Author Topic: Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)  (Read 10649 times)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #15 on: 19 April 2011, 21:39:17 »
Czy Radzio sądzisz, że ja jestem dzieckiem ADHD grając stg czy g43 ?

Radzisław

  • Guest
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #16 on: 19 April 2011, 22:04:22 »
Spokojnie co wy tak na mniei kupą:).Myślałem że doświadczeni gracze,załapią o co mi chodziło z tym adhd :D .Jednak widzę muszę łopatologicznie.Chodzi mi przecież o sam styl gry,jeśli wy nie widzicie co sie dzieje na serwerach to współczuję...Naprawdę.
 Jak zawsze,kilka osób odczytuje moje słowa na opak.Pózniej oczywiście ja jestem zły:con .Jeśli zmniejszymy ilość pewnych pukawek.Możliwe że będzie mniej brawury.Jeśli już ktos poczuł się urażony,to już nie moja sprawa.Do nikogo konkretnie nie kierowałem moich uwag.jeśli szukacie jakiejś kolejnej spinki,to nie zemną ja wyluzowałem:blush .Ale wydaje mi się,że co teraz powiem,bedzie użyte przeciwko mnie.Mam swój pogląd na obecne zachowania graczy na serwerach i tyle.Jeśli używam przenośni w postaci :dzieci,Adhd.To raczej nikogo nie obrażam,tylko stwierdzam fakty.Bo tak to odbieram.Wy natomiast  drodzy panowie,jak zawsze szukacie dziury w całym.
 Drogi Shariku,młody człowiek jesteś,masz prawo coś tam brać do siebie, jak będę kiedyś na Mumblu to wszystko ci wytłumaczę,no chyba ze schowasz głowę w piasek i nabierzesz wody w usta:).Bo wiesz forum to forum prawda??Zanim odkryłeś Ro, powiem ci,że ludziska troszeczkę inaczej pogrywali w tą grę.Bardziej racjonalnie,bez zbędnej bieganiny.Mówię tu o początkach.Może i też dlatego szukam jakis zmian.
@Heniu,kiedyś w Ro o ile pamiętam na początku,nie było g41.To wtedy były inne ustawienia broni.Według mnie zbliżone do oryginału.Nowe łaty oprócz naprawiania bugów i dodawania nowych map.Namnożyły ilośc uzbrojenia:wink

Nikitycz

  • Guest
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #17 on: 19 April 2011, 22:40:55 »
Ja się mogę czepnąć tylko tej oczojebnej ilości wykrzykników i pytajników. A wcześniejsze ustawienia, możliwości broni z tego co widzialęm były bardziej realistyczne.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #18 on: 19 April 2011, 23:54:54 »
No tak. Ale to tylko gra.  Poza tym jaki jest sens robic cokolwiek pod grę, która definitywnie zdechnie wraz z wyjściem nowej części?
w RO gram jako raq

Nikitycz

  • Guest
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #19 on: 20 April 2011, 15:12:48 »
Póki nie ma nowej części to ma sens

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #20 on: 20 April 2011, 15:28:06 »
Jak dla mnie,to kompletnie jest bezsensu. Najlepsze bronie i tak dostaną ludzie,którzy mają najszybsze kompy bo jako pierwsi wbija na serwa. Róbcie co chcecie,ale jak macie coś  takiego na serwie dawać to ja dziękuje. Zaraz poleca na pewno wpisy typu- Pobor miłośnik stg44. Owszem lubie pograć brońmy typu g41,g43 czy nawet czasami i stg44 ,ale po co od razu ograniczać to wszystko. To już lepiej powróćmy do grania Glasseswarehouse,gdzie są same rifle. Jak ma być takie coś na Fight Njatach,to ja rezygnuje.

Radzisław

  • Guest
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #21 on: 20 April 2011, 16:54:53 »
Quote
pobor :
Jak dla mnie,to kompletnie jest bezsensu. Najlepsze bronie i tak dostaną ludzie,którzy mają najszybsze kompy bo jako pierwsi wbija na serwa. Róbcie co chcecie,ale jak macie coś  takiego na serwie dawać to ja dziękuje. Zaraz poleca na pewno wpisy typu- Pobor miłośnik stg44. Owszem lubie pograć brońmy typu g41,g43 czy nawet czasami i stg44 ,ale po co od razu ograniczać to wszystko. To już lepiej powróćmy do grania Glasseswarehouse,gdzie są same rifle. Jak ma być takie coś na Fight Njatach,to ja rezygnuje.
 
 
   Po to by było  lepiej.Nikt cię nie zmusza przecież do grania.Jesli porównujesz moje ustawienia,do jakieś niestandardowej fantastyczno-forfanowej mapki.To jest mi ciebie trochę żal:con.Chcę abyś wiedział,że obecne ustawienia w Ro są przesadzone.A dostępność granatów,sprowadza sie do lunatycznego bezmyślnego  nimi rzucania .Pamiętaj że będzie więcej karabinów,nimi też się zabija i to b.Skutecznie.Jeśli jesteś dobrym graczem to upolujesz sobie takiego oficera i bedziesz miał lepszą broń,pamiętaj tej "lepszej" ,będzie mało,więc tak nie będzie przechylać szali zwycięstwa,jak do tej pory,gdzie na takim Smoleńsku połowa serwera ma automaty a tylko 3 osoby karabiny...Żenada!!
 
