Author Topic: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)  (Read 71047 times)

Afaf

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #30 on: 05 January 2012, 15:02:27 »
Nie rozumiem po co te kłótnie. Na pewno i to i to jest dobre, skoro i w to i w to grają ludzie c'nie? A własnei ja mam pytanie bo mi się spodobał ten Forgotten Hope. Czy dużo jest serverów na ten mod? Czy zwiększa on wymagania sprzętowe gry? Czy opłaca się w końcu ściągać? Chciałbym aby na to pytanie odpowiedział ten, który jakąś styczność z modem miał a nie ktoś kto w niego nie grał, a go wyśmiewa...

Radzisław

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #31 on: 05 January 2012, 17:15:02 »
Ale nie dojechał. Warn za słownictwo.

Ogarnij trochę Radzio swoje wypowiedzi.
   

  Jak już ci tak przeszkadzam Shock i moje wypowiedzi, to mi zbanuj konto a nie czepiaj się mnie i  luźnej  formy mojej wypowiedzi. Chcesz mi coś udowodnić?? Sam nie wiem co, to twoja bajka nie moja, śmieszy mnie ta twoja akcja prewencyjna wymierzona we mnie ,jakbym był jakimś wulgarnym i ordynarnym typem ..(szczerze... To ja  mam juz powoli dość twoich humorów /Więc mi zwisa jak mnie tu potraktujesz...)

@Afaf jako że mogą to być moje ostatnie słowa na tym forum, musisz widzieć że Fh2 działa na starym Bf2 (zakup z dodatkami koszt  bodajże 30zł)
    Moda możesz ściągnąć ze strony projektu(waży 2 g). Link znajdziesz w pierwszym wpisie, o wymagania się nie martw, nie zmula tak jak nowe Ro. Jeśli pierwsza Red orchestra chodzi ci na max detalach to i Fh ci pójdzie  jeszcze płynniej i szybciej.

  Na moim sprzęcie czyli procesor Intel Core Duo CPU E7500  2.93 Ghz (dwa rdzenie) i karcie Radeon Hd 4850 512 ram, 256 bit i 4 g ramu na kościach(ale mam Xp i nie widzi całości,tylko niecałe cztery), modyfikacja chodzi mi na max detalach i płynnie!!

  Odnośnie serwerów jest ich dużo, i co jakiś czas pokazują się nawet te po 125,126 czy więcej osobowych, graczy też jest trochę. Przynajmniej dwa serwery dziennie zapełnione, zazwyczaj te 64 osobowe. Jeśli jesteś ciekawy dobrej gry, nic tylko polecam ściągnąć.
 Pamiętaj też że BF2 wymaga aktualizacji dużych patchy i zaktualizowania Punk bustera. Wtedy możesz wgrywać modyfikację.

  Edit:Pamiętajcie że Fh2 posiada coś takiego jak zbieranie doświadczenia które przekłada się na stopnie wojskowe, taki mały bajer aby ci doświadczeni drużynowi widzieli kto do ich ekipy wchodzi i czy to jest żółtodziób.Przy nicku mamy odznaczenia, które z każdą kolejną ilością lepszych wyników i godzin z gry, dodają nam doświadczenia i z czasem awansujemy. To będzie chyba tyle pozdrawiam
 
 
« Last Edit: 05 January 2012, 17:43:33 by Radzisław »

Afaf

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #32 on: 05 January 2012, 17:19:25 »
Skoro już cie mają wywalić to daj jakiś kontakt do ciebie ;) pogramy, bo modyfikację już ściągam. Ale strzeliłem sobie w stopę bo myslałem że patch 1.4 jest ostatni a tu jeszcze bodajże 2gb patch 1.5 -.- słyszałem że jest jakiś bez map, jakby ktoś chciał tylko do modów, ale znaleźć nie mogę...

Radzisław

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #33 on: 05 January 2012, 17:24:30 »
Skoro już cie mają wywalić to daj jakiś kontakt do ciebie ;) pogramy, bo modyfikację już ściągam. Ale strzeliłem sobie w stopę bo myslałem że patch 1.4 jest ostatni a tu jeszcze bodajże 2gb patch 1.5 -.- słyszałem że jest jakiś bez map, jakby ktoś chciał tylko do modów, ale znaleźć nie mogę...
 
