Author Topic: ArmA II + Mody  (Read 111497 times)

pol77

  • Guest
ArmA II + Mody
« on: 01 April 2011, 14:05:33 »
Quote from: Apos
zainwestujcie w ArmA 2 Combined Ops z addonem ACE oraz ACRE. RO:O przy tym jest "arkadem" i "codziostwem" ^^
--------------------------------------------------------------------------------

Dodałbym od siebie jeszcze WARfx dla lepszych efektów wizualnych i J.S.R.S. ale wybór modu dźwiękowego to kwestia gustu.

Haratacz chcesz realizmu, balistyki, kul znoszonych przez wiatr i wiele innych to odpuść sobie kilka bronków i jak radził Apos  kup ArmA 2 i zainstaluj mod ACE2, który dopiero tak naprawdę odsłania potencjał tej gry.  Jeśli zaś chodzi o RO i otwarte publiki to chociażby takie rzeczy jak  mapki ograniczone czasowo,utrata posiłków narzucają właśnie taki styl gry, a nie inny i raczej się to nie zmieni nawet w HOSie. W zamierzeniach twórców gra miała kłaść nacisk na wspólprace, ale w rzeczywistości wychodzi co innego bo przecież najważniejsze jest to ile ma się punktów i czy jest się już na szczycie listy dlatego ja coś takiego wyłaczam gdy stawiam serwer pod arme co sprawia, że ludzie bardziej skupiają się na owej współpracy, a nie na współzawodnictwie między sobą.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
ArmA II + Mody
« Reply #1 on: 01 April 2011, 14:51:34 »
Quote from: pol77
Haratacz chcesz realizmu, balistyki, kul znoszonych przez wiatr i wiele innych to odpuść sobie kilka bronków i jak radził Apos kup ArmA 2 i zainstaluj mod ACE2, który dopiero tak naprawdę odsłania potencjał tej gry. Jeśli zaś chodzi o RO i otwarte publiki to chociażby takie rzeczy jak mapki ograniczone czasowo,utrata posiłków narzucają właśnie taki styl gry, a nie inny i raczej się to nie zmieni nawet w HOSie. W zamierzeniach twórców gra miała kłaść nacisk na wspólprace, ale w rzeczywistości wychodzi co innego bo przecież najważniejsze jest to ile ma się punktów i czy jest się już na szczycie listy dlatego ja coś takiego wyłaczam gdy stawiam serwer pod arme co sprawia, że ludzie bardziej skupiają się na owej współpracy, a nie na współzawodnictwie między sobą.


Niestety komp mi nie uciągnie Arma:con a co do odpuszczania bronków, to jeśli mam więcej siedzieć przed kompem niż spotkać się ze znajomymi to jednak odpuszczę sobie ten wirtualny realizm. Pozdrawiam.
A co do realizmu to największy mamy w realu:D(nie w sklepie:p) więc zakupiłem sobie wiatrówkę Hatsan MOD 70 STG SAS 4.5mm i szczelam, no za 355zł jak dla mnie git i mam mnóstwo zabawy.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Dziki_Koziol

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #2 on: 02 April 2011, 06:43:01 »
Wiatrówki są bleee. Nie huczą i nie dymią :P

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
ArmA II + Mody
« Reply #3 on: 02 April 2011, 08:51:52 »
haha no tak, strzelanie z ostrej o niebo lepsze, ale z 40m do puszki też jakaś przyjemność:yes
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
ArmA II + Mody
« Reply #4 on: 02 April 2011, 13:29:43 »
Postrzelaj do metalowych beczek. Fajne rykoszety wchodza :D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
ArmA II + Mody
« Reply #5 on: 02 April 2011, 14:43:55 »
Wiatrówka ma ten plus, że nie trzeba jakoś super czyścić, bo nie ma zbytnio się czym wybrudzić:D a ja tak lubię czyścić broń:blush
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Apos

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #6 on: 02 April 2011, 18:19:05 »
Quote
pol77 :
Quote
zainwestujcie w ArmA 2 Combined Ops z addonem ACE oraz ACRE. RO:O przy tym jest "arkadem" i "codziostwem" ^^
--------------------------------------------------------------------------------

Dodałbym od siebie jeszcze WARfx dla lepszych efektów wizualnych i J.S.R.S. ale wybór modu dźwiękowego to kwestia gustu.


