Author Topic: Polish Cup  (Read 31476 times)

Guz

  • Guest
Polish Cup
« Reply #15 on: 10 September 2006, 01:20:51 »
Ja tez jestem za pamietajac wszelkiej masci PL cupy z BF42 :)

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #16 on: 10 September 2006, 02:12:38 »
@S!B!K wszyscy tylko UKF ma 3  graczy. Guz kopnij go z polobrotu na TSie odemnie ;)
@AdRain nikt Ci nie karze grać. skup sie na newcomers i TP damy sobie rade bez Ciebie :)
@Strahd - głównie chodzi o dobrą zabawe ale jest też tak jak mówisz ma to same plusy miło, że ktoś to zauważył.
@Trawiator masz moje gg wal do mnie na gg na ircu slabo mi sie gada a i czasu nie mam tyle zeby na nim siedziec dosc dlugo moze jakos zgadamy sie raz na TSie bedzie latwiej :)



"in articulo mortis fortuna favet fortibus"

(za baner dziekuje Plazmie)

ps. Rulsy beda podobne do tych z RO.laddera z niewielkimi roznicami (wywale to co uwazam za zbedne...)

ps2.nadal bede potrzebowal 2-4 adminow.

ps3. Prosze Wszystkich Klan liderów o zgłoszenie swojego teamu narazie tutaj na forum. (chce ogranąć ewentualną liczbe chętnych klanów - druzyny robione prowizorycznie na okres cupa takze sa mile widziane).

Przykładowo.
[3C] Free City - Tak, chcemy wziąć udział w Polish Cup.

AC| AdRain

  • Guest
Polish Cup
« Reply #17 on: 10 September 2006, 11:19:29 »
zdira nie nie, to ja jednak chce ;)

Strahd

  • Guest
Polish Cup
« Reply #18 on: 10 September 2006, 12:27:41 »
1 Dywizja Piechoty Legionow sie zglasza, mamy 9-10 aktywnych graczy oraz server ktory mozemy udostepnic na potrzeby   meczy pucharowych (195.122.134.73:8075). Co do adminowania, zglaszam sie jak ochetny ale mam zcas tylko wieczorami (moja strefa czasowa to wasz czas -1 godzina)

cyper

  • Guest
Polish Cup
« Reply #19 on: 10 September 2006, 13:17:50 »
Assassin Clan zgłasza się do turnieju. Około 8-10 graczy aktywnych.

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #20 on: 10 September 2006, 23:10:24 »
no to mamy juz 3 klany... licze na FSPQR, UKF, VooDoo i moze Enclave oraz CPW i pucharek wygladalby juz naprawdzie przyzwoicie....

EDIT:

Zapomnaiłem dodać !cm, ktore ma juz rozegrane sparingi z mocnymi przeciwnikami z europy :)

MataDor

  • Guest
Polish Cup
« Reply #21 on: 12 September 2006, 14:36:14 »
My czekamy na start laddera w CB i wtedy ruszamy. Z CUPem proponuję się wstrzymać do momentu aż wogóle zobaczymy ile teamów będzie grało.

JUHA

  • Guest
Polish Cup
« Reply #22 on: 12 September 2006, 15:21:31 »
Zgadzam sie z przedmowca. Na Polish Cup chyba za wczesnie bo czesc klanow dopiero co "wchodzi" w ta gre. FSPQR, jezeli turniej bedzie na dniach, raczej nie wezmie w nim udzialu. Z pewnych zrodel wiem, ze najwieksze szanse na powstanie maja 2 laddery europejskie - 8na8 Conquest i InfantrY. W tej chwili skupilismy sie na opracowywaniu map InfantrY i jedynie na tych gramy. Zreszta nawet tych nie mamy jeszcze dobrze opracowanych, wiec granie w Cupie, gdzie grane sa wszystkie mapy, w naszym przypadku raczej mija sie z celem bo niewiele nam da. Mysle, ze tak jak powiedzial Matador warto wstrzymac sie jeszcze jakis czas.

Robson

  • Guest
Polish Cup
« Reply #23 on: 12 September 2006, 18:24:53 »
W sumie to JUHA i MataDor mają rację :)
btw. Miśki i tak by nie wzięły udziału bo squadu RO brak :p

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #24 on: 12 September 2006, 19:45:53 »
Rownie dobrze moze byc organizowany po swietach naprzyklad juz jako hosted-cb....

Tak czy siak temat jest otwarty i w kazdej chwili do pomyslu mozna wrocic...

S!b!K

  • Guest
Polish Cup
« Reply #25 on: 13 September 2006, 07:25:31 »
Quote
JUHA :
. W tej chwili skupilismy sie na opracowywaniu map InfantrY i jedynie na tych gramy. Zreszta nawet tych nie mamy jeszcze dobrze opracowanych, wiec granie w Cupie, gdzie grane sa wszystkie mapy, w naszym przypadku raczej mija sie z celem bo niewiele nam da. Mysle, ze tak jak powiedzial Matador warto wstrzymac sie jeszcze jakis czas.


etam macie 8 ludzi lub 9 to sie gra a nie taktyki ;] fun fun fun XD

JUHA

  • Guest
Polish Cup
« Reply #26 on: 13 September 2006, 08:58:08 »
Sklad to u nas nie problem, ale chcielibysmy do czasu do czasu chociaz jedna runde wygrac :P Po kilku porazkach taki Cup moze doprowadzic do frustracji ;) Zreszta jak sie nie zna dokladnie wszystkich map to zaden fun bo my ledwie pierwsza flage przejdziemy, a przeciwnik juz 3 zajmie :P Jak sie nie ma chociaz pseudo takty to zaden fun bo po 30 minutach konczy sie caly mecz :) 3 tygodnie - miesiac i nie bedzie z nami tak zle :) Teraz gramy troche sparingow, wiec zawsze cos nowego sie znajdzie do opracowania, dzieki czemu moze nie dla kazdego bedziemy dostarczycielami punktow w tabeli ;)

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #27 on: 13 September 2006, 10:01:58 »
tak więc cupa przekladam na listopad albo styczen....

nor4d

  • Guest
Polish Cup
« Reply #28 on: 17 September 2006, 17:39:46 »
W każdym razie Voodoo weźmie w nim udział, a jeśli ja nie zrobie nic z komputerem chętnie zajmie sie organizacją.

skt`

  • Guest
Polish Cup
« Reply #29 on: 10 October 2006, 08:16:43 »
Na scenie ut było pare osób, które organizowały coś właśnie typu polish cupa, ale nazywało się "Liga Misia". Od każdego gracza chętnego do udzialu było pobierane 10zł(na nagrody). Po wyłonieniu czołówki klanów, organizowane było lp w warszawie, wynajmowali szkoły etc. Wiem, że w ro lany nie wypalą, ale można by właśnie zrobić składke i nagrody zakupić. A ci co mają dużo czasu niech szukają sponsorów :)
Co do pomysłu ździry, że 1 mecz na 1.5-2tyg. To imo za długo. Co tydzień każdy klan machną by 1mecz i było by dobrze.