Author Topic: Nowy patch-połowa września  (Read 57109 times)

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« on: 07 September 2006, 07:17:27 »
Na oficjalnej stronie Red Orchestra, pojawił się news, ze szczegółowym opisem, co czeka nas w nowym uaktualnieniu RO. Szczerze mówiąć, jestem pod pozytywnym wrażeniem zmian które dotrą do nas w połowie września (oczywiście automatycznie poprzez STEAM). Oto najważniejsze:
-nowa broń - Gewehr 41  niemiecki karabin półautomatyczny, używany na początku wojny, później zastąpiony przez dużo doskonalszego G43.
-wymieniono wszystkie rosyjskie komunikaty głosowe. Nagrane przez Rosjan, w Rosji-podobno brzmią bardzo dobrze!
-poprawiona animacja biegania
-nowe ikony śmierci po zabiciach z panzerfausta i karabinów wyborowych
-ikona informująca o trybie ognia, w broniach posiadających taką możliwość (np. STG44)
-poprawiono podnoszenie broni - autorzy wzięli sobie "do serca" opinie z darmowego tygodnia, i zaimplementowali dużo prostszy system podnoszenia/wyrzucania broni. Teraz wystarczy spojrzeć na broń, i wcisnąć klawisz "Użyj". Poprzednia broń zostanie wyrzucona automatycznie.
-poprawiono podnoszenie amunicji - na przykład: zamiast rozsypanych 5 magazynkow od MP40, bedziemy musieli podnieść 1 torbę z amunicją. To znacząco uprości podnoszenie amunicji z zabitych wrogów lub w sytuacji gdy wytrącono nam broń z ręki.
-poprawiona fizyka postaci, w tym martwych postaci - zabici nie bedą już "spoczywać w spokoju", gdy wybuchnie koło nich granat lub nastąpi inna eksplozja.
-uwzględniono prośby graczy, i dodano opcję do wyboru wyświetlania specjalizacji w oryginalnym brzmieniu, to znaczy możemy wybrać czy bedziemy widzieli w grze Squad Leadera czy Gruppenfuhrera.
-wiele poprawionych błędów. Ich pełną listę poznamy w change logu który ukarze  się wraz z patchem.

Razer

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #1 on: 07 September 2006, 07:40:47 »
Super, pewnie poprawią niektóre BUGi.

"-poprawiona fizyka postaci, w tym martwych postaci - zabici nie bedą już "spoczywać w spokoju", gdy wybuchnie koło nich granat lub nastąpi inna eksplozja."

hmm... pewnie tyczy się to nalotów, bo raz jak jechałem czołgiem. Jakiś koleś przebiegł obok nalotu i wywaliło go w powietrze na wysokośc 20 metrów i odległość około 30 ;P

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #2 on: 07 September 2006, 07:48:24 »
ale to byl koles ktorego ten nalot zabil. ta zmiana polega na tym, ze ten koles po przeleceniu tych 30 metrow, po wyladowaniu, moze zostac wyslany znowu "lotem blizej" gdy walnie w niego nastepna salwa.
mi najbardziej podoba sie poprawione podnoszenie broni/amunicji-nieraz gine podczas zbierania magazynkow.

Razer

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #3 on: 07 September 2006, 08:10:06 »
Tak. Kiedy zostałes trafiony w rękę wypadała ci amunicja i broń... ale jak? Nie trzymasz tego wszystkiego w  jednej ręce.

pasqdnick

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #4 on: 07 September 2006, 08:38:45 »
Ja bym chciał żeby dodali takie coś że po zakończonej rundzie profesje trzeba wybrać na nowo. A nie że ktoś przez trzy rundy biega snajperem czy squad leaderem którgo nie potrafi użyć.

pastor44

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #5 on: 07 September 2006, 09:13:28 »
Wolalbym zeby jakis pojazd dodali...
Ciekawe ile jeszcze będzie tych darmowych dodatko-patchy
do konca roku?!

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #6 on: 07 September 2006, 09:35:21 »
we wczesniejszym newsie wspominali cos o "calej serii patchy" do konca roku.
co do pojazdow, to pewnie nad tym pracują, scena od dawna atakuje ich prośbami o  Panzer IV H i STUG III G , i o poprawienie elementow walki pancernej.
ten patch kladzie najwiekszy nacisk na walkę piechoty, i wg mnie malo bedzie w "infanterce" rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic. wiekszosc irytujacych burakow, zostala uwzgledniona. miejmy nadzieje ze moze w pazdzierniku zabiorą sie za czolgi?

***update***

Co do pojazdow-oto wypowiedz jednego z tworcow gry:
Quote from: [url=http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=12678&page=4
http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=12678&page=4[/url]]
[RO]Wilsonam  
VP, Tripwire Int.
        
We're well aware of the "demands" (bad word to pick - try "requests", by the way!) for variants on the Pz IV and the StuG. There are also requests for a lot of other vehicles. Now, vehicles take time. Research, model, skin, code - all chews up time and money. But we can happily confirm that there are a series of vehicles in the works. They'll just take time - and you'll all have to be patient

Zdzira

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #7 on: 07 September 2006, 10:39:47 »
jak komus sypniesz headshota to powina byc specialna ikonka jak w CSie :P

Iknonki zmiany trybu ognia tez mi brakowalo. Liczyc kapsli sobie nie musze ale czasem przydaloby sie wiedziec ile mi tam jeszcze w magu siedzi ;)

Vesp3r

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #8 on: 07 September 2006, 11:54:16 »
Co do magazynka, to by można było zrobić opcje sprwdzenia ciężaru.

Ogólnie good że ptchuś wychodzi :>

Z tego co mają poprawić/zmienić narazie jestem zadowolony :)

Tempest

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #9 on: 07 September 2006, 12:42:58 »
Bardzo sensowne poprawki, nadal jednak bede czekał na animacje wsiadania/wysiadania z pojazdow i zmiany pozycji w czołgu

Bathin

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #10 on: 07 September 2006, 12:47:54 »
Na razie takie poprawki mnie satysfakcjonują i brava dla autorów gry.
Pzdr

asn

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #11 on: 07 September 2006, 13:51:01 »
pasqdnick - zgadzam sie z toba. Na serverach public by sie to przydalo a jak ktos gra sparing to i tak nie ma roznicy bo wszytsko jest wczesniej ustalone.
Zdzira - niech dadza ten sam znaczek heada co w CS`1.6 tylko kolory inne.
Najlepsze w update jest ta torba na ammo.
Pozdro

MataDor

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #12 on: 07 September 2006, 14:25:02 »
Konkretny patch, wnoszący dużo dobrego (miła odmiana od patchy BFowych ;) )

Goral

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #13 on: 07 September 2006, 15:56:10 »
Quote
pasqdnick :
Ja bym chciał żeby dodali takie coś że po zakończonej rundzie profesje trzeba wybrać na nowo. A nie że ktoś przez trzy rundy biega snajperem czy squad leaderem którgo nie potrafi użyć.
To trza gostka zwotować na aut i po ptokach :)

Mati

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #14 on: 07 September 2006, 15:58:56 »
Noo... dużo dobrych zmian. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać z niecierpliwością na ten patch.