Author Topic: Polish Cup  (Read 33661 times)

Lokomotiv

  • Guest
Polish Cup
« Reply #30 on: 10 October 2006, 16:49:35 »
Myśle , że zima będzie akurat dobrą porą do rozegrania cupa . Będzie więcej aktywnych i ogranych klanów , w ciągu 1-2 miesiący powinno się znaleźć 8 przyzwoitych klanów . Po za tym w zimie więcej się siedzi w domu - więcej czasu na grę . No chyba , że ktoś jest lubi jeździć na sankach całymi dniami :>

viatrova

  • Guest
Polish Cup
« Reply #31 on: 11 October 2006, 14:50:15 »
a ile tych klanów jest? (mowa o aktywnych i takich co na mecz sie stawia a nie tylko umowią?)

asn

  • Guest
Polish Cup
« Reply #32 on: 11 October 2006, 20:16:04 »
Pomysl dobry ale klanow jest troche malo.... Moze lepiej z tym torche poczekac... Bedzie wiecej czasu do organizacji....

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #33 on: 13 October 2006, 12:06:06 »
Quote
assasin :
Pomysl dobry ale klanow jest troche malo.... Moze lepiej z tym torche poczekac... Bedzie wiecej czasu do organizacji....


co Ty mnie powiesz... styczeń-luty jak wcześniej napisałem.

Problem jest w tym, że trzeba by było to nieco zmodyfikować. Grało by się po 6 osób a nie tak jak zakładałem 8. Wydaje mi się, że pare klanów w tedy może spokojnie wystawić 2 sklady (wszystko jest do ugadania się).

Jeżeli komuś by zabrakło 1 (nie 5 czy 4 ale 1-go) gracza to zawsze można kogoś pożyczyć nie robiłbym z tego dużego problemu. "Polish Cup" przedewszystkim ma być dobrą zabawą bo głównie dla tego każdy kupił z nas tą grę by się dobrze bawić i oderwać troche od codzienności. Co do składki nie popieram pomysłu scena RO jest dość mała i zapewne znikoma cześć cokolwiek wpłaci a wysyłać długopisów nie ma większego sensu. Sponsor byłby dużo ciekawszym pomysłem ale mało realnym ;-).

Tak więc ja proponuje Styczeń (drugą połowe) ew Luty/Marzec.

6vs6 Mapki infantry...






obrazki jumnełem z vwara enclave mam nadzieję, że się chłopaki nie obrażą :)

Głównie chodzi mi o to, aby każdy z nas się dogadał. Za niedługo podam date meetingu na mIRC-u poprosiłbym aby każdy zainteresowany klan wystawił po 1 ew. 2 osoby które chciałby by porozmawiać na temat "Polish Cupa" jego organizacji, terminu, regulaminu etc. Cup będzie wyglądał tak jak sami go zrobimy i tak aby każdemu było w nim grać wygodnie (a przynajmniej na tyle ile jest to możliwe....).

Jestem dysponowany od poniedziałku do czwartku. bez weekendów. Warto by było pogadać o tym dużo przed samym cupem a później już tylko wdrażać pewne zmiany....

Wstępnie proponuje 18.10.2006. o godzinie mhmm 19:00 ?? kanał mIRC-a jest mi obojętny... może Trawiator zahasłuje nam jakiś ?

trawiator

  • Guest
Polish Cup
« Reply #34 on: 13 October 2006, 14:12:07 »
Quote
Zdzira :
Wstępnie proponuje 18.10.2006. o godzinie mhmm 19:00 ?? kanał mIRC-a jest mi obojętny... może Trawiator zahasłuje nam jakiś ?

Myślę że można by użyć #ro.pl, na razie TP jest nieaktywne. Hasło znasz, jak by co podaj zainteresowanym.

mikeLL

  • Guest
Polish Cup
« Reply #35 on: 13 October 2006, 15:17:13 »
szczerze mowiac myslalem ze 8vs8 to minimum i nie ma co schodzic ponizej tej ilosci...

vooDoo.vinci

  • Guest
Polish Cup
« Reply #36 on: 13 October 2006, 21:33:31 »
Moim skromnym zdaniem:
-6vs6 to chyba trochę za mało, większość spotkań w ligach jest 8vs8 wiec i nasz turniej powinien te standardy spełniać;). Już to widzę jak klany wystawiają po 2 składy...
-termin jak wyżej: połowa stycznia chyba będzie najlepsza
-mapy infantry: jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie, ale czy wszyscy się z tym zgadzają??
-myślę ze będzie dobrze zorganizować to na stronie 4gamers. Mam już ligę CoD, więc przystosowanie wszystkiego pod RO będzie kosztowało znacznie mniej pracy niż budowanie wszystkiego od zera.
-składki odpadają… a sponsora można by poszukać, ale bardzo trudno będzie znaleźć kogoś, kto zasponsoruje coś więcej niż długopis albo pluszowego misiaka;)
-ilość klanów. Tu jest problem, ale ja liczyłbym na 6 klanów: SPÓR, Enclave, vooDoo, AC, UKF, 1stcav. Do stycznia może jeszcze pojawi się jakiś klan (mam nadzieje ze nikt nie zrezygnuje).
-jeden mecz na tydzień to chyba rozsądne minimum;)

