Author Topic: [7GTK]CCCP  (Read 6096 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
[7GTK]CCCP
« on: 31 May 2011, 18:45:29 »
nicki :[7GTK]CCCP lub Web_admin.
powód bana: Osobnik ten pojawił się na serwerze, zmienił sobie nick na Web_admin,wszedł na spectatora zaczął pisać "na biało" przez co ludzie uważali,że pisze do nich prawdziwy admin.
Straszył i obrażał graczy.

Długość bana: NA ZAWSZE

Niech będzie to przestroga dla graczy,którzy wchodzą na serwa,zmieniają nicki a potem dziwią się ,że mają bany. Podszywanie się za admina lub za jakiegokolwiek gracza grozi dożywotnim banem.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
[7GTK]CCCP
« Reply #1 on: 31 May 2011, 19:46:01 »
Ponieważ podczas tej "zabawy" był z nim obecny ichniejszy Administrator serwerów i go nie powstrzymywał, a po próbie kontaktu na wielu "frontach" prowadzonej przez Pobora jedyne na co nasz człowiek natrafił to ignorancja; wnioskuję że ten nacjonalistyczny klanik jest wrogo nastawiony do nas (zapewne dlatego że mamy .pl w adresie). Kiedyś nawet oficjalnie prosiłem o ich mapki i dostałem kategoryczną, nawet można powiedzieć niegrzeczną odmowę.
Wobec czego WNIOSKUJĘ o działania odwetowe polegające na tym że Administratorzy Serwerów mają prawo (żeby nie napisać obowiązek) do polowania na każdego gracza z ich tagiem i do dania mu kopa przynajmniej na sesję a przy bluzgach bana.
A! Wniosek jednogłośnie przeszedł :D
Wykonać!

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
[7GTK]CCCP
« Reply #2 on: 31 May 2011, 19:47:11 »
Ku chwale ojczyzny !

kazmirzk

  • Guest
[7GTK]CCCP
« Reply #3 on: 31 May 2011, 22:16:43 »
Quote
BartBear_[PL] :

Wobec czego WNIOSKUJĘ o działania odwetowe polegające na tym że Administratorzy Serwerów mają prawo (żeby nie napisać obowiązek) do polowania na każdego gracza z ich tagiem i do dania mu kopa przynajmniej na sesję a przy bluzgach bana.
A! Wniosek jednogłośnie przeszedł :D
Wykonać!


Pamietam kilka sparingow z 7GTk, nie sa to zbyt mili ludzie.. ale zeby banowac/kickowac za tag? jakbys napisal ze ban sie im nalezy za ruskie pochodzenie nie mialbym zadnych skrupolow :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[7GTK]CCCP
« Reply #4 on: 01 June 2011, 00:47:46 »
Koleś się związek radziecki nazywa :satisfied:O_o Ładnie jebnięty zawodnik. Było się zapytać o ludzi co się na Ukrainie w 20 latach nawzajem zjadali  jak władza ludowa zarządziła wywózkę żywności i jak mu się to podobało. W ogóle proponuję na socjalistów polować.:yes
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
[7GTK]CCCP
« Reply #5 on: 01 June 2011, 14:48:09 »
Od strony GTK też się kiedyś osłuchałem, ale to dawno temu było...
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Stilus_PL

  • Guest
[7GTK]CCCP
« Reply #6 on: 01 June 2011, 17:02:01 »
Witam,
Nie raz i nie dwa graliśmy z tym Klanem, zawsze byli do nas przyjaźnie nastawieni i nigdy nie obrażali nas Polaków. Selyn nie daje swoich map, po tym jak pewien niemiecki klan, "wykradł" jego mapy i zapodał na swoje serwery. Jednak zawsze Selyn oferował pomoc, przy tworzeniu map w SDK. Z tego co wiem nie ma u nich takiego gracza, jak CCCP, ale nie jestem na bieżąco. Dlatego takie postępowanie wobec nich uważam, za mało udane i przede wszystkim niepotrzebne.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
[7GTK]CCCP
« Reply #7 on: 01 June 2011, 17:50:10 »
No to Stilus pozwalaj tym kretynom na włażenie na pseudo "webadmina" na swoim serwerze kiedy ten przyjazny Selyn będzie siedział i się przypatrywał,;co do "wykradania" map i tak nic nie może zrobić, gdybym chciał już bez jego zgody byłyby w Mapowisku, nie potrzeba aby ich strona przesłała mi gotowe pliki, ale CHYBA już to po tylu latach wiesz? Tak więc ci co wykradają to mają a nie mają ci co stosują się do reguł. Gdzie tu logika. Jakoś opinia Kazia bardziej pasuje mi do obrazka... Tak czy inaczej wyrywać chwasty :D

Stilus_PL

  • Guest
[7GTK]CCCP
« Reply #8 on: 01 June 2011, 18:14:55 »
Dla mnie to, to używanie "webadmina"  :D ale rozumiem, że ktoś się mógł dać złapać. Co do map, to tak wiem, że można je mieć, bez aprobaty właściciela (dzięki Peter :D), ale je jednak zawsze zwracałem się z prośba o zgodę, na użycie map. Jak również i Selyna o to prosiłem, ale odmówił j.w nie jest to jednak jakiś wielki problem, no bynajmniej dla mnie. Podstawowa zasada admina, jest taka, że to wy jako gospodarze serwerów decydujecie co z nimi robicie i kogo banujecie :yes
Ja natomiast tylko wyraziłem swoją opinię, może dla kogoś nie jest ona ok, ale trudno.. dodam jeszcze tylko, że nawet jeśli jeden gracz tak zrobił, nie oznacza, to że cały Klan taki jest, a już tym bardziej, nie cały jego naród. Mierząc tymi kategoriami, to polaków banowali, by wszędzie po "występach" paru naszych "rodaków"

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[7GTK]CCCP
« Reply #9 on: 01 June 2011, 18:32:02 »
Quote
Mierząc tymi kategoriami, to polaków banowali, by wszędzie po "występach" paru naszych "rodaków"
Nawet chyba wiem o kogo chodzi :satisfied
w RO gram jako raq

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
[7GTK]CCCP
« Reply #10 on: 01 June 2011, 18:32:42 »
To pewnie jakiś debil wygłupiał się. 7GTK nie są źli.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
[7GTK]CCCP
« Reply #11 on: 01 June 2011, 19:33:40 »
Popisać jak zwykle możecie, oczywiście wszystko już zaczyna zmierzać do offtopa, ale to norma tutaj...:con
Szarik weź ty przeczytaj posty dotyczące sprawy ze zrozumieniem...
Wchodzi sobie kolo, robi burdę PODCZAS tego siedzi sobie obok jego "przełożony" i zapewne ma polewkę. Ciekawe coby się stało jakbyśmy my im tam wjechali i zrobili to samo. Zapewne przed banem usłyszelibyśmy wszechsłowiańskie wy-pie-da i tak dalej z końcówka w języku ojczystym tego który by tego bana na nas dokonał.
Następnym razem chyba będę musiał przed "wykonać" napisać "bez dyskusji" i na pewno na wszelki wypadek jakby nie dotarło zamknąć temat... :D