patch , oby przedostatni ;D

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Patch 4#
« Reply #12 on: 22 September 2011, 11:30:36 »
Ja nie mam problemów z grą; chodzi dobrze

AMD X3 445
4gb ram
8800gt

Qbon

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #13 on: 22 September 2011, 12:46:35 »
Mam pytanie na jakich ustawieniach i konfiguracjach sprzętów grają te osoby, które skarżą się na wydajność?
Ja nie mam najnowszego sprzętu, ustawienia mam takie, że gra wygląda ładnie a wydajność jest całkiem przyzwoita po ostatnim patchu i hotfixie.
Core i5 2500K
GTX 460
4GB Ram

Gram na ustawieniach wysokie-ultra. Z żadną grą nie ma problemu oprócz tej. Gra chodzi jak chce, na słabszych sprzętach potrafi śmigać a na nowszych często ludzie narzekają na wydajność.

Apos

  • Guest
Odp: Patch 4#
« Reply #14 on: 22 September 2011, 13:01:12 »
Core i5 2500K
GTX 460
4GB Ram

Gram na ustawieniach wysokie-ultra. Z żadną grą nie ma problemu oprócz tej. Gra chodzi jak chce, na słabszych sprzętach potrafi śmigać a na nowszych często ludzie narzekają na wydajność.

Mam podobną konfigurację sprzętową (GTX560 zamiast GTX460) i gra działa na 60fps+ przy ustawieniach Ultra. Spawdź system i sterowniki.