  Ściągaj co tam masz ..Map w Fh jest sporo i w standardzie. Znajdź mój steam pt. RadziO (tak jak napisałem ). Pozdrooo

Shock

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #34 on: 06 January 2012, 03:39:23 »
Jak już ci tak przeszkadzam Shock i moje wypowiedzi, to mi zbanuj konto a nie czepiaj się mnie i  luźnej  formy mojej wypowiedzi. Chcesz mi coś udowodnić?? Sam nie wiem co, to twoja bajka nie moja, śmieszy mnie ta twoja akcja prewencyjna wymierzona we mnie ,jakbym był jakimś wulgarnym i ordynarnym typem ..(szczerze... To ja  mam juz powoli dość twoich humorów /Więc mi zwisa jak mnie tu potraktujesz...)

Mi też to wisi. Warna dostałeś bo złamaleś regulamin. Akcji nie przeprowadzam tylko dzialam według regulaminu. Nie podoba się, przejdź na inne forum FH lub inne. Humory miewa moja żona.

I przystopoj trochę ze swoim ego bo akcji prewncyjnych nie prowadzę w stosunku do twojej osoby gdyż na ekraniem mojego monitora jestes tekstem pisany.
« Last Edit: 06 January 2012, 05:54:58 by Shock »

Radzisław

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #35 on: 06 January 2012, 09:25:30 »
Tak a niby gdzie uraziłem cię moją wypowiedzią i złamałem regulamin? Słowem "pieprz" i "pałę" . Jeśli to twoim zdaniem są poważne wulgaryzmy to ci współczuje i nie zazdroszczę twoim byłym kolegom z pracy, też im "warny" u dowódcy  rozdawałeś?  ;) (tylko w moim wypadku kolegom moim nie jesteś na szczęście).

Jeśli już tak społeczności RO przeszkadza temat o FH2, wystarczy go skasować a nie głupio komentować, pisać" nie podoba się idź na inne forum".
 Ja z mojej strony nie będę się już tu udzielał bez potrzeby. Pozdrawiam
« Last Edit: 06 January 2012, 09:30:05 by Radzisław »

Shock

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #36 on: 06 January 2012, 09:59:43 »
Tak a niby gdzie uraziłem cię moją wypowiedzią i złamałem regulamin? Słowem "pieprz" i "pałę". Jeśli to twoim zdaniem są poważne wulgaryzmy to ci współczuje i nie zazdroszczę twoim byłym kolegom z pracy, też im "warny" u dowódcy  rozdawałeś?

Nie jesteś osobą która może mnie uraźić. Jeżeli chodzi Ci o punkty regulaminu to 1, 2 oraz 5. Każde zdanie można inaczej sformułować. Zresztą to co piszesz świadczy o Tobie.

Od mojej pracy się lekko "odsuń" a kolegów z pracy nie mam byłych, tylko cały czas tych samych. A jezeli chcesz dalej mniej obrażać - nie żebym się tym wogóle przejmował - to powiedz wprost, ze w twoich półsłówkach jest po prostu określenie kabel lub donosiciel. Chcesz coś powiedzieć to po prostu to powiedz.
O pracy nie rozmawiam, więc zostawię cię w błogiej nieświadomości.   


Swoją drogą nie rozumiem dlaczego z większości twoich postów wylewa się okrutny jad na ludzi.

;) (tylko w moim wypadku kolegom moim nie jesteś na szczęście).

Fakt. Nie chciałbym mieć znajomego ktory rozsyła groźby karalne na PW.

Ja z mojej strony nie będę się już tu udzielał bez potrzeby. Pozdrawiam

I całe szczęscie.
« Last Edit: 06 January 2012, 10:03:50 by Shock »

Radzisław

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #37 on: 06 January 2012, 10:45:40 »


Fakt. Nie chciałbym mieć znajomego ktory rozsyła groźby karalne na PW.


   
 
 ???? I jeszcze raz ????? Super z ciebie admin, jeszcze może coś o mnie napiszesz bo widzę że znasz mnie lepiej niż ja sam....
 Jeśli cię tak nic nie boli z moich wypowiedzi i kompletnie cię nie rusza to co pisze, to z przykrością muszę stwierdzić ze masz syndrom hipokryty.
 Nie zamierzam wytykać ci tu wielu twoich zagrywek, a z moją wcześniejszą wypowiedzią dałeś się zagonić w maliny jak dziecko.Cóż taki najwidoczniej jest twój charakter. Przeciwnie do ciebie nie zamierzam tego oceniać , nie znam cie.

