Author Topic: Odnośnie ostrzeżenia  (Read 9108 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odnośnie ostrzeżenia
« on: 23 May 2011, 18:59:47 »
EDIT: BartBear odniósł się do postu Odiego, który od połowy brzmiał tak:

Quote
hehehe coś się bany szykują ja tak widzę koniec tego syfu, a pisałem, koniec. hahaha
Nie rozumiem za co bany i po co zamykać wątek; jak ktoś chce to coś napisze, jak ktoś chce to coś poczyta. Nie ma przymusu tu wchodzić i dodatkowo śmiecić tego typu postami - wiadomo, że polityka to temat rzeka i można tu dużo pisać: no ale przecież taka jest istota forum, by ze soba pisać. Choć niektórzy nie potrafią się zdystansować i zaczynają wjeżdżać - chociażby na mnie; bo mam swój punkt widzenia i jakieś - wydaje mi się, sensowne argumenty, by go uzasadnić.

Poza tym idiotyczne warny jak ten dla mnie i Wawera w tym dziale to głupota i besensowność i chciałbym, by mi go cofnięto.
Jakoś Plonka nikt nie zbanował z tego forum czy Desperata a popełnili daleko gorsze wykroczenie; oszukali w najgorszy możliwy sposób całą społeczność tego forum a mimo to nadal tu mogą pisać; bo jeszcze gotów ktoś pomyśleć o kolesiostwie i kumoterstwie w.w z adminami stronki:dozingoff

No ale jak się nie ma do czego przyczepić i od 5 lat nie wiele robi ze stronką ( naprawić mapowisko bo wielu osobom nie działa, odświeżyć - w związku ze zbliżającym się nowym Ro, imidż  stronki ) to się daje ludziom, piszącym tu od bardzo dawna, z dupy wyjęte warny.[/i]

Tamten post został w temacie o polityce, ponieważ w dużej mierze odnosił się do polityki.

-------------

Quote

Poza tym idiotyczne warny jak ten dla mnie i Wawera w tym dziale to głupota i besensowność i chciałbym, by mi go cofnięto.

Chciałbym żeby wiosna trwała 2 miesiące dłużej.

Quote

Jakoś Plonka nikt nie zbanował z tego forum czy Desperata

Wychodzisz z argumentacją niepokrytą faktami. Obaj są już od dłuższego czasu zbanowani, co nie chciało się sprawdzić przed populistyczno-pisowską oczerniająca wypowiedzią, prawda?

Quote

No ale jak się nie ma do czego przyczepić i od 5 lat nie wiele robi ze stronką ( naprawić mapowisko bo wielu osobą nie działa.

No widzę program wyborczy :yes Odi na Prezydenta! (zaraz po Kononowiczu).
Opis techniczny problemu z Mapowiskiem (temat tutaj zastępczy) zapewne Cię przerośnie, więc nie będę oftopował, z grubsza chwilowe rozwiązanie opisane jest w "Pomocy technicznej" ale znowu nie chciało sie nawet zajrzeć, lepiej najeżdżać, prawda?
Problem zapewne zniknie od przyszłego miesiąca.

Quote

odświeżyć - w związku ze zbliżającym się nowym Ro, imidż stronki

Kto to ma zrobić? Znasz się na Drupalu? Poświęcisz darmo swój czas (zamiast tutaj śmiecić)? Pomysł był, pierwsze prace też ale wszystko legło w gruzach bo nikt tu nie jest zatrudniony na etat i się po prostu tym co potrafili odechciało (cieszcie się z tego co macie, bo w czarnym scenariuszu już w tym miesiącu strona miała przestać istnieć)

