Author Topic: Najczęściej zadawane pytania  (Read 2370 times)

ZabojcaStalina

  • Guest
Najczęściej zadawane pytania
« on: 15 September 2011, 20:21:23 »
Czołem !

Pomyślałem, że mógłby ktoś zrobić FAQ.

Pograłem godzinkę no i nurtuje Mnie kilka pytań:

-jak ściągnąć bagnet z broni?
-jak zmienić nick w grze(bo mam ustawiony login ze steam)
-da się ustawić rozdzielczość 1280x1024(bo do takiej mam dedykowany monitor i po przeskalowaniu na np 1280x960 obraz wygląda po prostu źle)
-wersja polska będzie 16.09?
-da się ustawić żeby Niemcy gadali po niemiecku, a Rosjanie po rosyjsku?

Poza tym na pierwszy rzut oka gierka wygląda na niedorobioną! to jest jakaś beta jeszcze czy co? ja rozumiem że za miesiąc wychodzi BF3 a po nim MW3, także trzeba się było spieszyć by zdążyć przed konkurencją, ale wydawać taki półprodukt... Moim zdaniem twórcy strzelili sobie w kolano!

Jak się przyzwyczaję do nowego HUDa i sterowania to się wypowiem szerzej.
PS. Największy plus jaki zauważyłem to to, że na medium chodzi mi płynniej niż jedynka na max, a mam kilkuletniego Radeona 3870 :)
« Last Edit: 15 September 2011, 20:32:41 by Shock »

Apos

  • Guest
Odp: Najczęściej zadawane pytania
« Reply #1 on: 15 September 2011, 20:46:58 »
Czołem !

Pomyślałem, że mógłby ktoś zrobić FAQ.

Pograłem godzinkę no i nurtuje Mnie kilka pytań:

-jak ściągnąć bagnet z broni?
-jak zmienić nick w grze(bo mam ustawiony login ze steam)
-da się ustawić rozdzielczość 1280x1024(bo do takiej mam dedykowany monitor i po przeskalowaniu na np 1280x960 obraz wygląda po prostu źle)
-wersja polska będzie 16.09?
-da się ustawić żeby Niemcy gadali po niemiecku, a Rosjanie po rosyjsku?

Poza tym na pierwszy rzut oka gierka wygląda na niedorobioną! to jest jakaś beta jeszcze czy co? ja rozumiem że za miesiąc wychodzi BF3 a po nim MW3, także trzeba się było spieszyć by zdążyć przed konkurencją, ale wydawać taki półprodukt... Moim zdaniem twórcy strzelili sobie w kolano!

Jak się przyzwyczaję do nowego HUDa i sterowania to się wypowiem szerzej.
PS. Największy plus jaki zauważyłem to to, że na medium chodzi mi płynniej niż jedynka na max, a mam kilkuletniego Radeona 3870 :)

- nie można ściągnąć bagnetu z broni
- nick można zmienić w profilu steam
- wersja polska już jest dostępna
- tak da się zmieniając nazwy plików

Gra wymaga jeszcze kilku patchy - to fakt - ale w praktyce wypada super i widać to również po recenzjach (4.5/5 lub 9/10) więc nie uważam że był to strzał w kolano. TWI nie mogła sobie pozwolić na opóźnienia (byliby przygnieceni kampaniami reklamami Activision oraz EA o wartości millionów $), a grę spatchują. Dzisiaj już wychodzi patch do RO2, kolejny w następnym  tygodniu.