Author Topic: HD release trailer wydany!  (Read 4672 times)

Apos

  • Guest
HD release trailer wydany!
« on: 13 September 2011, 23:55:54 »

Oczekując na odblokowanie gry na steam zachęcam do obejrzenia nowego trailera gry.




ZabojcaStalina

  • Guest
Odp: HD release trailer wydany!
« Reply #1 on: 14 September 2011, 06:52:55 »
Jakbym nie grał w jedynkę, a naczytał się w recenzjach o super realizmie gry i oglądnął taki trailer, w którym Niemcy i Rosjanie krzyczą po ... angielsku to by mi się chyba odechciało...

PS. kupił już ktos pudełkową wersję w MM czy Empiku? bo na gry-online napisali, że sugerowana cena detaliczna to 100zł! a dwa tygodnie temu na tej stronie czytałem że 80zł.
No i jak z tymi bugami - bo jak pomyślę że mam płacić stówę za półprodukt (a niedawno po 90 kupiłem Shoguna 2 czy GTA 4 - no epickie gierki) to chyba się wstrzymam do premiery BF3 - wyjdzie im konkurent, powinni obniżyć cenę
« Last Edit: 14 September 2011, 15:03:28 by Shock »

Vuko

  • Guest
Odp: HD release trailer wydany!
« Reply #2 on: 14 September 2011, 14:41:58 »
Kupiłem w MM za 79.90 płyty odziwo w pudełku.
« Last Edit: 14 September 2011, 15:03:09 by Shock »

Shock

  • Guest
Odp: HD release trailer wydany!
« Reply #3 on: 14 September 2011, 15:06:38 »
No i jak z tymi bugami - bo jak pomyślę że mam płacić stówę za półprodukt (a niedawno po 90 kupiłem Shoguna 2 czy GTA 4 - no epickie gierki) to chyba się wstrzymam do premiery BF3 - wyjdzie im konkurent, powinni obniżyć cenę

Bugi praktycznie wyeliminowane, inaczej się gra niż w wersję BETA - czyli lepiej.

Po 4 godzinach gry nie zauważyłem nic niepokojącego na mapach INF, COMB czy TANKS.

Jedynie co niedziała to lvl broni, postaci i większosc acziwów. Na razie tyle zauważyłem.

Jakbym nie grał w jedynkę, a naczytał się w recenzjach o super realizmie gry i oglądnął taki trailer, w którym Niemcy i Rosjanie krzyczą po ... angielsku to by mi się chyba odechciało...

Też mnie to na początku śmieszyło ale gra się z tym całkeim fajnie. Przypomne tylko, że jeżeli gramy jak żołnierz Armii Czerwonej słyszymu łamaną angielszczyznę z rosyjskimi słowami, a Niemcy mówią w swoim języku i na odwrót.

...chyba się wstrzymam do premiery BF3 - wyjdzie im konkurent, powinni obniżyć cenę.

Nie sądzę. BF3 to zupełnie inna gra.
« Last Edit: 14 September 2011, 15:10:01 by Shock »

GoNzO

  • Guest
Odp: HD release trailer wydany!
« Reply #4 on: 14 September 2011, 15:31:08 »
Ja kupiłem grę za 80zł w hurtowni w Krakowie, może dziś wieczorem odpalę a co do BF3 to całkowicie co innego chociaż też hajpują ta grę jako powrót do korzeni bf-a ale bf nigdy nie był tak klimatyczny jak ro.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: HD release trailer wydany!
« Reply #5 on: 15 September 2011, 17:21:10 »
Dźwięki uderzenia pocisku w czołg takie jak w "jedynce".... tak na moje powinni je troszkę podrasować bo brzmi to średnio. Specjalistą też nie jestem, jeśli wiecie cokolwiek więcej an ten temat to dawać na forum. ;D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

ZabojcaStalina

  • Guest
Odp: HD release trailer wydany!
« Reply #6 on: 15 September 2011, 18:25:40 »
Kupiłem w MM za 79.90 płyty odziwo w pudełku.
hah czyli jednak normalna cena, tyle że u Mnie nie słyszeli sprzedawcy o takiej grze, a że nie chce mi się czekać to kupiłem sam klucz na allegro :/ jeszcze 40 minut ściągania
Też mnie to na początku śmieszyło ale gra się z tym całkeim fajnie. Przypomne tylko, że jeżeli gramy jak żołnierz Armii Czerwonej słyszymu łamaną angielszczyznę z rosyjskimi słowami, a Niemcy mówią w swoim języku i na odwrót.
ej Ja cały czas zakładam, że można ustawić Aliantów mówiących płynnie po rosyjsku, a żołnierzy osi po niemiecku...
taka łamana angielszczyzna to wg Mnie p o r a ż k a