Author Topic: National Cup - mecze  (Read 14963 times)

asn

  • Guest
National Cup - mecze
« on: 10 September 2006, 20:37:12 »
Polska trafila na reprezentacje Anglii :). Ciekawe jak sie nam powiedzie. Anglia to faworyci w NC. Pozdro

AC| AdRain

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #1 on: 10 September 2006, 21:01:59 »
szczerze? troszke jestem podłamany... tyle

nic dodać nic ując, oczywiscie dam z siebie wszystko, ale myślałem ze natrafimy na jakieś państwo które ma podobny skład (chodzi o doświadczenie) do naszego... np. Czesi, słowacy, turcy... no cóż tak bywa

Mati

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #2 on: 10 September 2006, 21:14:06 »
Cóż... Anglia ma mocny skład. Sami dobrzy gracze. No... ale nie można się poddawać i trza mieć nadzieje.

asn

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #3 on: 10 September 2006, 21:29:22 »
Zobaczymy co to bedzie...

Guz

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #4 on: 10 September 2006, 22:10:42 »
Coz latwy mecz to nie bedzie, osobisice uwazam ze trzeba sie mocno przygotowac no i liczyc pocichu na to ze anglicy nas zlekcewaza

Zdzira

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #5 on: 10 September 2006, 23:05:39 »
a ja jestem w 7 niebie. Liczylem po cichu na niemców. Lubie grac z najlepszymi co to za gra jakbysmy trafili na teoretycznie slabsza druzyne takie wygrane mozna sobie o kant nosa rozbic jak juz mamy grac tego NC to pokazmy tym co trzeba na co na stac.

Mam nadzieje ze bedziemy Czarnym Koniem tych mistrzostw.

@Guz - bardzo pocichu ;)

jenkins

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #6 on: 11 September 2006, 06:55:32 »
................nie płakać tylko ładnie grać i wygrać prosimy............

S!b!K

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #7 on: 11 September 2006, 07:32:54 »
Ja jestem realista ... xD Trafilismy na mocniejsza grupe i napewno wyladujemy w loserbracket ;] A w 1 czy 2 or 3 meczu to sie zobaczy :) Ale sadzac po przeciwniku to po 1 meczu :(

Tin

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #8 on: 11 September 2006, 07:45:57 »
Żywcem nas nie wezmą:O_o

morthi

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #9 on: 11 September 2006, 12:36:54 »
a na ktorym serverze bedzie mozna ogladac zmagania ?

Bathin

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #10 on: 11 September 2006, 12:39:36 »
AdRain w składzie :) Jak będzie robił takie numery jak podczas zwykłej gry to powodzenia.
Pzdr

asn

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #11 on: 11 September 2006, 18:43:19 »
BATHIN - bez przesady :con: moze nie bedzie tak zle. FMJ to nie taki straszny sklad... :P

SoPociek

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #12 on: 11 September 2006, 20:12:46 »
panowie panowie spokojnie to nie sklep miesny... co prawda ludzie z 13th ktorzy sa czescia TE to twardzi zawodnicy, ale dacie rade jezeli bedzie trzeba piszcie do mnie na gg ;)

AC| AdRain

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #13 on: 11 September 2006, 20:26:35 »
Quote
Bathin :
AdRain w składzie :) Jak będzie robił takie numery jak podczas zwykłej gry to powodzenia.
Pzdr


czlowieku o co Ci chodzi? czy ja Ci wypominam Twoje zachowanie na publiku ktorego nie biore pod uwage bo wierze w to głęboko że na real rozgrywce jakiejś (PCW) czy coś grasz inaczej?  a co Ci nie pasuje? widziales mnie na trenignu? widziales jak gram PCW? NIE? no wlasnie bo wchdoze na publiki zeby sie rozloznic i pograc jak mi się chcę.

Czy widziales mnie zawsze jak gram na serwerze? bo cos mi sie zdaje ze to Ty jestes od kilku dni na scenie RO

Robson

  • Guest
National Cup - mecze
« Reply #14 on: 11 September 2006, 21:14:08 »
Quote
Bathin :
AdRain w składzie :) Jak będzie robił takie numery jak podczas zwykłej gry to powodzenia.
Pzdr

Omg... czy wy nie potraficie normalnej atmosfery utrzymać?
Najpierw się sapali na temat squadu TP, dobra ucichło, teraz znowu? Zazdrościcie im i tyle...

:wink