Quote

daje ludziom, piszącym tu od bardzo dawna, z dupy wyjęte warny

możemy je tam Tobie z powrotem wsadzić i jedyne co możesz to się poskarżyć ukochanemu Jarkowi (będziemy stać tam gdzie ZOMO), albo lepiej Korwinowi :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #1 on: 23 May 2011, 20:25:14 »
Quote
Chciałbym żeby wiosna trwała 2 miesiące dłużej.
:dozingoff
Quote
Wychodzisz z argumentacją niepokrytą faktami. Obaj są już od dłuższego czasu zbanowani, co nie chciało się sprawdzić przed populistyczno-pisowską oczerniająca wypowiedzią, prawda?
To ciekawe, bo Plonek co jakiś czas tu piszę. :) To też pewnie sobie zmyśliłem? Chodziło mi o ban na ip.
Quote
No widzę program wyborczy Odi na Prezydenta! (zaraz po Kononowiczu).
Opis techniczny problemu z Mapowiskiem (temat tutaj zastępczy) zapewne Cię przerośnie, więc nie będę oftopował, z grubsza chwilowe rozwiązanie opisane jest w "Pomocy technicznej" ale znowu nie chciało sie nawet zajrzeć, lepiej najeżdżać, prawda?
No spoko, nie znam się na tym i tego nie ukrywam więc się nie będę mądrzył. Prawda jest taka, że ten problem nie jest chwilowy bo ten stan trwa już przynajmniej od pół roku więc coś tu nie jest halo a rozwiązania doraźne to żadne rozwiązania. To nie jest program wyborczy tylko suche fakty; fajnie że się oburzyłeś, przynajmniej wiadomo, że wiesz o wszystkim.
Quote
Problem zapewne zniknie od przyszłego miesiąca.
Samoistnie jak efekt cieplarniany? No ale pozostaje wierzyć na słowo.
Quote
Kto to ma zrobić? Znasz się na Drupalu? Poświęcisz darmo swój czas (zamiast tutaj śmiecić)? Pomysł był, pierwsze prace też ale wszystko legło w gruzach bo nikt tu nie jest zatrudniony na etat i się po prostu tym co potrafili odechciało (cieszcie się z tego co macie, bo w czarnym scenariuszu już w tym miesiącu strona miała przestać istnieć)
To nic innego jak zastrzeżenie pewnych obiekcji; fajnie, że poświęcasz swój wolny czas i naprawdę to doceniam; inna sprawa, że się na tej stronie nic nie zmieniło odkąd ją znalazłem w 2006r. No ale ok, fanie, że jest - dla tak niszowej gry to i tak sukces: ZAZNACZYŁEM NATOMIAST, ŻE W KONTEKŚCIE WYDANIA NOWEGO RO PRZYDAŁYBY SIĘ PEWNE ZMIANY.
Miast tego ja i Wewer dostaliśmy warny za używanie kurw w temacie, w którym jest jak najbardziej to wskazane; nie bądźmy hipokrytami. Od jednego przekleństwa nikomu oczów nie wyparzyło, biorąc pod uwagę wartość merytoryczną budowanych wokół nich zdań. No ale władza zajmuję się penalizacją pewnych zjawisk na tym forum, które nieodzownie godzą w mir społeczny, za prawdę słuszne to i sprawiedliwe :p
Quote

możemy je tam Tobie z powrotem wsadzić i jedyne co możesz to się poskarżyć ukochanemu Jarkowi
Zajebiście. Kolejny durny post nie mający związku z tym, co tu pisałem od 2 stron. Jarka szanuję za wiedzę historyczną , prawniczą, mówienie z sensem a nie wodolejstwo. Oczywiście obraz tego kolesia jest tak zajebiście wypaczony przez media, że się to w pale nie mieści; jako durnego, tępego mohera, zakompleksionego karła i obrońcę krzyża, głównego wroga i polskiej państwowości. No ale zajebiście, im bardziej ludzie nie mający pojęcia o faktycznej stronie jego polityki na niego najeżdżają, tym bardziej gościa lubię.
Cytując klasyka:
Quote from: Józek Cyrankiewicz
Kto na władze ludową podnosi rękę niech będzie pewien, że mu władza ludowa ta rękę odrąbie
No i tak się stało w przypadku Jarka, który zaczął rozgrzebywać sprawę lustracji; kolesia medialnie zniszczono, zauważcie kto jest w radach tvn ( były agent Walter ), następny geniusz A.Michnik ( miękka opozycja - odsyłam do hasła ).
Poczytacie zobaczycie kto kim tutaj tak naprawdę jest; można mieć ładnego banana na twarzy jak się przejdzie na ciemną stronę mocy :) miast powtarzać durne slogany.
Ale "dość pierd**** robota czeka"; a i co z moim warnem?
no a tutaj piękny diss na socjalistów

na gości za aborcją

a tutaj na czołowego lekarza III rzeszy

Za to lubię Slayera; zajebiści kolesie :yes
Czasem się zastanawiam czy ludzie czytają teksty tego, czego słuchają  :dozingoff Slayer mistrze a nie jakaś pieprzona polityczna poprawność.
w RO gram jako raq

Mati

  • Guest
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #2 on: 23 May 2011, 21:28:06 »
Odi, napisałem Ci w PW o tym ostrzeżeniu, ale Ty nawet nie raczyłeś jej odebrać (wnioskuję to po tym, że dalej siedzi w wysłanych). "Z dupy ostrzeżenie" pozostanie, czyli tym samym cyferka 2 utrzyma się przy Twoim profilu - czy tego chcesz czy nie. Zasłużyłeś sobie na to mając gdzieś zasady forum. I dalej je masz, zobaczymy jak długo taki stan się utrzyma. To tyle w tej kwestii.

Odnośnie rozwoju serwisu to możesz wspomóc ekipę skoro masz tak dużo wolnego czasu. Co Ci da suche gadanie o tym, że nic się nie robi w tym aspekcie? A może się robi tylko się z tym nie afiszuje jak politycy wszystkich opcji w telewizji? Takie zarzuty o to, że strona się nie zmieniła od 2006 do niczego nie prowadzą.

