Author Topic: Polish Cup  (Read 34338 times)

viatrova

  • Guest
Polish Cup
« Reply #45 on: 14 October 2006, 14:56:29 »
Quote
assasin : Myślę tez ze nie powinno się zrezygnować z lysych krov.... Dodałbym Ogledow....

eeee - a kto chce zrezygnowac?




- Jak bedziemy sie pytali kazdego z osobna o mapy to do kwietnia nic nie ustalimy (ilu ludzi tyle preferencjii) - kazdy klan niech wybierze swoja domowa mape i takie mapy zostana umieszczone w cupie.
Kazdy miałby 1 glos, ( jak ktos lubi to niech se nawet orel wezmie :) )
- Jeśli jest za malo teamow a macie cisnienie grac juz teraz to zrobmy np cup-a (niekoniecznie w tym momencie polish :) ) rozszerzonego o teamy ze slowacji, czech, finlandii - to juz do ustalenia.
- Jak 4gamers chce sie zaangazowac z rozpisaniem wszystkiego na ich stronie - to nie widze problemow na pewno to przyspieszy organizacje.
- ilośc graczy wg mnie 8 powinno byc liczba wyjsciowa - chyba ze oba zainteresowane teamy ustala cos innego to juz ich sprawa.
- nagrody? raczej nie wyda ale chyba nie zniecheci to nikogo?!
- Jak cos to moge troche w tym pomoc.

vooDoo.vinci

  • Guest
Polish Cup
« Reply #46 on: 14 October 2006, 15:06:29 »
Pomysł ze zorganizowaniem turnieju państw z europy wschodniej i środkowej wydaje się być dobry:] Szanse będą wyrównane (w większości przypadków), bo wiadomo Niemcy Anglicy itd. Grają w RO już od dawna.

Co do ilość graczy ... myśle ze najlepiej 8vs8. Ciekawym pomysłem jest też to żeby karzdy klan zgłosił swoją mapke ale myśle ze wówczas mielibyśmy 4 mapki, na których rozegrany będzie cały turniej a to trochę beznadziejne. Można by zrobić tak żeby w każdej rundzie klany wybierały 2 mapy z 3-4 narzuconych na daną rundę. Były by czołgowe i infantry a od klanów zależałoby, na czym zagrają.


4gamers mogłoby to zorganizować… było by to trochę roboty zwłaszcza ze trzeba by było trochę rzeczy przetłumaczyć na angielski…

viatrova

  • Guest
Polish Cup
« Reply #47 on: 14 October 2006, 15:25:45 »
Pomysl z wyborem map ma na celu zaspokojenie kazdego z klanow - nic nam nie da, ze damy do turnieju 10 map jak kazdy z teamow bedzie i tak najprawdopodobniej wybieral ciagle ta sama = turniej rozegramy i tak na np 6 z tych 10 :)
Jednak zeby nie wialo nuda i żeby klany mialy jakies pole manewru dajmy kazdemu zespolowi mozliwosc wyboru 2 map (nie narzucal bym przy tym, ze jedna ma byc inantry a jedna czolgowa - niech zadecyduja juz cl kazdego teamu na czym chca grac). Bedzie mozna uniknac w ten sposob tez meczy na jednej mapie jesli komus bedzie na tym zalezalo. Narzucanie map na dana runde znajac zycie wywola fale krytyki jak komus nie podpasuja, lepiej moze dac mozliwosc zmiany jednej ze swoich map od polowy cupa?!
Ewentualnie system dajacy wybor 2 map kazdemu zespolowi przy czym przed kazdym meczeczem dajmy na to druzyna "X" odrzuca jedna z dwoch map przeciwnika "Y" (mape ktora im najmniej pasuje) i tak samo druzyna "Y" postepuje z mapami zespolu "X". Wychodzi wiec na to, ze z naszych 2 map ta na ktorej z nimi zagramy wybiera przeciwnik.
W kazdym badz razie zadecydowac powinien organizator - wszelkie debaty opoznia rozgrywki...
Z angielskim se poradzimy...



dodane: dopisuje po poscie vinci zeby nie spamic
- co do sponsoringu nastawmy sie w pierwszej edycjii przede wszystkim na szukanie patronow medialnych - najlepiej serwisow z grami plus gazet (wiem, wiem - to tez nie bedzie latwe) w drugiej edycjii - jak pierwsza wyjdzie ok, sponsorzy powinni sie w takim przypadku znalezc.

vooDoo.vinci

  • Guest
Polish Cup
« Reply #48 on: 14 October 2006, 15:52:16 »
No to trzreba się na ircu zgadać w gronie osób które chciały by zorganizować turniej. Im szybciej tym lepiej bo będzie troche pracy nad stroną, tłumaczeniem, regulaminem itd.

