Author Topic: Nowy patch-połowa września  (Read 57491 times)

pastor44

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #105 on: 25 September 2006, 19:32:26 »
mnie jak na razie RO odrzuciło po tym mini patchu
czekam wiec niecierpliwie na kolejnego >mega patcha<
ktorego zapowiedzialo TW
(2 nowe pojazdy,nowa mapka,poprawa błędów itp)

Ogoor

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #106 on: 28 September 2006, 02:30:34 »
Quote
Zdzira :
"powinni albo przywrocic stary uklad, albo pojsc krok dalej i zrobic jak w CS - podnosisz bron to z cala amunicja "w zestawie"."

oby... do reszty nie mam zadnych zastrzezen a co do bugow ja tam sie nauczylem z nimi zyc.
To by był krok wstecz pod względem realizmu. Na wojnie pociski w magazynkach nie pojawiają się same z siebie. Dlatego też sądzę, że tego nie usuną, może jednak poprawią samo podnoszenie.

Zdzira

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #107 on: 28 September 2006, 07:32:34 »
Quote
Ogoor :
Quote
Zdzira :
"powinni albo przywrocic stary uklad, albo pojsc krok dalej i zrobic jak w CS - podnosisz bron to z cala amunicja "w zestawie"."

oby... do reszty nie mam zadnych zastrzezen a co do bugow ja tam sie nauczylem z nimi zyc.
To by był krok wstecz pod względem realizmu. Na wojnie pociski w magazynkach nie pojawiają się same z siebie. Dlatego też sądzę, że tego nie usuną, może jednak poprawią samo podnoszenie.


Realizm ? Gość dostaje w rękę i wypada mu torba z ammo przypięta do paska albo plecak ?? Gdzie tu realizm prosze Cię....
Jeżeli mówimy o realizmie to moge Ci wytknąć miliard rzeczy jakie sprawiają, że ta gra nie ma nic wspólnego z realizmem...

Jak dla mnie powinna być grywalna i tyle. Nie wiem jak wy ale ja już nie posiadam opcji wyrzucania broni co jest bez sensu. Często jest tak, że broń leży na broni i do tego masz tam pełno magów... o szybkich zebraniu tego co chcemy można pomarzyć...

Co do lagów jest to dość upierdliwe... 3 klanówka na 3 różnych serverach i wszędzie LAGZOOR.

Ogoor

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #108 on: 28 September 2006, 11:54:38 »
Żadna gra nie będzie w 100% realistyczna. Chodziło mi o wypadającą z ręki broń. A co do magazynków to jak to niby miało być zrobione, he?:-) Ciała przecież znikają i magazynki przy nich zostać nie mogą. Chyba że wypadają tylko ranieniu an ie zabiciu, to by było trochę głupie. Na usprawiedliwienie powiem, że nie grałem od wielu miesięcy i nie wiem jak to teraz wygląda.
btw. grywalność gry jest względna;-) zależy czego od gry oczekujesz
Niepotrzebnie odświeżyłem ten topic ;-p Mogłem najpierw zobaczyć, co się zmieniło;]

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nowy patch-połowa września
« Reply #109 on: 28 September 2006, 12:33:03 »
ogoor - filmiki jakie nagrywam sa z nowym patchem, wiec pdonoszenie broniz najdzesz gdzies tam

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #110 on: 28 September 2006, 12:36:21 »
Quote
Zdzira :
...Nie wiem jak wy ale ja już nie posiadam opcji wyrzucania broni co jest bez sensu. Często jest tak, że broń leży na broni i do tego masz tam pełno magów... o szybkich zebraniu tego co chcemy można pomarzyć...

mi dziala wyrzucanie normalnie... teraz, starego gnata, wyrzucam kilka metrow przed bronia ktora chce podniesc, po to zeby nie miec bajzlu z 2 torbami/ladownicami.