 Radzę sie ci wyspać i przeanalizować treści wypowiedzi, z braku snu  można wiele rzeczy źle postrzegać, brać za bardzo do siebie. Lub jak kto woli źle odczytywać  intencje gdy brakuje  racjonalnego myślenia. No ale przecież leje jad na ludzi, szkoda że tylko  ten  "jad" widzisz w moich wypowiedziach i chyba tak mi sie wydaje... Tylko mój ostatnio  ??? nie zabronisz mi pisać tego co myślę,choćbyś mi wlepiał co post ostrzeżenia, nikogo nie wyzywam na k...,ch.....sz...y..... czy jak tam wolisz(jeśli nawet komuś jakąś wiązankę puściłem na PW to jest to kurna PW i zapewne było to dawno i nieprawda , nie przypominam sobie ,chyba że ty wiesz lepiej  :-X! Ile razy do mnie jacyś desperaci i ich koledzy z klanów jappamanów pisali i wyzywali od poj...Ale po co mam to komuś rozgłaszać..Nie jestem tobą!).

W moim odczuciu czepiasz sie mnie po prostu i tyle. Nie mam ochoty dalej prowadzić z tobą dyskusji, sam teraz łamiesz regulamin , przypominam że jest to wątek o FH2 w dziale OFF TOP!
« Last Edit: 06 January 2012, 11:07:37 by Radzisław »

Shock

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #38 on: 06 January 2012, 11:31:07 »
Ja z mojej strony nie będę się już tu udzielał bez potrzeby. Pozdrawiam

   
 
 ???? I jeszcze raz ????? Super z ciebie admin, jeszcze może coś o mnie napiszesz bo widzę że znasz mnie lepiej niż ja sam.... itp, itd.

« Last Edit: 06 January 2012, 11:40:16 by Shock »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #39 on: 07 January 2012, 16:08:39 »
Z innej beczki może, wracając do tematu - czy aby w to pograć trzeba mieć podstawkę w postaci batelfilda?

Wawer

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #40 on: 07 January 2012, 16:16:52 »
Tak

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #41 on: 07 January 2012, 16:32:52 »
well, no to nie pogram...

Afaf

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #42 on: 07 January 2012, 19:54:46 »
Oj tam Battlefield 2 to znowu nie takie duże pieniądze ja zagrałem i - nie żałuję. Tylko jak gra się każdy sobie, gra pewnie szybko się znudzi. Jednak gdy wejdą rozgarnięci ludzie i wtedy zaczyna być czuć ten klimat. Ale ludzie zawsze się znajdą. Może nie gra w to to tyle ludzi co w Ro1 ale zawsze znajdzie się kilkunatu graczy, a im później ta liczba rośnie. W tym modzie nieobca jest kulka nie wiadomo skąd tak jak w RO, więc trzeba grać taktycznie, używać osłon, biegać od osłony do osłony, dymne to podstawa na niektórych mapach. A i przemarszu Shermanów (siedziałem na takowym ;)) i piechoty po ciężkich walkach o niemiecki bunkier z kolegą Radziem (swoją drogą nie rozumiem powodu waszej forumowej kłótni) szybko nie zapomnę. Tak że panowie, panie kupujcie BFa2 ściągajcie, bo gra jest może tylko troszkę bardziej arcade'owa od RO1 ale w niektórych aspektach jest bardziej realistyczna. Wawer też grasz? Jakby tak skombinować team wierzę że grałoby się tysiąc razy przyjemniej

kazmirzk

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #43 on: 08 January 2012, 03:12:55 »
Flig jesli kupisz BF2 daj znac :) Z checia zainstaluje ponownie starego BFa i sciagne FH2 po to by Ci troche krwi napsuc. Z tego co pamietam w FH2 gralo sie na prawde przyjemnie pomimo tego, ze jak czesc z Was wie mam alergie na wiekszosc arcadowek.

Wawer

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #44 on: 08 January 2012, 18:22:08 »
@ Alaf
W FH nie gram - na to potrzeba dużo czasu, wystarczająco dużo zajmuje mi RO2 i BF3. Poza tym FH mimo,  że klimatyczne ma wadę swojej podstawki - fatalną detekcje pocisków, której  mimo starań, nie jestem w stanie zaakceptować. Zresztą, jeśli już w coś grać, to znacznie bardziej podoba mi się Projekt Reality ale do tego trzeba znaleźć ekipę do grania oraz, co oczywiste, mieć dużo czasu.