Author Topic: Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...  (Read 14225 times)

Goral

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« on: 05 September 2006, 23:17:39 »
... tego mi grakowało w DoD(:S).
Ciągle mnie denerwowało, że strzelając ze snajpy do snajpera, naciskając spust i oddając celny strzał nie zabijało wroga tylko dlatego, że nacisnął ułamek sekundy wcześniej spust.
[_]
W RO na szczęście tego nie ma. Cała satysfakcja z takiej akcji kiedy giną obydwie strony w wymianie ognia.
Dzisiaj właśnie tak sobie z ciocią wymieniliśmy grzecznościowo po kulce ze snajpek na koniec Barashki :)
Super :D

Guz

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #1 on: 05 September 2006, 23:47:56 »
Co tu duzo mowic grales w zla gre, w BF42 tez to bylo :wink:

Goral

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #2 on: 05 September 2006, 23:53:04 »
Grałem w jedną z najlepszych gier o IIWŚ. Do czasu jak wyszło RO. To akurat są gusta...
Mogą tak powiedzieć, bo BF2 ani innych nie ruszałem :D
[_]
Mam nadzieję, że broń w RO będzie coraz lepsza, znaczy się jej implementacja, i będzie jej więcej rodzajów. Nie, żebym był piromanem, ale miotacze ognia wyglądałyby bosko w tej grze :D

trawiator

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #3 on: 06 September 2006, 00:16:04 »
Quote
Goral :
Nie, żebym był piromanem, ale miotacze ognia wyglądałyby bosko w tej grze :D

Było by na pewno troszke cieplej na tym froncie wschodnim :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #4 on: 06 September 2006, 08:21:54 »
sniegu by nie roztopili ;D

ale wyobrazcie sobie co by sie dzialo w okopach, np na basovce :D

Goose

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #5 on: 06 September 2006, 17:35:52 »
Quote
... tego mi grakowało w DoD(:S).
Ciągle mnie denerwowało, że strzelając ze snajpy do snajpera, naciskając spust i oddając celny strzał nie zabijało wroga tylko dlatego, że nacisnął ułamek sekundy wcześniej spust.

Tu bym powiedział "gówno prawda" bo u mnie w RO gdy wróg nacisnie ułamek sekundy wczesniej spust i mnie zabije to mój pocisk mimo 100% pewnosci trafienia "wyparowywuje"...

Goral

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #6 on: 06 September 2006, 18:05:06 »
Goose, nie masz racji. Ciocia moze potwierdzić, a to nie jest pierwszy raz kiedy nastąpiło "zejście" 1:1 :D
Widać Goose strzeliłeś, ale "Panu Bogu w okno".

Goose

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #7 on: 06 September 2006, 18:40:31 »
Quote
"Panu Bogu w okno".

...z przymierzenia na odległosci nieswierzego oddechu posyłając serie z PPS-a...whatever...

Goral

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #8 on: 06 September 2006, 19:11:10 »
Widać byłeś zestresowany. Ja miałem podobną akcję :) Nawet się nie broniłem, bo jakie miałem szanse jako załoga czołgu z pistoletem na Aradzie w domku z gostkiem z PPS? Kiedy Gostek skończył strzelać i zaczął przeładowywać, 2 moje strzały z Waltera uwolniły jego model i przeniosły na respa czerwonych :)
Więc to jest możliwe (poczułem się jak ten Murzyn z Pulp Fiction) :)

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #9 on: 06 September 2006, 19:19:46 »
ja miałem takie zajście w starciu czołgowym, że razem sie wybiliśmy, a sie wkrzurzyłem bo pierwszy strzeliłem:(

Razer

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #10 on: 06 September 2006, 19:45:03 »
Dzisiaj miałem coś lepszego :P Pocisk z czołgu trafił w powietrzu w inny pocisk z czołgu i się od siebie odbiły... niestety jeden mnie trafił... i to chyba mój.

Goral

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #11 on: 06 September 2006, 19:48:47 »
Nie wiem Razer co palisz czy wąchasz, ale rzuć to! Rzuć natychmiast! :D

Goose

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #12 on: 06 September 2006, 20:59:52 »
@Goral - problemem jest to ze nie moglem go NIE trafić...

AC| AdRain

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #13 on: 06 September 2006, 21:41:00 »
goose nie mozliwe... ale jak miales kara to sie nie dziwie pocisk z kara:D czesto opada przedwczesnie... :) i nie zawsze trafisz dokladnie tam gdzie chcesz.. ja juz mialem takei akcje cos pieknego :D albo gdy 4 niemcow wybeiga na Ciebie strzlejaac do Ciebie bron wypada Ci z reki, a ja zdarze rzucic im ejszcze 2 granaty, zanim zgine ;) kiedy mnie zabija pastwia sie and moimi zwłokami lecz nie wiedzą :P że obok nich leżą 2 cytrynki

Eric

  • Guest
Pocisk po smierci strzelajacego dalej zabija...
« Reply #14 on: 06 September 2006, 21:50:27 »
Właśnie że mogłeś Goose ;P Pewnie używasz pepeszy, a to strasznie trudna w obsłudze broń. Rozrzut pocisków jest duży nawet z bliska. (szczególnie jak stoisz i strzelasz) Bardzo możliwe że przeciwnik wyszedł z tego starcia z licznymi obrażeniami,(3/4 postaci na czerwono) jednak przeżył. Zmień broń...