Author Topic: Problem z instalacją  (Read 3361 times)

smially

  • Guest
Problem z instalacją
« on: 16 September 2011, 17:09:09 »
Witam
Dzisiaj zakupiłem grę Red Orchestra 2. Zainstalowałem grę z płyt następnie ściągnąłem około 4gb danych ze steam i spróbowałem uruchomić grę, zaczęło się instalowanie i aktualizacja programów typu PB i direct po zakończeniu włączyłem grę jeszcze raz ale wyskoczyło okienko " Steam jest niezbędny do uruchomienia gry"(tekst był po angielsku) - steam był cały czas włączony. Myślałem że uruchomienie stema jeszcze raz rozwiąże problem lecz się myliłem, Red orchestra się usunęła i musiałem rozpocząć proces instalacji. Tylko że teraz nie mogę jej zainstalować bezpośrednio z płyty tylko muszę ściągnąć 8gb danych. Co mogę zrobić aby zainstalować grę bezproblemowo?

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Problem z instalacją
« Reply #1 on: 16 September 2011, 17:24:49 »
Najprościej czekać aż ściągnie STEAM. Na płycie masz już stare pliki, które są już częściowo zmienione.

smially

  • Guest
Odp: Problem z instalacją
« Reply #2 on: 16 September 2011, 17:30:18 »
Tylko jedna rzecz mnie dziwi, dlaczego po wyłączeniu i włączeniu steama gra się usunęła?

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Problem z instalacją
« Reply #3 on: 16 September 2011, 17:32:57 »
Najprościej czekać aż ściągnie STEAM. Na płycie masz już stare pliki, które są już częściowo zmienione.

Jest patch co ma  około 250MB, a płytki z cenegi są dziwne bo instalacja ma tylko 4GB.

Pytałem się cenegi odpowiedzieli tak

Problem ten jest nam znany, niestety na chwilę obecną nie dysponujemy jego skutecznym rozwiązaniem. Pozostałą część gry oraz aktualizacje (ok. 3GB danych) należy pobrać poprzez platformę Steam.

Heniu

  • Guest
Odp: Problem z instalacją
« Reply #4 on: 16 September 2011, 17:56:57 »
Najlepiej darowac sobie zupelnie instalowanie z plyty, tylko na koncie steam wpisac klucz z pudelka i po problemie.

Samo sie sciagnie i na pewno bedzie najnowsza wersja.

Pliki ktore sa na plycie maja ponad miesiac.
Masa rzeczy jest caly czas zmieniana, wiec poza pierdolami typu muzyka, filmy do SP czy tekstury- i tak steam musi nowe wersje wszystkiego sciagac.