Author Topic: Red Orchestra 2 - Patch #1  (Read 7070 times)

Wiadomość z RO.pl

  • Guest
Red Orchestra 2 - Patch #1
« on: 16 September 2011, 08:19:28 »

Wypuszczono właśnie poprawkę. Należy uaktualnić serwery, by zachować kompatybilność z klientami.


Poprawka zawiera:



  • Łatę na niedziałające odznaczenia i rzeczy do odblokowania (ale: Wydaje się, że wciąż występują przypadki, że odblokowania nie będą widoczne, lecz główna przyczyna, dla której nie działały, została naprawiona. Będziemy kontynuować pracę nad pozostałymi babolami dot. unloków i pospieszymy się z dostarczeniem poprawek).

  • Ulepszony framerate, co by nie drygało podczas ostrzału arty.

  • Naprawiony bug zapętlenia menu spawnu.

  • Wiele poprawek wywalania się gry.

  • Zmniejszoną celność botów cekaemistów w pojazdach.

  • Dodatek do systemu – serwery ze starą wersją nie powinny się pojawiać na liście serwerów (zatem aktualizujcie, żeby były widoczne dla ludzi)


Dodatkowo możliwy jest już streaming banów z PBBans dla RO2: Bohaterowie Stalingradu. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.


Tłumaczenie zrobione przez Wrone.



ZabojcaStalina

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2 - Patch #1
« Reply #1 on: 16 September 2011, 12:10:26 »
Aa nowym patchu gierka mi się spolonizowała! i jeśli wczoraj narzekałem na łamaną angielszczyznę to dziś tej niby łamanej polszczyzny z pojedynczymi słówkami po niemiecku czy rosyjsku po prostu nie mogę słuchać!!!
No ale przynajmniej przeciwnicy zaczęli mówić po swojemu - to na plus
pojawiła mi się rozdziałka 1280x1024 - to też na plus

Wie ktoś jak zrobić aby "Heros of Stalingrad" przemówili w swoich ojczystych językach??

Przestało mi działać wstrzymanie oddechu -> lewy shift (sprint pod tym klawiszem został) - wczoraj wszystko było git
dzięki temu przejście misji treningowej w kampanii, gdy trzeba postrzelać z MP40 stało się niemożliwe!!!!

Dalej zostały przenikające się postacie,rewolwerowcy na prawie każdym serwerze, przyspawane do lufy bagnety... itp itd i zauważyłem, że jak wyjdę z serwera to szukajka przestaje działać, trzeba uruchomić ponownie gierkę, aby zobaczyć serwery

Ale największym hitem jest ten zwiad lotniczy i te czerwone kółeczka z zaznaczeniem dokładnej odległości....LOL

Zdania zaczynamy wielką literą - S
« Last Edit: 16 September 2011, 16:12:47 by Shock »

Qbon

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2 - Patch #1
« Reply #2 on: 16 September 2011, 13:05:36 »
Statystyki ogólne i broni cały czas się nie zapisują. W ogóle mam nie wiadomo skąd wyższe poziomy broni, których ani razu nie użyłem. Generalnie nie widzę żadnych zmian po patchu.

Wrona

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2 - Patch #1
« Reply #3 on: 16 September 2011, 14:46:36 »

wie ktoś jak zrobić aby "Heros of Stalingrad" przemówili w swoich ojczystych językach??


Ja wiem.  ;D
W zależności od tego, którą stroną grasz częściej, ustawiasz w Steam np. j. niemiecki. W ten sposób Niemcy gadają po niemiecku, a Rosjanie po rosyjsku.

Shock

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2 - Patch #1
« Reply #4 on: 16 September 2011, 16:18:44 »
Pojawiła mi się rozdziałka 1280x1024 - to też na plus

Była od bety u mnie

Przestało mi działać wstrzymanie oddechu -> lewy shift (sprint pod tym klawiszem został) - wczoraj wszystko było git
dzięki temu przejście misji treningowej w kampanii, gdy trzeba postrzelać z MP40 stało się niemożliwe!!!!

U mnie działa normalnie.

Dalej zostały przenikające się postacie,rewolwerowcy na prawie każdym serwerze, przyspawane do lufy bagnety... itp itd i zauważyłem, że jak wyjdę z serwera to szukajka przestaje działać, trzeba uruchomić ponownie gierkę, aby zobaczyć serwery

Przenikające postacie w naszej drużynie (chyba o to chodzi) zostały specjalnie zrobione żeby uniknąć przypadków z RO1 kiedy ktoś blokował przejście.

Ale największym hitem jest ten zwiad lotniczy i te czerwone kółeczka z zaznaczeniem dokładnej odległości....LOL

Bo prawdopodobnie grasz w trybie Relaxed Realizm, szukaj serwerów Hardcore, tutaj wogóle na ma hud'a

Apos

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2 - Patch #1
« Reply #5 on: 16 September 2011, 16:23:01 »
Zmiana języka

Quote
Go into \Steam\steamapps\common\redorchestra2beta\ROGame\C ookedPC\Sounds

Save all chattersounds like:
AUD_VOX_Chatter_GerEng_01_Cue
AUD_VOX_Chatter_GerEng_02_Cue
AUD_VOX_Chatter_RusEng_01_Cue
...

Now copy from the folder:

Steam\steamapps\common\redorchestra2beta\ROGame\Co okedPC\Packages\Audio

The AUD_VOX_Chatter_GerGer_01
The AUD_VOX_Chatter_GerGer_02
The AUD_VOX_Chatter_RusRus_01
...

Rename them like the original ones. So you take the ones from Packages, those are the native ones, change it to the names of the English ones. This way you go around the game localization settings.

Statystyki:
-upewnij się że serwer jest rankingowy oraz zatwierdzony przez Tripwire
- patch poprawiający statystyki zostanie wydany za niedługo, wczorajszy nie miał tego naprawić

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Red Orchestra 2 - Patch #1
« Reply #6 on: 16 September 2011, 16:31:52 »
Jak chce wejsc na acziwy to w ogole mi ich nie wystwietla wiec chyba pacz nie do konca dziala <:
« Last Edit: 16 September 2011, 18:17:02 by Shock »

Shock

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2 - Patch #1
« Reply #7 on: 16 September 2011, 18:17:45 »
To zalezy. U mnie raz wyświetla wszystkie innym razem nie wyświetla tylko niektorych.

Revs01

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2 - Patch #1
« Reply #8 on: 16 September 2011, 21:51:59 »
Przestało mi działać wstrzymanie oddechu -> lewy shift (sprint pod tym klawiszem został) - wczoraj wszystko było git
dzięki temu przejście misji treningowej w kampanii, gdy trzeba postrzelać z MP40 stało się niemożliwe!!!!
Zdania zaczynamy wielką literą - S

Sprawdź w pierwszym ekranie menu czy nie zaznaczyłeś opcji "Nie rób zbliżenia ekranu przy biegu" - nie chodzi tu o zbliżanie przy biegu ale wyłącza funkcje wstrzymania oddechu... co jest debiline bo nie można innego klawisza pod to podstawić:P

Daj znać czy pomogło.