Author Topic: Brak dzwięku/Gra wywala itp.  (Read 4276 times)

Shock

  • Guest
Brak dzwięku/Gra wywala itp.
« on: 19 September 2011, 12:12:05 »
1. Pierwszy problem jaki napotkałem to po kilku zmianach map czy to 10 czy 2 czasem zdarza się, że mi dzwięk w RO2 zanika. Muszę wyjść z gry i odpalić ponownie. Nie wiem od czego to zależy

2. Czasem gra potrafi się wywalić, rzadko bo rzadko ale jednak. Wkurzające jest to zwłascza jeżeli chodzi o statystyki. Gra też wywala się różnie po 4 godzinach grania, po 2 a czasami wogóle.

3. Nie wiem co się wczoraj stało ale z Lvl 22 który miałem wskoczył mi 70, dostałem kombo acziwów raz 6 naraz później to samo.
Zajrzałem do statystyk a tam moim oczom ukazały się nieprawdobodobne dane - czyataj 2157 zabitych, 137 zniszczonych czołgów ect, ect.

4. Acziwy z single palyer (kampania niemiecka) dalej nie działają.

Wawer

  • Guest
Odp: Brak dzwięku/Gra wywala itp.
« Reply #1 on: 19 September 2011, 12:15:28 »
Ja mam podobnie. Wczoraj z 24 lvl wskoczyło mi na 69.  Z tego co wiem, po prostu niektórym ( w tym mnie ) źle działa profil. Mam nadzieję że to szybko poprawią.

Shock

  • Guest
Odp: Brak dzwięku/Gra wywala itp.
« Reply #2 on: 19 September 2011, 12:18:26 »
Też mam taką nadzieję.

Zapomniałem dodać, że od dwóch dni nie wyświetla mi serwerów i trzeba wchodzić przez STEAM albo konsole.

PS. Gra jest bardzo fajna ale przez te problemy skutecznie mnie do siebie zniechęca. Średnio co dwa dni mam okresy, że ją uwielbiam lub jej nienawidze przez to. Zupełnie jak moja żona  ;D

Heniu

  • Guest
Odp: Brak dzwięku/Gra wywala itp.
« Reply #3 on: 19 September 2011, 13:58:41 »
Jezeli chcesz sie przyczynic do szybszego rozwiazania problemow, to po kazdym crashu wrzuc dumpa na forum TWI

http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=63486

Dziadek

  • Guest
Odp: Brak dzwięku/Gra wywala itp.
« Reply #4 on: 20 September 2011, 09:27:22 »
Mam podobnie z dźwiękiem.
Dźwięk zanika po zmianie serwera.
Trzeba restartować grę.

Wrona

  • Guest
Odp: Brak dzwięku/Gra wywala itp.
« Reply #5 on: 20 September 2011, 20:03:16 »
No właśnie, jako że mnie też męczy zanikanie dźwięku: panowie, jakie macie dźwiękówki? U mnie patche zeszły się z powrotem na moją starą Audigy 2, więc nie wiem, czy to po nich, czy przez kartę. W każdym razie przed patchami i z zintegrowaną Realtek HD było z dźwiękiem wszystko ok, no może poza tym, że integra o ile wiem może obsłużyć do 32 głosów, a Audigy 2 64 głosy.

Apos

  • Guest
Odp: Brak dzwięku/Gra wywala itp.
« Reply #6 on: 20 September 2011, 22:36:14 »
Ten problem sporadycznie pojawia się i u mnie. Chłopaki z TWI szukają przyczyny, aby im pomóc wysyłajcie crashdumpy i logi do TWI (link w poście Henia).

Wrona

  • Guest
Odp: Brak dzwięku/Gra wywala itp.
« Reply #7 on: 21 September 2011, 20:01:28 »
Zauważyłem, że po instalacji (diabli, znowu jedno z dwojga, ale chyba to drugie) nowych sterów nVidia (285.27) i najnowszego zestawu DirectX, problem z zanikiem dźwięku od ładnych paru gier się nie pojawia [puk, puk w niemalowaną płytę paździerzową]. Oby tak dalej.

Poprawka: Właśnie znowu straciłem dźwięk przy zmianie mapy. Czyli jeszcze nie dziągla jak trza.
« Last Edit: 21 September 2011, 21:44:06 by Wrona »