Author Topic: Niedziałające klawisze  (Read 3555 times)

rogul95

  • Guest
Niedziałające klawisze
« on: 21 September 2011, 20:25:26 »
Mam problem z grą Red orchestra 2. Zainstalowałem ją, mój komputer spełnia wszystkie wymagania dużo ponad miarę, ale podczas uruchamiania treningu w kampanii osi nie mogę się rozglądać, sterować klawiszami wasd. Nie wiem co robić, a najlepsze że mogę chodzić strzałkami, a wasd nie. Tak samo z myszką wycelować i nacisną spust mogę ale rozejrzeć się już nie. Nie wiem co mam robić. Pomóżcie :-[ :-[

Apos

  • Guest
Odp: Niedziałające klawisze
« Reply #1 on: 21 September 2011, 21:05:46 »
Mam problem z grą Red orchestra 2. Zainstalowałem ją, mój komputer spełnia wszystkie wymagania dużo ponad miarę, ale podczas uruchamiania treningu w kampanii osi nie mogę się rozglądać, sterować klawiszami wasd. Nie wiem co robić, a najlepsze że mogę chodzić strzałkami, a wasd nie. Tak samo z myszką wycelować i nacisną spust mogę ale rozejrzeć się już nie. Nie wiem co mam robić. Pomóżcie :-[ :-[

Usuń folder Eed Orchestra 2 z Moje Dokumenty/My Games (lub moje gry).
Na steam odpal weryfikacje plików
Włącz grę.

rogul95

  • Guest
Odp: Niedziałające klawisze
« Reply #2 on: 22 September 2011, 14:25:20 »
Usuń folder Eed Orchestra 2 z Moje Dokumenty/My Games (lub moje gry).
Na steam odpal weryfikacje plików
Włącz grę.

Niestety nie pomogło dalej jest jak jest! Jakieś inne pomysły, co robić, ja chcę grać!!

mradam

  • Guest
Odp: Niedziałające klawisze
« Reply #3 on: 24 September 2011, 09:40:29 »
zmień sobie w opcjah na q e ta sie najwygodniej rozglonda  8)

Koller

  • Guest
Odp: Niedziałające klawisze
« Reply #4 on: 24 September 2011, 10:28:28 »
jak Ci sposób Aposa nie pomógł to coś masz z klawiaturą, spróbuj jeszcze w opcjach sterowania przywrócić ustawienia domyślne, a kolega wyżej niech się rozglONdnie za słownikiem:)

rogul95

  • Guest
Odp: Niedziałające klawisze
« Reply #5 on: 24 September 2011, 12:14:59 »
jak Ci sposób Aposa nie pomógł to coś masz z klawiaturą, spróbuj jeszcze w opcjach sterowania przywrócić ustawienia domyślne, a kolega wyżej niech się rozglONdnie za słownikiem:)
skoro mam coś z klawiaturą to dlaczego w innych grach mogę normalnie grać a tu nie działa tylko połowa klawiszy, poza tym myszka też jest zepsuta??