Alexej

  • Guest
Polish Cup
« Reply #37 on: 13 October 2006, 23:49:40 »
Ja jak to ja, twierdze ze ograniczenie sie do map piechoty nie bylo by najlepszym rozwiazaniem. Czolgi + piechota przy dobrej teamowej grze potrafia dac na prawde duzo satysfakcji i nie wydaje mi sie, aby rezygnowanie z nich tylko dlatego, ze na publicach wychodzi to beznadziejnie, albo dlatego, ze niektorzy nie ogarniaja obslugi czolgu bylo rozwiazaniem dobrym. Oczywiscie zdecydowana wiekszosc klanow jest typowo piechociarska, i pewnie zaszkodze takze swojemu klanowi, ale cholera, nie ograniczajmy sie :-)

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #38 on: 14 October 2006, 10:47:37 »
Alexej chodzi o to, że mapki czołgowe są nie wybalansowane. Na aradzie jak ktoś nie wygrywa po stronie ruskich w mniej niż 2 minuty to jest Cieć... ale jeżeli na spotkaniu beda voty za dodaniem mapek czolgowym mozna na to przystac.... aczkolwiek odradzam... chyba zaden z polskich klanow nie gra czolgowych mapek jako home.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Polish Cup
« Reply #39 on: 14 October 2006, 11:15:28 »
- styczen/luty - w sesje zimowa? troche bedzie cienko z ludzmi :P
- tylko sie czepne do obrazkow :) powinny byc wszstkie w tych samych wymiarach, walne jakos jutro obrazki :)
- moze juz teraz ustalic na jaich zasadach mozna grac (przystosowac jakis regulamin)

asn

  • Guest
Polish Cup
« Reply #40 on: 14 October 2006, 11:15:45 »
Ja myślę ze granie 6vs6 jest głupie... Po co klanowi drugi skład??? Przecież w ro:ladder gra się 8vs8 i na taka ilość ludzi są taktyki klanowe...
Myślę tez ze nie powinno się zrezygnować z lysych krov.... Dodałbym Ogledow....

Tyt@n

  • Guest
Polish Cup
« Reply #41 on: 14 October 2006, 11:19:51 »
Ja jestem za infantry only z powodu jaki przytoczył Zdzirek-mapy czołgowe w większości są na remis. Sądze też że turniej powinień się odbyć 8vs8.
6vs6 będzie na PGA

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #42 on: 14 October 2006, 11:48:50 »
Quote
assasin :
Ja myślę ze granie 6vs6 jest głupie... Po co klanowi drugi skład??? Przecież w ro:ladder gra się 8vs8 i na taka ilość ludzi są taktyki klanowe...
Myślę tez ze nie powinno się zrezygnować z lysych krov.... Dodałbym Ogledow....


Głupie jest ktoś kto głupio robi...
możemy grać 8vs8 nie ma problemu... mnie chodziło o to np. Jeżeli wystawimy skład po 6 osób to można przynajmniej jedną drużyne zrobić z graczy z różnych klanów tak by meczów było więcej no ale nie ważne nie będę kombinował... zresztą w polsce może faktycznie będzie to niemożliwe...

Robson

  • Guest
Polish Cup
« Reply #43 on: 14 October 2006, 12:31:56 »
Quote
_KaszpiR_ :
- styczen/luty - w sesje zimowa? troche bedzie cienko z ludzmi :P

Właśnie będzie wiecej ludzi, bo nie wszystkim chce się łazić po dworze jak jest chebel... ^^
No chyba że będzie ciepła zima :P

Guz

  • Guest
Polish Cup
« Reply #44 on: 14 October 2006, 13:24:06 »
Osobiscie tyez jestem za 8vs8 ale liczbe graczy trzeba bedzie dobze omowic na spotkaniu. zoabczyc czy jezeli bedzie 6vs6 jakies klany wystawia wiecej niz 1 sklad. Jezeli tak sie nie zdazy to powinnismy grac 8vs8, ale jak mowie wszystko ejst do dogadania