Author Topic: Save'y (WAŻNE)  (Read 5210 times)

Karlos19

  • Guest
Save'y (WAŻNE)
« on: 20 September 2011, 21:58:13 »
Ukończył ktoś z was kampanię niemiecką? jeśli tak , to czy istniała by taka możliwość wysłania mi pliku z "sejwami" ?
Będę bardzo wdzięczny  :)

komoter

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #1 on: 20 September 2011, 22:22:12 »
Zakonczyłem ale nie dam , chcesz grać graj sam a nie na skróty.
« Last Edit: 20 September 2011, 22:24:27 by Shock »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #2 on: 20 September 2011, 22:24:05 »
ehhh. Jak już mówiłem,zmień sobie poziom trudności i przejdź kampanie na luzie.
Z którą misją masz problem,jeżeli z misja niemiecką nr. 7 w,które wzywa się artylerie,żeby zniszczyła wioskę,a potem nic się nie dzieje to spokojnie jest to błąd gry. Jeżeli z inną misją to zmień poziom na żółtodziób i graj dalej ;)

Karlos19

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #3 on: 20 September 2011, 22:26:36 »
No tak , chodzi o tą treningową  , no a co ja mam zrobić wtedy? , muszę jakoś to ukończyć , więc się pytam czy istniała by taka możliwość  :-\

Apos

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #4 on: 20 September 2011, 22:34:21 »
Skończyłem kampanie niemiecką, z którą misją masz problem?

Misje treningową team leadera można przejść, trzeba do skutku zrzucać artylerię (różnego rodzaju).

Karlos19

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #5 on: 20 September 2011, 22:36:49 »
Próbowałem , ale ile można ..
Miałeś ten sam problem?
jestem tak sfrustrowany że nie chcę mieć z tą misją nic wspólnego , chce po prostu grać dalej ;}

Apos

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #6 on: 20 September 2011, 22:39:10 »
Próbowałem , ale ile można ..
Miałeś ten sam problem?
jestem tak sfrustrowany że nie chcę mieć z tą misją nic wspólnego , chce po prostu grać dalej ;}

Nie wiem czy był to problem: po prostu rzucałem arty jedna za drugą, aż piechota dotarła w pobliże wioski.

Karlos19

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #7 on: 20 September 2011, 22:42:08 »
No właśnie piechota , ty miałeś kolejne fazy , a u mnie , gdy mam spojrzeć na wioskę gdy zbliża się bombardowanie to faza czwarta wcale nie się nie pojawia .. także wolałbym te sejwy niż psychicznie nie wytrzymać  ;D

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #8 on: 20 September 2011, 23:46:37 »
w sumie koledze się nie dziwę - tutaj 'szarak' Ci teraz nie pomoże, bo pewnie sam 'ogarnia RO2' a wyjadacze, dla których wszystko jest proste oddalili się już i tak dalecy są od empatycznego podejścia do człowieka, że na nich liczyć nie masz, co :)

pokończyli różne etapy RO i mają się dobrze - i nawet do głowy im nie przyjdzie, że zawsze są jakieś wyjątki w grze

w sumie, co tam - zniechęcisz się będzie dobrze, jednego żółtodzioba mniej :P

---
podeślijcie mu te pliki, bo wychodzi, że nie wiecie, jakie to są i sie 'mądrzycie' :) a chłopak chce grać tylko jakieś udziwnienie nie pozwala mu dokończyć etapu gry
Chłopak się zniechęci i tyle - za 1/2 nie będzie, komu grać w RO

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #9 on: 20 September 2011, 23:56:42 »
W końcu została poprawiona niemiecka kampania, której w żaden sposób nie dało rady ukończyć.

« Odpowiedź #14 dnia: Dzisiaj o 20:21:07 »
Cytuj
Kampanie poprawili już patchu nr 2 Igraś
Wim,bo mnie tez strasznie wkurzał motyw z brakiem możliwości zniszczenia tej wiochy arta

 - Hmm...  w sumie to teraz SAVE nie potrzebujesz :P - tyle mojego mądrzenia się :P

anonim.pl

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #10 on: 21 September 2011, 00:41:25 »
Jeśli nadal nie jesteś wstanie skończyć kampanii to radzę ci kupić orginalną gre i po kłopocie.

Karlos19

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #11 on: 21 September 2011, 09:56:02 »
Powiem całą prawdę  ;D , po prostu  grałem u kumpla na piracie , bo sam chciałem sprawdzić czy wgle warto ją zakupić , a z tego co wiem to jest na allegro  z kluczem za niecałe 60 zł więc warto , i wiem że ta gra była stworzona do multi a nie do single'a .
To jak?  8)

Otrzymałeś ostrzeżenie. Jeszcze jedna wzmianka o pirackiej wersji gry i będzie BAN - S.
« Last Edit: 21 September 2011, 10:53:27 by Shock »

anonim.pl

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #12 on: 21 September 2011, 10:36:48 »
No to widać ze zapisy nie są ci potrzebne, wystarczy kliknąć na Allegro. Cieszymy się że problem został rozwiązany, sprawa zamknięta.

Daazzz

  • Guest
Odp: Save'y (WAŻNE)
« Reply #13 on: 21 September 2011, 10:48:19 »
Powiem całą prawdę  ;D , po prostu  grałem u kumpla na piracie , bo sam chciałem sprawdzić czy wgle warto ją zakupić , a z tego co wiem to jest na allegro  z kluczem za niecałe 60 zł więc warto , i wiem że ta gra była stworzona do multi a nie do single'a .
To jak?  8)

Społeczność tego forum nie popiera piracenia gier, a argument "chciałem sprawdzić czy warto ją zakupić" do nas nie trafia. Po takiej deklaracji  nie licz na pomoc na tym forum.

Save sa przypisane do profilu gracza na STEAM w tkz. "Steam Cloud" i nikt Ci ich nie udostępni.

Zapraszam do sklepu po orginalną grę.