Żołnierze > Unitarka

ROLadder

(1/3) > >>

Stilus_PL:
Witam,
Nie wiem czy w dobrym wątku o tym piszę, ale w związku z Ligą RO2, tzw. ROLadder*em. Uważam, za stosowne wybranie jakiegoś polskiego administratora, który będzie "bronił" interesów, a raczej służył pomocą polskim klanom. IMHO musi to być osoba znana w naszym gronie. Może jakieś małe wybory, oczywiście nic na siłę i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał się podjąć tej roli.
Ja stawiam na Kazika. Sry Kaziu
Dziękuję.

Apos:

--- Quote from: Stilus_PL on 11 September 2011, 19:36:44 ---Witam,
Nie wiem czy w dobrym wątku o tym piszę, ale w związku z Ligą RO2, tzw. ROLadder*em. Uważam, za stosowne wybranie jakiegoś polskiego administratora, który będzie "bronił" interesów, a raczej służył pomocą polskim klanom. IMHO musi to być osoba znana w naszym gronie. Może jakieś małe wybory, oczywiście nic na siłę i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał się podjąć tej roli.
Ja stawiam na Kazika. Sry Kaziu
Dziękuję.

--- End quote ---

W/g mnie kandydat sam musi chcieć i brać w tym udział, nikogo nie wybierać na siłę, tym bardziej poprzez głosowanie. Część osób tutaj ma zerowe lub znikome pojęcia o polskiej scenie i nie będzie wiedziała na kogo głosuje.

Lepszą propozycją w/g mnie jest zebranie liderów polskich klanów RoLadder i wybranie przedstawiciela, a tutaj sprawdzić kto jest chętny.

Jeżeli ustalicie jakieś konkrety to dajcie znać, pogadam z roladder'em w sprawie polskiego admina.

Pobor:
Apos,a ty byś się nie pisał na takie stanowisko?
Jeżeli Kaziu jest proponowany to ja bym się skłonił ku tej propozycji,tylko kwestia tego,czy Kazek nie grając w RO2 (bo podobno nie kupi) będzie wiedział,co się dzieje na scenie rozgrywek miedzy klanowych?

Stilus_PL:
@Apos Wybór spośród liderów, też jest jakimś rozwiązaniem. Głównie chodzi, o to, żeby ktoś w razie czego miał prawo głosu i jakoś nas tam reprezentował. O tym, że mówi jakoś posługiwać się angielskim, to już nawet nie ma co pisać..
To kiedy robimy zebranie?

Pobor:
Panowie nei chę nic mówić,ale śmiem twierdzić,że decyzja nie powinna zależeć tylko do HS,Enclave,1st cav ale także od paru innych klanów,które zamierzają  grać w RO2. Tu wymienię m.in FG (Fearless gunners) oraz BAS.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version