Author Topic: Patch #1  (Read 3153 times)

Wrona

  • Guest
Patch #1
« on: 16 September 2011, 06:48:46 »
Patch #1 dla RO2

Wypuszczono właśnie poprawkę. Należy uaktualnić serwery, by zachować kompatybilność z klientami.
Poprawka zawiera:

- łatę na niedziałające acziwy i odbloczki (Ale: Wydaje się, że wciąż występują przypadki, że odblokowania nie będą widoczne, lecz główna przyczyna, dla której nie działały, została naprawiona. Będziemy kontynuować pracę nad pozostałymi babolami dot. unloków i pospieszymy się z dostarczeniem poprawek.)
- Ulepszony framerate, co by nie drygało podczas ostrzału arty
- Naprawiony bug zapętlenia menu spawnu
- Wiele poprawek wykrzaczania się gry
- Zmniejszoną celność botów cekaemistów w pojazdach
- Dodatek do systemu - serwery ze starą wersją nie powinny się pojawiać na liście serwerów (zatem apdejtnijcie, żeby były widoczne dla ludzi)
« Last Edit: 16 September 2011, 06:52:24 by Wrona »

Ein-Volk

  • Guest
Odp: Patch #1
« Reply #1 on: 16 September 2011, 17:57:52 »
Super patch.

Dzięki niemu server browser mi nie działa w ogóle i nie mogę grać w sieci, jak i też nie nalicza mi aczików z tzw. "single player".

Wrona

  • Guest
Odp: Patch #1
« Reply #2 on: 16 September 2011, 18:11:25 »
Tak jest, czarna dupa, byłem dziś na kilku serwerach, na jednym długo, nabiłem honoru, z MG34 ustrzeliłem chyba trzydziestu typa, ze Sturmgewehr tez niemało i NIC!

Dobrze, że chociaż pukawki odblokowało.

A co do bycia cekaemistą: z pięć razy mnie rozdupcyli podczas prób rozłożenia maszynki w miejscach, gdzie ewidentnie MUSI się dać zmieścić tudzież gdzie jest w pip miejsca na leżącego - jeszcze dwóch by się zmieściło...
Jakoś kurka wódka nie miałem tego szczęścia, że mi dobiło statów na broni, której nie używałem, jak to mają inni... Naprułem się z tych korkowców i staty 0% po całości...
Idę z tego wszystkiego do browaru de brasil...

Wawer

  • Guest
Odp: Patch #1
« Reply #3 on: 18 September 2011, 13:47:29 »
Ja mam nabite staty z riffli i to całkiem sporo a w ogóle nimi nie grałem. Generalnie statystyki nie banglają. Powinni wyłączyć, potestować i dodać wtedy, gdy będą działać normalnie.