Author Topic: Uwagi zebrane  (Read 10308 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Uwagi zebrane
« Reply #15 on: 26 May 2011, 22:55:24 »
Wbijać można,pogadać też można,byle żeby zachować choć pozory kultury.

Hiacenty

  • Guest
Uwagi zebrane
« Reply #16 on: 26 May 2011, 23:01:01 »
Quote
byle żeby zachować choć pozory kultury

Można powiedzieć "kurde" ?
:D

KaszankaZTwojegoKota

  • Guest
Uwagi zebrane
« Reply #17 on: 26 May 2011, 23:14:19 »
Hiacenty, ktoś Ci płaci za robienie z siebie idioty na forum i lansowanie się na homosia? Wybrańcu narodu .... -.-'

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Uwagi zebrane
« Reply #18 on: 26 May 2011, 23:20:27 »
Quote
która ostatnio służy tylko do wypowiedzi na tematy muzyczne i polityczne.
No ale  o tej grze już wszystko zostało powiedziane:dozingoff Poza tym trzeba mieć nasrane pod koparą by tylko o grach gadać.
Quote
bo to wstyd,że wszyscy widza dyskusje polityczna czy muzyczną na stronie,która ma służyć graczom i wielbicielom RO )
Jak wyżej. Na tej stronie gadano już o muzyce zanim ro wyszło a temat najpręzniej się rozwijał gdy grało w to dużo osób więc nie widzę podstaw do wstydu.
Quote
A i ODI,jak chcesz ze mną o czymś porozmawiać,to bardzo chętnie pojawię się na mumblu,lub tez odpiszę ci na steamie,wtedy może wyjasnimy sobie parę spraw.
Nie mam zbytnio czasu; wypełnia mi go nakur*** HPP :) A jak się już gdzieś pojawiam to na gierce z Hiackiem dla pośmiania.
Quote
Wbijać można,pogadać też można,byle żeby zachować choć pozory kultury.
Może jak ładnie  będzie nauka właziła do bani to wpadnę na fajt najta przykumać te kocie ruchy.
Quote
Hiacenty, ktoś Ci płaci za robienie z siebie idioty na forum i lansowanie się na homosia? Wybrańcu narodu .... -.-'
Cześć Desperat.
w RO gram jako raq

Wawer

  • Guest
Uwagi zebrane
« Reply #19 on: 26 May 2011, 23:39:38 »
Mati - informację na temat ostrzeżenia przyjąłem do wiadomości - po otrzymaniu od Ciebie pm. Na pewno nie zasługiwało to na osobny temat i jak napisałem powyżej nie zamierzałem o tym pisać. Później jednak w wypowiedziach pojawiła się kwestia banów dla desperata i plonka, śmieciarzy a i mój nick gdzieś tam się przewijał w kontekście warna. Dlatego się "uruchomiłem" tworząc ten temat. Co do ostrzeżenia - powtarzam -  dla mnie taktyka moderowania, która obrałeś nie jest trafna. Stąd taka a nie inna wypowiedź. Odnoszę także wrażenie, że czytając posty innych nie do końca właściwie odczytujesz intencje ich twórców. W każdym razie mnie przypisujesz intencje, których nie miałem -  interpretujesz moje słowa, tak by pasowało to do koncepcji o celowym lekceważeniu i urażonej dumie moderatora. Nie mam ochoty na bezsensowną polemikę na której końcu i tak zostaniemy ze swoim zdaniem. Ok - Twoje prawo pilnować porządku a ja mam kolejny achievment do kolekcji . Dla mnie sprawa zamknięta.


Jeśli chodzi o bany:
@Mati, pełna zgoda co do podejścia do tematu, co do Desperata - pewnie mamy inne doświadczenia - nie ma sensu ciągnąć tego wątku.
@Bart - Nie uderzalem wyłącznie do Ciebie bo o ile wiem problem pojawił się zanim zostałeś "osamotniony" przez kolegów a poza tym nie mam wiedzy kto rządzi obecnie na ro.pl.
Jeśli dobrze zrozumiałem problem był z regulaminem? Czy były jakieś przeszkody by ten regulamin zmieniono wcześniej, reagując na nieprzewidzianą sytuację? Przyznam, że byłem naprawdę zdziwiony widząc przez długi czas tych kolesi na serwerach i wypowiadających się na forum - jak już pisałem powyżej - praktycznie wszędzie wobec takich osób działa się bardzo surowo.
Stąd też moja sugestia by przyjrzeć się temu tematowi skoro mają się tu zadziać jakieś zmiany.
No ale to już wasza sprawa.


Co do "targetu" tego portalu:
Quote
BartBear_[PL] :
 Statystyczny użytkownik wpada tutaj po mapki i zobaczyć co na stronie głównej, może jakiś kolejny filmik na temat prac nad RO2, może filmik z naszych FN żeby się przekonać ile ludzi gra w mody i czy się jednak nie skusić następnym razem żeby samemu z nami zagrać itd.

A cóż innego miałby taki statystyczny użytkownik tu robić - wpadać na forum i rozmawiać o umierającej grze?
Na kolejne filmiki o RO2 czasem pewnie fartem trafi choć statystycznie newsy dotyczące Fajtnajtów stanowią 50% ogólnej ich liczby a administracja zdarzyło się przylepiać je na samej górze tak, że kolejny news pojawia się niżej.

No ale jak tu ktoś przebiegle napisał:
CZYJA STRONA-TEGO ZASADY
I ja to respektuję, choć korzystam jak zauważyliście z możliwości wypowiedzi.

W każdym razie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ze strony Barta.

Pozdrawiam

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Uwagi zebrane
« Reply #20 on: 27 May 2011, 12:07:35 »
Quote
CZYJA STRONA-TEGO ZASADY
Prawie jak cuius regio eius religio :p No ale nie ma się co czarować, że niektórych starych bywalców traktuje się jak śmieci co jest smutne.
w RO gram jako raq