Author Topic: Polska wersja na steam  (Read 3740 times)

Ozir

  • Guest
Polska wersja na steam
« on: 11 September 2011, 14:45:48 »
Kiedy będzie dostępna polska wersja na steam? Czy zależy to od daty polskiej premiery, czy jest to niezależny termin, a może w ogóle nie będzie?

Apos

  • Guest
Odp: Polska wersja na steam
« Reply #1 on: 11 September 2011, 18:22:39 »
Kiedy będzie dostępna polska wersja na steam? Czy zależy to od daty polskiej premiery, czy jest to niezależny termin, a może w ogóle nie będzie?

Cześć,

polska wersja powinna być dostępna w dniu premiery pudełkowej - 16.09.2011.

ps. zły dział, mod mógłby to przenieść do odpowiedniej sekcji?

Zuko

  • Guest
Odp: Polska wersja na steam
« Reply #2 on: 14 September 2011, 10:36:25 »
Wybór języka polskiego jest już dostępny w Steamie, jak się gra łaskawie pobierze do końca to dam znać czy jest po polsku ;>

Są polskie dzwięki, nawet nie są takie złe.
« Last Edit: 14 September 2011, 11:19:32 by Zuko »

Dziadek

  • Guest
Odp: Polska wersja na steam
« Reply #3 on: 15 September 2011, 10:30:17 »
Yanek[PL] w innym wątku (Problem z tłem) wyjaśnił ten temat.
Sprawdzałem -działa.
Cytuję:
".....Wystarczy usunąć foldery związane z RO 2 bety znajdujące się w C:\Users\'uztkownik'\Documents\My Games (dla Windows 7)........."

Pozdrawiam

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Polska wersja na steam
« Reply #4 on: 15 September 2011, 10:56:00 »
Polska wersja jest masakryczna, pieprzą za przeproszeniem jak potłuczeni, przy ataku na apartamenty drą się huuurrrrraaaaaa, że głowa pęka, kolega z angielską wersja mówi, że tak nie ma. Ich teksty typu "cholerny gnat" gadane co chwila doprowadzają do wściekłości. Kupiłem wersję pudełkową, a i tak ściągałem 8 gb ze neta, płytą nawet nie zakręciło. Czy można gdzieś osunąć te polskie idiotyczne wstawki ? Może dzieciom się spodoba, ale ja już stary jestem  :o