Poll

Jak oceniasz nowy wygląd strony?

Jest super!
9 (40.9%)
Może być.
8 (36.4%)
Taka sobie.
2 (9.1%)
Wolałem poprzedni wygląd.
3 (13.6%)

Total Members Voted: 8

Author Topic: Nowy wygląd strony  (Read 6779 times)

IgraSov

  • Guest
Nowy wygląd strony
« on: 12 September 2011, 17:11:28 »
Jak oceniacie nowy wygląd strony i forum, głosujcie i piszcie swoje uwagi.
« Last Edit: 12 September 2011, 17:16:38 by IgraSov »

Shock

  • Guest
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #1 on: 27 September 2011, 11:26:41 »
Czytelny, przystępny, jest bardzo dobrze.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #2 on: 27 September 2011, 12:07:51 »
Już mnie oczęta nie bolą więc Haratacz zadowolony, aż zmieniłem awatar na tę okazję 8)(co pewnie zostało zauważone :P)
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Jancoo

  • Guest
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #3 on: 28 September 2011, 08:33:26 »
Forum jest ok ale newsy na stronie głównej pisane szarą czcionką na białym utrudniają czytanie. Poprzednia szata była poprostu bardziej czytelna.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #4 on: 28 September 2011, 09:00:37 »
No dobra ale kiedy te "gęby" znikną ze strony głównej... już zaczynam je widzieć wszędzie, to już chyba jakaś fobia :o powinni mi zabrać ten internet ;D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #5 on: 28 September 2011, 11:27:13 »
No dobra ale kiedy te "gęby" znikną ze strony głównej... już zaczynam je widzieć wszędzie, to już chyba jakaś fobia :o powinni mi zabrać ten internet ;D
Sam się dziwię że ta informacja jeszcze wisi tak wysoko, na poprzedniej stronie już od 3-4 dni byłaby jako druga albo trzecia  ::)

Dziki_Koziol

  • Guest
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #6 on: 28 September 2011, 16:01:45 »
Wolę stary wygląd strony, tym bardziej, że był obsługiwany przez mój telefon, który mam do internetu. Z tym nowym są problemy. Pomyślcie o jakiejś lżejszej wersji na komórki.

trawiator

  • Guest
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #7 on: 28 September 2011, 16:58:34 »
Pisze wlasnie z telefonu. Na mojej N8 na wbudowanej przegladarce wszystko smiga. Pod Opera Mobile tez jest ok.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #8 on: 28 September 2011, 17:14:17 »
Pisze wlasnie z telefonu. Na mojej N8 na wbudowanej przegladarce wszystko smiga. Pod Opera Mobile tez jest ok.
No to Koźle zmieniaj komórę  :P

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #9 on: 30 September 2011, 18:10:22 »
A jak teraz wygląda ewentualne banowanie na forum? Dalej są warny? I jak co ile można załapać takich punktów karnych?
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowy wygląd strony
« Reply #10 on: 30 September 2011, 18:22:23 »
A jak teraz wygląda ewentualne banowanie na forum? Dalej są warny? I jak co ile można załapać takich punktów karnych?
Są warny tylko niewidoczne dla ogółu a dla Administracji i oczywiście ostrzeganego. Kumulacja jest procentowa, Moderator lub inny "karzący" może przyznawać owe procenty w pewnych widełkach w zależności od wykroczenia. I tak np. od 10 do 40% przydziela statut "obserwowany", czyli stronka gromadzi wszystkie dane co kto na niej robił do wglądu jako podsumowanie dla Administracji, powyżej 40 trafia do grupy "na cenzurze", czyli każdy post który pisze musi przejść weryfikację kogoś z Administracji i ewentualnie dopiero wtedy jest zatwierdzany.
W praktyce raczej wątpliwe by ktoś dostał więcej niż 1 warna za wykroczenie w danej dziedzinie (bo zamiast drugiego wedle Regulaminu leci ban - tym razem może być czasowy bądź perm), tak więc gromadzenie poziomu "złego" możliwe byłoby tylko w momencie złego dzałania na kilku "frontach" i to tylko po jednym razie  :)