Aha, jeszcze odnośnie zbanowanych. Czasem warto zajrzeć do źródła, czyż nie? - http://www.red.orchestra.pl/users.php?g=3 Chyba, że wiesz coś czego administratorzy nie wiedzą...

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #3 on: 23 May 2011, 21:45:08 »
Zgodzę się z tym. Dzięki, że mi napisałeś bo bym pewnie nie zauważył:p A co do zasad to trochę wieje przesadyzmem bo akurat aż tyle nie napisałem obraźliwych tekstów - w sumie nikogo nie obraziłem niestety i teraz się o to gryzę ;/ Zwłaszcza za insynuowenie mi piewcy faszyzmu i rasiste; gwoli ścisłości wiadomo, że faszyzm to zło ale na jego ocenę pracuje dorobek Niemców i tego nie neguję. Zaznaczyłem tylko pewne + , które w kontekście sytuacji międzynarodowej, społecznej, gospodarczej Włoch czy Niemiec po pierwszej wojnie światowej wydają się być oczywiste. Chciałem też zaznaczyć, że wszelka dyskusja o faszyźmie nie musi oscylować wokół całkowitego potępienia i zakazu rozmów o nim lub wypunktowania oczywistych już w podstawówce wykładanych aspektów. Zakazywanie rozmów o faszyźmie w rzekomo wolnym, demokratycznym państwie jest samo w sobie działaniem faszystowskim :satisfied  
Quote
Odnośnie rozwoju serwisu to możesz wspomóc ekipę skoro masz tak dużo wolnego czasu.
No właśnie mam mało;/
Quote
Co Ci da suche gadanie o tym, że nic się nie robi w tym aspekcie? A może się robi tylko się z tym nie afiszuje jak politycy wszystkich opcji w telewizji? Takie zarzuty o to, że strona się nie zmieniła od 2006 do niczego nie prowadzą.
Ja tego nie widzę no ale może faktycznie. A na stronach się nie znam co zaznaczyłem; po prostu mogę sobie ponarzekać a nie brać wszystko takim jakie władza ludowa daje. Ponoć zyjemy w państwie demokratycznym :dozingoff
Quote
Aha, jeszcze odnośnie zbanowanych. Czasem warto zajrzeć do źródła, czyż nie? - http://www.red.orchestra.pl/users.php?g=3 Chyba, że wiesz coś czego administratorzy nie wiedzą
Że epo dzifkasz to Plonek? Panooooooooooowie bez jaj tutaj. Przecież wszyscy to wiedzą.
w RO gram jako raq

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #4 on: 23 May 2011, 22:00:22 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Pobór chyba nie masz pojęcia o czym piszesz.
to raz, 2 że Polska to nie jest kraj demokratyczny tylko socjaldemokratyczny :)
3 ja nie bronię partii tylko tego co mi się akurat w danym programie i działaniach podoba a najeżdżam na to, co nie. Temu ma służyć chyba forum.
 


Nie POBÓR,tylko POBOR.

Mati

  • Guest
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #5 on: 23 May 2011, 22:01:16 »
Jeśliby tak pozwalać na rzucania bluzgiem w każdym temacie to jakby to wyglądało? Nie ma wyjątków, prawa/zasad należy przestrzegać (nie są tylko po to aby je łamać - kto jak kto, ale Ty powinieneś o tym wiedzieć), hmm?

Odi, sądząc po czasie jaki spędzasz na forum to dużo :)

Tak, żyjemy w demokratycznej Polsce. Nikt Ci nie zabrania, ale ciągłe narzekanie nie zmieni zbyt wiele jeśli osoby zajmujące się stroną mają na prawdę tego czasu mało.

A odnośnie Plonka to ja go widzę w zbanowanych. Jeśli uwidacznia się na forum pod innym nickiem to podziel się tą informacją. Wszak banuje się osobę, nie pseudonim. Ja na poważnie nie wiem jakich nicków on używa. Nie śledzę sceny i nie gram w ro od jakichś 2 lat.

Wydzieliłem posty odnośnie ostrzeżenia. O polityce kontynuujcie w tamtym temacie.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #6 on: 23 May 2011, 22:11:21 »
Lol Pobór ty to jednak jesteś szatan, 2 fail w ciągu 2 twoich wypowiedzi  tutaj.
Znasz słowa rzekomo i ironia?
Kurde napisałem fajnego posta i wystapił bład url :( :(
w RO gram jako raq

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #7 on: 23 May 2011, 22:40:47 »
Napisz jeszcze raz Pobór,żebym się już na ciebie zupełnie wkurwił (Mati możesz mi dać warna :D:D ). I od teraz będę się gorliwie przykładał do obowiązków admina,szczególnie gdy jezdziec.gasnicy będzie na serwerze. Wszystko będzie oczywiście według regulaminu,0 nagięć. Spróbuj mi tylko przeklnąć na serwie.

