Author Topic: Nowy patch-połowa września  (Read 56329 times)

lkasprzak

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #30 on: 10 September 2006, 14:35:34 »
Quote
trawiator :
Quote
jenkins :
.....i to się nazywa dbałość o Gracza, nie spodziewałem się takiego wsparcia w grze za 30zeta...

To 30 zeta to tylko w Polsce... za granica gra kosztuje równowartość 24,90$


Potwierdzam... ;) Bardzo pozytywne zmiany w patchu IMO... Ciężko się będzie zmusić do powrotu do BF`a od czasu do czasu... :P

lamper

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #31 on: 12 September 2006, 15:33:52 »
Witam!

Popieram to co napisał Zdzira w kwestii znikajacych powiadomień o ukatrupieniu kogoś...
To wbrew pozorom dość istotne bo czasami jesteś w 90% pewny, ze trafiłeś i .....klops..
Powinni jakoś może graficznie to rozwiązać, że powiadomienie o tym, iż kogoś "sprzątałeś", pojawia sie w innej części ekranu albo innym kolorem lub czcionką, zaś reszta pozostaje tak jak jest..

Robson

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #32 on: 12 September 2006, 18:36:44 »
Co do killi to mogli by zrobić jakieś info o headshocie :P
I żeby "zawsze" pokazywało czy kogoś się sprzątneło, bo czasem to znika :con

Goral

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #33 on: 12 September 2006, 19:54:00 »
No nie przeginajcie. Jak najwięcej realizmu. W ogóle byłem przeciwny informowaniu graczy, że ktoś kogoś zabił, bo jest taka możliwość w grze. Zaraz będziecie chcieli, żeby jeszcze się pojawiało w co trafiliście i ile procent życia to wrogowi zabrało? Może jeszcze numer polisy ma się wyświetlać? :D

Zdzira

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #34 on: 12 September 2006, 20:29:01 »
Quote
Goral :
No nie przeginajcie. Jak najwięcej realizmu. W ogóle byłem przeciwny informowaniu graczy, że ktoś kogoś zabił, bo jest taka możliwość w grze. Zaraz będziecie chcieli, żeby jeszcze się pojawiało w co trafiliście i ile procent życia to wrogowi zabrało? Może jeszcze numer polisy ma się wyświetlać? :D


Goral to jest tylko gra i chodzi o grywalnosc... realizm w grach to tylko "teoria" rownie dobrze gracz moze wymagac przy trafieniach zeby mu bryzgala krew z monitora.... btw opcje z wyswietlaniem trafien - zabic mozna wylaczyc od gornie przy ustawianiu serwera...

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #35 on: 12 September 2006, 20:44:42 »
no no, może w ogóle nie wyświetlać wyników, a każdy kto dostał nie ma respwnów, to dopiero by była na maksa realistyczna gierka

Robson

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #36 on: 12 September 2006, 20:54:01 »
Quote
Goral :
No nie przeginajcie. Jak najwięcej realizmu. W ogóle byłem przeciwny informowaniu graczy, że ktoś kogoś zabił, bo jest taka możliwość w grze. Zaraz będziecie chcieli, żeby jeszcze się pojawiało w co trafiliście i ile procent życia to wrogowi zabrało? Może jeszcze numer polisy ma się wyświetlać? :D

No tego to i ja nie chce :D
I żeby tylko jak w cs'ie w tym okienku pokazywało że dostał, beż żadnych dodatkowych napisów na cały ekran "Boom Headshot!" :D

ciocia|Ola

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #37 on: 12 September 2006, 21:17:25 »
Quote
l()rd Chick3n.pL :
...może w ogóle nie wyświetlać wyników...

Tak Tak - mówcie tak dalej a Goral to zrobi. A potem będziemy jęczeć, że stoi koleś nad trupem i do niego ciągle strzela jak jakiś niewyżyty! Oszczędźcie mi takich widoków - proszę tylko nie to ;)
Zresztą ja lubię zobaczyć, kto mnie w dupsko trafił :D <bez skojarzeń proszę> chyba, że ginący wie od kogo ginie :) (nie wiem jak to działa)

trawiator

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #38 on: 12 September 2006, 21:34:57 »
Quote
ciocia|Ola :
Quote
l()rd Chick3n.pL :
...może w ogóle nie wyświetlać wyników...

Tak Tak - mówcie tak dalej a Goral to zrobi. A potem będziemy jęczeć, że stoi koleś nad trupem i do niego ciągle strzela jak jakiś niewyżyty! Oszczędźcie mi takich widoków - proszę tylko nie to ;)

Ja zastosowałem przypadkiem półśrodek. Ustawiłem że widać tylko swoje fragi/smierci, po dwóch godzinach miałem 5 wiadomości aby włączyć tryb normalny (widać każdego fraga/śmierć).

Robson

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #39 on: 12 September 2006, 22:43:10 »
Niech zostanie wszystko po staremu i bedzie git :P

Zdzira

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #40 on: 13 September 2006, 00:31:14 »
Quote
l()rd Chick3n.pL :
no no, może w ogóle nie wyświetlać wyników, a każdy kto dostał nie ma respwnów, to dopiero by była na maksa realistyczna gierka


Realizm czy cos takiego cup w ro.ladder

Tam trzeba ustawic tak serwer ze na cala runde masz jedno "zycie" dlatego nie gra sie na klanowkach standardowo 2 rund na mape tylko 8 ^^

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nowy patch-połowa września
« Reply #41 on: 13 September 2006, 00:54:48 »
Quote
Goral :
No nie przeginajcie. Jak najwięcej realizmu. W ogóle byłem przeciwny informowaniu graczy, że ktoś kogoś zabił, bo jest taka możliwość w grze. Zaraz będziecie chcieli, żeby jeszcze się pojawiało w co trafiliście i ile procent życia to wrogowi zabrało? Może jeszcze numer polisy ma się wyświetlać? :D


z tego co wiem jest UTStats :D

a z tym ro.ladder, jesli jest rzeczywiscie 1 zycie to dopiero musi byc kampernia na maksa, ludzie pewnie minimum konfiguracji, max contrast i widza kazdego z kilometra :)

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #42 on: 13 September 2006, 14:47:59 »
zaczynamy zaklady-kiedy wyjdzie patch?
ja mam nadzieje ze w piatek ;)

AC| AdRain

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #43 on: 13 September 2006, 16:23:42 »
ja też mówie że w piątek nie ma bata... no max sobotoa... ale piątek najbardziej :D

Mati

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #44 on: 13 September 2006, 17:15:14 »
Sobota albo poniedziałek.