WARfx używam i sobie chwalę :) Nie umieściłem go dlatego, że jest opcjonalny.

Tutaj, jak to wygląda w akcji, zdjęcia ze środowego treningu.










ew. coś takiego



:)


O J.S.R.S. nie słyszałem jeszcze, ale sprawdzę. Nie orientujesz się czy ten mod współdziała ze wszystkimi dźwiękami broni w grze? Moja jednostka używa głównie brytyjskiego osprzętu, czyli SA80 (L85 i L86 w/ ACOG) i nie jestem pewny czy to współgra ze sobą. WarFX ma np. problemy z efektami ekspozji pocisków mortarowych 60mm i 81mm.


ps. Haratacz, jeżeli Twój PC nie pociągnie Army to obawiam się, że tak samo nie da saobie rady z RO2.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
ArmA II + Mody
« Reply #7 on: 02 April 2011, 18:41:05 »
Wiem Aposie, ale znajdzie się lekarstwo i na to:yes
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

pol77

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #8 on: 02 April 2011, 21:41:01 »
@Apos
http://www.armaholic.com/page.php?id=12965 tu masz dźwieki do BAF-a jeśli oto Ci chodziło, ale będziesz musiał sobie ściągnąć główny mod plus 2 latki są w linku na dole. Ja osobiście uważam, że jest najlepszy, a próbowałem już wielu bo dźwięki BIS-owskie były dla mnie nie do przyjęcia zwłaszcza broni rosyjskiej. Zresztą w linku,który podałeś słychać jaka jest różnica.

Apos

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #9 on: 03 April 2011, 01:18:56 »
Ok, dzięki!

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
ArmA II + Mody
« Reply #10 on: 03 April 2011, 15:00:59 »
To po co wam RO2 skoro ARMA2 jest lepszym symulatorem ?

pol77

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #11 on: 03 April 2011, 17:06:20 »
Quote
#28026   2011-04-03 15:00 GMT     Cytat  
--------------------------------------------------------------------------------
 
To po co wam RO2 skoro ARMA2 jest lepszym symulatorem ?

Shariku nawet google translator nie był wstanie zrozumieć tego co napisałeś, a zadaje podobne rebusy:). Nikt jeszcze nie ma RO2 chyba, że coś mnie omineło.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
ArmA II + Mody
« Reply #12 on: 03 April 2011, 18:32:38 »
Miałem na myśli, że RO2 będzie gorszą grą od waszej ARMY II.

Hiacenty

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #13 on: 03 April 2011, 18:36:15 »
jasnowidz ?

Apos

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #14 on: 03 April 2011, 19:14:47 »
Quote
ShariK PL :
Miałem na myśli, że RO2 będzie gorszą grą od waszej ARMY II.


Cóż, ja właśnie dlatego się nie martwię jeżeli RO2 okaże się kiłą :) ArmA 2 to sprawdzony produkt, który zadowoli każdego: od amatora fps'ów po zatwardziałego fana realizmu. Gra jest przeznaczona dla każdego :) a nie jak tylko np. CoD czy BF tylko dla casuali.

@pol77 sprawdziłem tego packa. Problem mam następujący: w mojej jednostce używamy wielu niestandardowych broni z paczki UKF (w tym wspominane SA80), a paczka z J.S.R.S. jest pod BAF.  Na szczęście ArmA 2 jest bardzo mod - friendly i po kilku poprawkach powinno działać. Na dzisiejszej misji przetestuje :)