Hiacenty

  • Guest
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #8 on: 23 May 2011, 22:45:39 »
O nareszcie cziterów zbanowaliście bo jak pamiętam jak się kłóciłem żeby ich zbanować na forum to niestety się nie zgodziliście8) + dla was

Quote
prawa/zasad należy przestrzegać

Zgodzę się że profan trochę klnie ale nie on zaatakował pierwszy(wiem nie powinien i tak) :p Szkoda mi Wawera bo jeden Post i warn:D przecież wszyscy sie znamy i kochamy:love

Quote
cieszcie się z tego co macie

Cieszymy się bart:) ale też pamiętaj o użytkownikach którzy jeszcze zostali i się udzielą na forum żeby nie padło..

Quote
Napisz jeszcze raz Pobór,żebym się już na ciebie zupełnie wkurwił

Zajebisty problem masz. boshe

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #9 on: 24 May 2011, 00:02:30 »
Quote
Napisz jeszcze raz Pobór,żebym się już na ciebie zupełnie wkurwił (Mati możesz mi dać warna )
Piszesz głupie posty, nic nie wnoszące do dyskusji - o której zdaje się nie wiele możesz sensownego powiedzieć ( poza tym, że wszyscy kłamią i  że piszę tu wypociny ), to dałem ci swoistą oznakę, byś przestał. Ty robisz z tego jakieś nie wiadomo jakie problemy a weź to przyjmij jak facet. A skoro ci tak przeszkadza przekręcane nicka to nie będę. Choć przyznam, że robiłem to nieświadomie.
Quote
I od teraz będę się gorliwie przykładał do obowiązków admina,szczególnie gdy jezdziec.gasnicy będzie na serwerze. Wszystko będzie oczywiście według regulaminu,0 nagięć. Spróbuj mi tylko przeklnąć na serwie.
Wobec tego powinieneś zrezygnować z roli admina, skoro nie potrafisz zachować obiektywizmu w sferach jurysdykcji na serwerach z fun mapsami - nemo iudex sine causa sua.
Quote
Jeśliby tak pozwalać na rzucania bluzgiem w każdym temacie to jakby to wyglądało? Nie ma wyjątków, prawa/zasad należy przestrzegać (nie są tylko po to aby je łamać - kto jak kto, ale Ty powinieneś o tym wiedzieć), hmm?
Jest taka fajna paremia rzymska; suum ius summa iniuria - największa sprawiedliwość prowadzi do niesprawiedliwości :) Popatrz na założenia komunizmu.
w RO gram jako raq

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #10 on: 24 May 2011, 16:37:01 »
Będę zachowywał obiektywizm, po prostu będę bardziej się przykładał do pracy niż zwykle(nie będę przymykał oka ,na twoje częste bluzgi na serwie).

@Hiacenty: Tam mam zajebisty problem,ciekawe co ty byś powiedział jakby ktoś ci przekręcał nick na Chujcenty (co paru  ludzi notabene notorycznie robi).

IgraSov

  • Guest
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #11 on: 24 May 2011, 17:02:02 »
Quote
Hiacenty :
O nareszcie cziterów zbanowaliście bo jak pamiętam jak się kłóciłem żeby ich zbanować na forum to niestety się nie zgodziliście8) + dla was

O nareszcie pojawił się temat czitów bo Hiacek nie miał już o czym pisać... :wink

Hiacenty

  • Guest
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #12 on: 24 May 2011, 17:04:57 »
Quote
jakby ktoś ci przekręcał nick na Chujcenty

Miałbym wyrąbane na kolesia bo wiem ze admin by coś z tym zrobił nie?

@Dokładnie Igrasof

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #13 on: 24 May 2011, 17:45:34 »
Quote
Będę zachowywał obiektywizm, po prostu będę bardziej się przykładał do pracy niż zwykle(nie będę przymykał oka ,na twoje częste bluzgi na serwie).
Jak to ma ci poprawić  humor i poczujesz się dowartościowany to dlaczego nie. Cieszy mnie zapał z jakim oddajesz się do pełnienia posług, jako admin, nic nie znaczącej gry :satisfied A ja na tym serwie nie bluzgam z byle powodu; jeśli ktoś na Italy włazi na dachy budynków - co jest bugiem na mapie i rzuca na spawna nejdy to można się zirytować.
A 2 to miałem dobrą bekę z 13th i tego co wypisywali na serwie i mówili na voipie.
w RO gram jako raq

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odnośnie ostrzeżenia
« Reply #14 on: 24 May 2011, 18:16:31 »
To 2 cie usprawiedliwia :)