 Dziwi mnie też jedno,prowadzicie interesujące dyskusje na temat II wojny światowej,a jak ktoś chce zrobić coś historycznego i zbalansowanego zarazem.Podnoszą się krzyki i obrażania na konwencję.Serio wyluzujcie trochę,przecież nic jeszcze z tych planów nie wypaliło
 
Tak swoją drogą,to widzę też,ile ludzi ta gre  obecnie traktuje arkadowo i to mnie dziwi.Pamiętam początki tej gry i  kompletnie inne podejście,ówczesnych graczy do całej konwencji Ro.Pozdrawiam

Hiacenty

  • Guest
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #22 on: 20 April 2011, 17:35:34 »
Nic tylko zabieraj się do roboty.8)

Quote
Jak ma być takie coś na Fight Njatach,to ja rezygnuje.

Zrobić głosowanie komu się podoba komu nie i tyle.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #23 on: 20 April 2011, 17:37:20 »
Nie no ja rozumiem. Ale jeżeli już to niech będzie równo wszyscy rifle. Bo jak jeden dostanie choćby g41 albo mp40 ,to reszta nie ma jak grać.  Ja tej gry nie traktuje arkadowo,tak wiem aluzja była do mnie. Ja rozumiem historycznego chcecie coś,ale to nie wypali. Na przykład mosinem dobrze się gra,bo zawsze na serwie wybieram krótkiego mosinka albo swt40,ale nie wyobrażam sobie np. 1 pmu i dziesięciu z riflami.  Jak ma być realistycznie to ja proponuje dla ruskich jeden karabin na 5 i do tego łódkę amunicji. Wtedy możemy pogadać o realizmie.

@Hiacek,chcecie głosowanie to róbcie głosowanie. Wyjdzie wam,że chcecie grac na tych "realistycznych " mapach,a nie będzie kto ich miał przerobić. Odstraszy tez to graczy,na których ekipie rządzącej (bart?) najbardziej zależy.Ja moge grac takie cos,tylko według mnie to poroniony pomysł gdy na serwie będzie 8 graczy. Wtedy FN będą wyglądać jak podczas grania w CC.

Radzisław

  • Guest
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #24 on: 20 April 2011, 20:08:36 »
Rozumie twoje obawy.Jednak kto powiedział,że ten z lepszą bronią bedzie miał przewagę?Przecież grać umiesz,prawda.Ja praktycznie zawsze gram karabinem i nie robi mi różnicy do kogo celuje.

Nie wiem czy czytałeś  moje ustawienia.Nikt nie narzeka.Bo takie podobne ustawienia,zawierała gra na samym początku.Taki mod FH2,który jest w jakis 70% arkadowy.Ma właśnie historyczne oddane klasy.Serio stary,gra się bardzo dobrze.
Nie będę sie tu wymądrzał i tłumaczył ci,dlaczego powinno być więcej karabinów na mapach niż broni automatycznej.Bo każdy obryty w temacie II wojennym o tym dobrze wie.

 Jeśli pomysł sie nie sprawdzi i ludzie będą kręcić nosem,trudno.Wróciło by się do poprzednich ustawień.Kaziu zaoferował mi pomoc,przy najbliższej okazji posiedzę i zobaczę co z tego wyjdzie.Jednak teraz mam w robocie urwanie głowy,wiosna nastała,szkolenia i ogółem:con zli ludzie.Yo

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #25 on: 20 April 2011, 20:14:34 »
Wiesz,ja cie popieram na całej lini. Ale jeżeli takie mapy maja być na FN to proponuje 2-3 przerobić, bo to naprawdę może odciągać ludzi od naszego serwera. Mogą być takie mapy,ale żeby zostały także te "normalne". Mnie Radziu przekonałeś, masz moje poparcie i mosina mego tez. Byle by to nie zabiło Fnów.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #26 on: 20 April 2011, 20:18:12 »
Czy mi się wydaje, czy nie ma agresji w postach Radzia:yes
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #27 on: 20 April 2011, 20:32:00 »
A kiedyś była?

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #28 on: 20 April 2011, 20:37:31 »
Quote
Jak ma być realistycznie to ja proponuje dla ruskich jeden karabin na 5 i do tego łódkę amunicji. Wtedy możemy pogadać o realizmie.
Gówno prawda. Przstańcie ruską armię wiązać ze sceną z debilnego wróg u bram - z dupy wzietej historii. Rusy mieli bardzo dużo broni i dzięki niej wygrali wojne....
w RO gram jako raq

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Eksperymentalny serwer Ost (podzielony)
« Reply #29 on: 20 April 2011, 21:06:41 »
Radzio Red Orchestra to nie FH2. Jak wyjdzie nowa redzia to zaloz swoj serwer z takimi ustawienia, to kazdy bedzie omijal twoj serwer szerokim lukiem. Gra ma dostarczyc rozgrywke a nie meczarnie. Zadna gra, nawet taka red orchestra, FH2 czy Arma II z dodatkiem nie beda odwzorować prawdziwe pola bitwy. Na prawdziwej wojnie nie ma znaczenia czy masz proce czy miniguna, i tak zolnierz bedzie sral w gacie i nie bedzie zgrywal herosa w grach komputerowych. Trudno radzio, twoja koncepcja nie ma duzego zainteresowania i tyle. Trudno.