Author Topic: Polish Cup  (Read 34231 times)

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« on: 09 September 2006, 02:37:49 »
Sprawa wygląda prosto. Klanów aktywnie grających w RO jest około 7-8. Nie jest to b.dużo ale też nie jest to bardzo mało :)
Tak więc wychodze z propozycją zorganizowania Polskiego Pucharka. Patronatem może być www.red.orchestra.pl albo inny chętny do tego portal-sajt, może ro.4gamers.pl ?? Potrzeba by jedynie chętnych do organizacji takiego cupa (nie jest przeciesz trudne a polak potrafi ;) ) oraz ew. Adminów.

Kto jest chętny ??

ps. nie nia ma, żadnych nagród "dżast glory and prałd" [chyba, że ktoś coś zasponsoruje]

ps2. Puchar albo mała liga może zostać rozegrana w systemie każdy z każdym będzie to chyba najlepsze wyjście.

ps3. moje gg://4817558

cyper

  • Guest
Polish Cup
« Reply #1 on: 09 September 2006, 07:37:40 »
hmmm, a co byś powiedział gdybym ruszył ten temat na ESL Poland? :]

S!b!K

  • Guest
Polish Cup
« Reply #2 on: 09 September 2006, 10:10:34 »
z histroii pamietam ze to taki maly shit :P 7-8 klanow a ile te klany maja ludzi ?:>

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #3 on: 09 September 2006, 11:25:07 »
Quote
cyper :
hmmm, a co byś powiedział gdybym ruszył ten temat na ESL Poland? :]


Jestem Adminem-Newsmanem w ESL jakbym chciał zrobiłbym to sam cały myk polega na tym, że ja nie chce aby cup był rozgrywany za pomocą ESL ani CB etc....

Quote
S!b!K :
 z histroii pamietam ze to taki maly shit :P 7-8 klanow a ile te klany maja ludzi ?:>


?? Ja z autopsi wiem, że taki puchar/liga to bardzo fajna sprawa, W BF42 Polish League sprawiła się bardzo dobrze a klanów było mniej więcej tyle samo. System grania każdy z każdym to dobry pomysł to to daje 7 meczy na każdy klan mało ? Rozgrywany raz na 1,5 - 2 Tygodnie... mało ??

ro.4gamers.pl - już zaoferowało mi swoją pomoc.

System do losowania
Specialne Forum dla Cupa.
Codzienne akutalizacje na stronie z wynikami etc.

Gramy te sparingi to i takiego cupa zagrać też można... przeciesz chodzi o zabawę i nauczenie się czegoś...

Plazma

  • Guest
Polish Cup
« Reply #4 on: 09 September 2006, 11:28:21 »
Pomysl dobry ale teraz jest NC wiec niektorzy beda tam grali ale mysle ze ustalimy terminy tak zeby w tym czasie kiedy bedzie grala Polska zeby zaden klan nie mial meczu

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #5 on: 09 September 2006, 11:31:01 »
Co ma piernik do wiatraka - Mecz w NC nie jest codzienie. Oba idzie pogodzić a zanim wszystko do cupa zostało by zorganizowane nations cup już wystartuje i wszystkie daty meczy bedzie mozna pogodzic bez wiekszych problemow.

Tradycyjnie losowanie odbyłoby się na IRC.

AC| AdRain

  • Guest
Polish Cup
« Reply #6 on: 09 September 2006, 12:09:24 »
ja jestem przeciw ;) a dlaczego? bo teraz mamy newcomers i sie wszystko zaczyna tam :D jak sie skonczy newcomers to mozemy zrobic cos takeigo, ale jak dla mnie to za duzo; mecze TP, treningi TP, mecze klanowe (necomers za lada chwila), treningi klanowe


skonczymy panowie najpierw jeden turniej potem pomyslmy o tym.

Zdzira

  • Guest
Polish Cup
« Reply #7 on: 09 September 2006, 12:34:43 »
Newscomers to jest ladder i nigdy się nie kończy LOL.

Jac00s

  • Guest
Polish Cup
« Reply #8 on: 09 September 2006, 12:41:45 »
ja jestem jak najbardziej ZA bo pamietam jak to wypadlo wo BF42, byla zaje****a zabawa :D

wystraczy stworzyc jakas prowizoryczna tabele i zapisywac wyniki i ustalic terminarz ot i cala filozofia

Eric

  • Guest
Polish Cup
« Reply #9 on: 09 September 2006, 12:44:00 »
Turniej to świetny pomysł. Mecze można będzie pogodzić z grą TP a w Newscomers zagrać po turnieju. Jestem na tak :D :yes

trawiator

  • Guest
Polish Cup
« Reply #10 on: 09 September 2006, 12:54:50 »
Zdzira zagadaj do mnie na ircu, pogadamy na ten temat.

AC| AdRain

  • Guest
Polish Cup
« Reply #11 on: 09 September 2006, 13:32:33 »
o nie wiedizlaem nawet nie loluj :) bo sie denerwuje xD

i tka jestem przeciw :D tyle i nie loluj bo sie obraze :P

Mati

  • Guest
Polish Cup
« Reply #12 on: 09 September 2006, 13:48:42 »
Jestem ZA! To dobry pomysł... Dla mnie nie stanowi problemu pogodzić TP, Newcomers oraz tą ligę.

Strahd

  • Guest
Polish Cup
« Reply #13 on: 09 September 2006, 23:47:17 »
Swietny pomysl. Zorganizujmy to sami, serverow mamy az za duzo, jakas mini-stronka z tabela na pewno sie znajdzie. rules mozemy wziasc zywcem z roladder.net. Zostaje tylko rozlosowac pary i jazda. Po calej zabawie bedzie mozna realnie ocenic kto dobrze gra a kto nie na naszej scenie co powinno zaowocowac w NC nastepnym razem.

S!b!K

  • Guest
Polish Cup
« Reply #14 on: 10 September 2006, 00:48:59 »
dobra dobra wszystko fajnie ... ale ile polskich klanow ma min 8 osob w klanie ??