PS. Pmysł, że tak go nazwe "XY" jest świetny. :)

voodoocobra

  • Guest
Polish Cup
« Reply #49 on: 14 October 2006, 18:10:16 »
To ja tez cos napisze.


Mapki infantry only - jak najbardziej


Granie po 6 - dlaczego nie, jednak to moga sobie klany ustalic - max po 8 a nie minimum jak chyba mikell napisal, to nie public


Odpalic tego cupa na 4gamers.pl - jak najbardziej juz jakis czas temu gadalem o tym z pawlem, jest system pucharowy wystarczy przerobic


Skladki ? - wyczytalem ze to ma byc dla zabawy a nie dla nagrod.

Tyt@n

  • Guest
Polish Cup
« Reply #50 on: 14 October 2006, 18:26:13 »
Jednak chyba najlepszym rozwiązaniem będzie tak jak cbr napisal, że klany ustalają między sobą po ilu grają. Cos jak w CB.

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #51 on: 15 October 2006, 14:06:48 »
Czy nasi sąsiedzi będą stawiać się na mecze ??
Czy ktoś ma coś przeciwko klanom z zagranicy ??
Po zapisaniu się wszystkich drużyn można będzie pomyśleć o systemie rozgrywek... albo poprostu zagramy każdy z każdym ??

Dobrze więc... 4gamers zrobi co ma zrobić. Każdy klan będzie mógł się tam zapisać do cupa.

Guz

  • Guest
Polish Cup
« Reply #52 on: 15 October 2006, 14:26:30 »
Osobiscie uwazam ze polish cup powinnien odbyc sie tylkoz udzialem polskich klanow. Zbiezemy wtedy doswiadczenie i zastanowimy sie nad zrobieniem europejskiego cupa

asn

  • Guest
Polish Cup
« Reply #53 on: 15 October 2006, 15:08:22 »
Jak to ma byc Polish cup to tylko polskie clany powinny byc.

Tyt@n

  • Guest
Polish Cup
« Reply #54 on: 15 October 2006, 15:13:07 »
Wiec zrobmy 2 'Kapy' :D

Mati

  • Guest
Polish Cup
« Reply #55 on: 15 October 2006, 16:39:32 »
Może jeden a porządny, he ? Jeżeli o mnie chodzi to jestem za tym aby w tym cupie wystąpiły tylko polskie klany. Do tego czasu może dojść jeszcze kilka. A na cupy z innymi krajami przyjdzie jeszcze czas.

vooDoo.vinci

  • Guest
Polish Cup
« Reply #56 on: 15 October 2006, 19:16:38 »
Więc zrezygnujmy z międzynarodowego kupa.
Na 4gamers.pl za jakiś czas ruszą prace nad sys. rejestracji klanów, graczy itd.
Kiedy robimy ten meating na ircu? Przydałoby się dogadać, co do mapek systemu rozgrywek i ilości graczy na mecz itp.

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #57 on: 16 October 2006, 07:10:59 »
DZIŚ tj. 16.X.2006r godz: 20:00

kanał irc #ro.pl

hasło na kanał wiekszość zna... jeżeli ktoś  go nie zna a jest zainteresowany ghateringiem prosze wysłać mi pm na kanale #redorchestra.pl około godziny 19 będę online.

(dla przypomnienia gracze TP mają hasło na naszym pod-forum w topicu trawiatora).

@viatrova - masz pass na pm.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Polish Cup
« Reply #58 on: 17 October 2006, 02:02:39 »
no to zes dowalil date, szczegolnie ze napisales to tego samego dnia o 7 rano.

uwazam ze powinno to byc spotkanie zapowiedziane z wyprzedzniem conajmniej 2 dni

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #59 on: 17 October 2006, 20:15:17 »
Quote
_KaszpiR_ :
no to zes dowalil date, szczegolnie ze napisales to tego samego dnia o 7 rano.

uwazam ze powinno to byc spotkanie zapowiedziane z wyprzedzniem conajmniej 2 dni


Spotkanie odbyło się wzorowo.... Spotkanie będzie jeszcze nie jedno.